Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bogusia, ale masz żarłoczka 😁 😁 😁
swoją drogą to ciekawe ile mój wyciąga z tych cycuszków moich malutkich 😁 😁 😁

Ilona - wyprawa do zoo bardzo udana sądząc po fotkach 😆

Iskierka - tulę 😘
może w dzień uda ci się przymknąć oko...

zakładam na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Może faktycznie to skok bo w samochodzie wczoraj ryczał okropnie a zawsze spał jak ta lala i miał też wczoraj problem ze spaniem. Ale to może przez te wyprawe nad jeziorko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleczka trzymam kciuki za bioderka !

a jesli chodzi o cycki to moje tez fajne to juz nie sa ...
co prawda nie wisza bo zawsze byly male, ale jakies takie miekusy sie zrobily ...
w ogole akurat w moim przypadku to ciaza bardzo mi cialo popsula ... ech
e tam szkoda gadac 🤢

bogusia moja tez po kapaniu i powietrzu jesc zawsze chce wiecej ...

Iskra odpocznij sobie Kobitko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki

popsułam się..tzn. nie wiem czy to przez to, że jestem z wami emocjonalnie związana czy co, ale od momentu jak pisałyście że wam włosy wypadają..moje zaczęły garściami wychodzić. 😠 🥴 😲 😮 🤨

młody przez to że ma skazę białkową musi znowu mleko hipoalergiczne pić..próbowałam go na nutramigen go przestawić, ale zaczął ulewać, miał napady bólu brzuszka no i kupy zielone zaczął mi robić..teraz podaje bebilon pepti.. 🤢

teraz was doczytam, bo zalegam 18 stron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda lipa......lecę do forum do galerii chociaż wiem że się skarze na gechenne ale starszej córce muszę si e ogarnąć z zeszytami i innymi pierdołami do szkoły skoro wracam do roboty 02.09 a wcześniej od 28.08 robie dużą imprezę dla marlboro i barmanów z całej polski to czas dupę ruszyć.
Z ta moją działalnością to jakaś masakra nie mogę sie ze wspólniczką dogadać w spr. dokumentów.
Z tego wszystkiego to wychowawczy mi sie marzy - tylko jak w naszym pieprzonym państwie przeżyć za 500 zł - kpina.................
Ilonab - szkoda że mnie nie ma tak byśmy się razem do zoo wybrały. A swoją drogą to nasunęła mi sie myśl ......ale na forum tak głupio .Skojarzenie zoo + teściowa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka ja wpierdzielam ciasto z truskawkami ☺️

Iskerka trzymamy kciuki z Emilkę, żeby te ząbki jak najszybciej urosły i już nie bolały 😞 🥴

Nowy leniwiec jeszcze lepszy niż poprzedni, tylko zgadzam się, że powinien być golaskowaty 🤪

Bogusia, pocieszę cie..Ksawi kiedyś na noc 300ml zjadł 🤔 ☺️

Agatka pokoleniowa fotki bombowa 😎

Wszystkim urlopowiczom zazdroszczę..my też kisimy się w 44m2

Też mamy w planach zoo..oby w wakacje się jeszcze udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane mamusie 🙂
Teść oblech!
Ksiądz debil!
Teściowa zakichana paniusia!
Ilona i Lenka seksi laski!
Ksawi i Michałek obżarciuszki!
Iskierka i Emilka, Klapi i Hań bidulki!
Więcej grzechów nie pamiętam 😁
Rozmawiałam z mamą, obrobiłyśmy dupę teściowej i doszłyśmy do jednego wnioski, po manianie ślubnej nie ma odwagi przyjść na chrzciny, a poza tym ponownie zdiagnozowałyśmy u niej chorobę psychiczną 🙃 🙃 🙃
Łuk z zabawkami i Pan Biedrona sprawdzają się rewelacyjnie. Dziecko podciaga głowę do łuku, wczoraj jeszcze kombinowała bokiem, dzisiaj już w linii prostej, łapie zabawki i oczywiście pakuje do buzi 🤪 Kolanka też łapie, stopy podczas przewijania jak mamusia dupkę wyciera 😁 Na macie edukacyjnej istne szaleństwo, dzikie harce, wrzaski, mostki, boczki- pewnie niedługo zaliczy przewrotkę na brzuszek 🙂
Spodziewała się tragicznej nocy- myliłam się. Spałyśmy do 6:30, cyc i sen do 10:30 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta to prawda, że ciąża zmienia nasze ciało, niestety zazwyczaj na gorsze.
W moim przypadku w sporej części jestem sama sobie winna. Po porodzie obwiniałam za to dziecko i męