Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata mam nadzieję, że Pyzunia polubi matę...kupi mi to trochę czasu na Brzuszka ☺️ 😁 😁

hmm, a moje dziecię mostków nie ćwiczy, tylko nogi zadziera i świecę ciągle robi 😮 i dzisiaj na brzuszku już całkiem solidnie głowę dźwigała 🤪 nareszcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerku nie mam sily a jeszze ojciec mi komode ma przywiesc bo sie nie miescimy z Nuna juz w jednej szafie ☺️ i znowu ukladanie uh

Ilonka super leniwiec z Ciebie 😎 no jak mowi Iskierka powinnas byc gola na ewe 😁 😁 😁
Ale zebole juz widac widac 😎 😎

No tata zaj....ty 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - ale zębiska 🤪 🤪 🤪

Tatuś pierwsza klasa, pozazdrościć 😁 😁 😁 😜

Morf, a po co ci teściowa... 😜 😜 😜 😉

W carrefourze promocja na body z długim rękawem - za 3 zeta, różowe, niebieskie i ecru; różne rozmiary 🤪 🤪 🤪
kupiłam siedem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór babeczki
My nareszcie w domu. Jeziorko całkiem się udało ale w drodze powrotnej diabeł wstąpił w Michałka i pół drogi wrzeszczał 😮
Dzisiaj obrobił Sławkowi spodnie hehe W końcu 😜 😉
Jestem padnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra pakujcie Dzieciaki i zapraszam 😁
gratulacje dla zabkow !

ilonka gdzies Ty tam wlazla Kobieto 😁

Morf no tesciowa masz rewelacyjna
nie pogadasz ...
kij jej w oko !

Sztunia a gdzie Wy tam jestescie ?
warto znac fajne kwaterki 🤪

a tak w ogole to nazarlam sie grilla i wegetuje z obzarstwa ...
a LOli mleka i spi 🙂

... poza tym musze sie pochwalic, ze moje Dziecko opanowalo przewracanie sie z plecow na brzuch 🙂 to znaczy najpierw przewraca sie na bok a pozniej z boku na brzuch 🙂
obecnie przy kazdej zmianie pieluchy toczymy walki bo ja klade Oli na plecach a Ona momentalnie jest na brzuchu 🙂 wygodne to to nie jest, ale i tak jestem z niej dumna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u mnie podobnie dzisiaj było na wieczór. Nie chciała piersi dopiero dałam jej trochę herbatki, uspokoiła się. Podałam jej później cyca i juz nie denerwowała się tak ze nie leci i wkoncu rozruszała pierś i usnęła. Pewnie się dziwi,że mama ma dla niej tyle czasu bo starszą córke dzisiaj wysłałam z dziadkami nad morze i już tęsknie bo tak cicho jest w domu. Natomiast Zuzka jest tak zachwycona tym wyjazdem że nawet nie chce ze mną rozmawiać przez tel 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...