Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam też bardzo "fajnych" teściów 🙂 Wybrali się z nami w podróż poslubną, zapraszają do nas gości by pokazywać co nam kupili i najgorsze jest to ze ja sie dowiaduje na dzien pzed ze ktos do nas przyjedziez nimi. Wczoraj np pakowałam zuzkę a oni obili sobie grila z bratem tescia i jego małzonką. Myślałam,że chociaz zajma sie dziecmi ale niestety nie chiało im się biegać za 2 latkiem. Zuzke musiałam przebierac 3 razy bo ciagle wchodziła w błoto takie ze wlewało sie jej do kaloszy. W dodatku jak mój teśc wypije kilka drinków to potem ma fazę przytulania sie do mnie. Jak protestuje to sie na mnie gniewa ale wcvzoraj przesadził. Powiedział,żebym go pocałowała w usta i mnie przytrzymał a ja odpowiedziałam,ze tylko z mężem sie tak całuje a on na to,że on chce tak po ojcowsku. Jak mówie o tym męzowi to odpowiada zebym mówiła ze tak nie lubię. To jest takie denerwujace ze przed innymi udaja takich wspaniałych teściów a tak na prawdę okłamują nawet nas, są strasznie leniwi i wszystko robią na pokaz. Zresztą Zuzka twierdzi,że ma tylko jednego dziadka(mojego tatę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia 🤢 rzeczywiście niewesoło masz z teściami. chyba bym powiedziała coś ostrzej, gdyby się takich "pieszczot" domagał. obrzydlistwo!

Matyśka kilkakrotnie dzisiaj odkrywała, że ma stopy 🤪 pewnie niedługo zechce ich spróbować, bo rączki przecież są pyszne 🙃 😁 😁

skoro wszystkie już posnęły to też powiem dobranoc, ale jakby co, to jeszcze tu jestem (psssss 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂hejka
emilka zebolki piekne
gratuluje chrzcinek odbytych, uff ja poczulam wielka ulg ejak bylo juz po 🙂
tescie, teściowe, z rana rzucam w nich kamieniem 😜
i tule wcorajsze marudki co spac nie mogły 🙂
Maja na nowym terenie nawet spała tylko śpimyna jednym łóżku i licho ja się wyspałąm bo stresa miałam że ją przygniotę, a to że spadnie i takie tam 😆 Agatta jestesmy w Nieledwi to koło Milówki, poki co zadupie 🙂 ale wynajmujemy cały dom,ktory jest zarąbisty

spadam do ssaka bo czuje głód
miłego dnia i niech moc będzie z wami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
chrzciny chrzciny i po chrzcinach 🙂
przed masza wszystko zapowiadało sie dobrze maly spiochal potem sie obudzil az nadeszlo kazanie ksiedza wyjal 6 kartek formatu a4 i czytal 30 minut nt miesiaca sierpnia wolnego od wodki o uzaleznieniu i takie tam w koncu maly sie wkurzyl i inne dzieci tez i zaczela sie jazda a samego momentu chrztu to nie pamietam tak sie darl ze byl caly mokry ja cala spocona koszula mu wyszla kokardke pod szyjka cala poprul 🤪 nie slyszalam co mowi ksiadz koszmar 🤪
wszyscy goscie stwierdzili ze kasiadz niepowazny ze takie kazanie to moze walic na innych mszach a nie na chrzcie u nas przewaznie msza trwa 40-50 minut tak wczoraj bylo godzine 20 mimo ze byly tylko 3 chrzty. na szczescie mamy to za soba i w domu zamieszkal z nami aniolek. po calej mszy zdjeciach itp maly zasnal i spiochal non stop budzil sie tylko na cycka i na sesje 🙂
prezenty sama kasiorka niektorym gosciom pomylily sie okazje chrzest z komunia 🤢 i dzisiaj bedzie oddawanie kaski no bo bez przesady rozumiem ze ktos jest zamozny no ale sa granice 🤢
oli foty rewelacja i ilonka jaki leniwiec hehe
gratuluje tesciow hahaha nic dodac nic ujac
sztunia fajnie Ci tam na wczasach masz moze stronke tego domu warto wiedziec gdzie jechac kiedys tam skoro taki wypas 🙂
lece sie ogarniac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Czyli mamy następne aniołki w naszym gronie 🙂

Po zoo...rewelacja Lenka jak zwykle pokazała się wśród ludzi z dobrej strony 🙂 była grzeczniutka tylko jak wracaliśmy do domu nie mogła usnąć w aucie i płakała 😞 a jak padła pod domem to moja teściowa 😠 ją obudziła 😠 no i Jacek się z nią pokłócił i mamy spokój

wczorajszy tekst teściowej: specjalnie jedziecie do zoo bo nie chcesz mi pomóc torby wnieść 😮 😮
Jacek: nie całą niedziele będę z dzieckiem w domu siedział i czekał aż wrócisz

a wieczorem jak wróciliśmy powiedziała że nie będzie się cicho zachowywać bo to jej mieszkanie a więc kij jej w oko Lenki nie dotknie bo jest moja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

asienka no ksiadz rzeczywiscie porazka
ilez mozna pier ... przy Maluchach ?
niepowazny czlowiek
i to wlasnie pokazuje, ze ksieza nic nie wiedza o rodzinach, dzieciach itp
za to dawac "dobre rady" to sa pierwsi

Ania78 gratulacje dla Matysi 🙂

a u nas zaczyna sie upal
dobrze, ze dom wielki to tak nie czuc
za to na zewnatrz cieplo, coraz cieplej ...

LOlka mi w Sopocie przesypia jakies niewiarygodne ilosci czasu wiec super 🤪
nie wiem czy to powietrze inne ?
czy dlatego, ze caly dzien jest na powietrzu ?
nie wiem ...

a na 17 ide do frycka
no i nareszcie juz bede piekna 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieka, faktycznie ten ksiądz niepoważny jakiś 🤢, nic dziwnego że się dzieci rozpłakały jak to tak długo trwało; tego właśnie się obawiam na naszym chrzcie, że będzie trwało długo i Gu znudzi się rozglądaniem (bo nie liczę na to że prześpi całą mszę) i zacznie się awanturować.
Grunt że teraz masz aniołka 🤪
I to bogatego aniołka....

Ania78 - gratuluję Matysi odkrycia nóżek 🤪 🤪 🤪
Gu jeszcze do stópek nie dotarł, na razie jest na etapie obmacywania kolanek i przyciągania ich do brzucha, a ja podobnie jak ty z wielką niecierpliwością oczekuję na duży palec u nogi w buzi 😁 😁 😁

Julka - przytulam cię 😘 wiem jaka to bezsilność pomieszana ze zmęczeniem jak maluch nie zasypia mimo prób. Mam nadzieję że nockę miałaś lepszą niż wieczór 🙂

Sztunia - chata na wypasie zawsze w cenie 😜
przyłączam się do prośby o namiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - tylko wróciła i już jest awantura; co za baba 😠

Klapi - Gu robi codziennie, ale dzieci piersiowe mogą robić rzadziej, choć nie wiem czy 6 dni to faktycznie nie za dużo 🤨 Jak sie dowiem to ci powiem 😆

Agatta - zazdroszczę chłodku domowego 😁
kisząc się w 40 metrach w bloku 😞
za oknami i u nas już praży 😞 😞
Jak wrócisz od fryca pokazuj nam się od razu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście śmiecę wczorajszą wyprawą 🙂

Małpy skaczą niedościgle,
Małpy robią małpie figle,
Niech pan spojrzy na pawiana:
Co za małpa, proszę pana!


Ten słoń nazywa się Bombi.
Ma trąbę, lecz na niej nie trąbi.
Dlaczego? Nie bądź ciekawy -
To jego prywatne sprawy.


a to najlepsze zwierzątko z całego zoo 🙂 aż mi się oczy cieszyły na jego widok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka jakie przepiekne foty 😘
kłapi u nas na cycu nie było kupki 3 dni najdłużej i jak dla mnie to juz za długa przerwa była i zapodałąm połowę glicerynowego czopka położyłam małego na brzuszku i po 5 minutach z pampera sie lała gęsta wydzielina 🤢 mówią ze na cycu czy butli dziecko może taki przerwy sobie robic ale ja nie czekałam już dłużej bo uważałam że małego to denerwuje też bo gdzieś to w brzuszku zalega i mu pomogłam okazało sie też ze jem za duzo jagodzianek i jagody go zablokowaly dlatego teraz nie jem jagod a codziennie wieczorem wtryniam jablko i rano na porannym cycu jet kupka 🙂
Adas wlasnie zjadl 60 nutramigenu jetsem z niego dumna troche sie meczyl bo musi na dobre opanowac jedzenie z butli no i musialam mleko oslodzic bo tak chyba bylaby kicha wiec jest nadzieja ze na wesele pojedziemy ale szczerze to sie nie ubawie bo dziecko 100 km ode mnie bedzie i to z tesciami wiec czy z dzieckiem czy bez i tak kicha mysle zeby w ogole nie jechac ale to najblizsza kuzynka i troche przykrobyloby zobaczymy.
agata jozo ja bloki 50 m i te zupal jak cholera a u rodzicow w domu maly spiocha longiem po 3-4 godz u nas max 2 🤢
ilonka zal mi ze twoja tesciowa wrocila trzymaj sie dzielnie
ograniam malego i wybywam do rodzicow na poprawiny chrzcin 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dzis byla najgorsza noc od czasów urodzenia emilki,obudziła się o 4 rano i nci ze spania,darrła się jak niewiem co i tak do 7 pozniej przysneła na 10 min i znów,poza tym co godzine się w nocy budziła,wiem,ze to przez zęby ale juz miałam jej serdecznie dość!
jestem nietomna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki
wszystkie gnaty mnie bolą. to chyba od siedzenia na zimnym piasku 🤢
Współczuje że teściowa wróciła. Przydałoby się wystrzelić ją w kosmos.
Jak teściu taki skory do całowania to niech tesciowa całuje.
Fociaki Lenki cudne 😁

A propo cycków to ja mam mega kompleksy. Cycki mi sie skurczyły i mam duzo za duzo skóry. Wyglądają jak u 50 latki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...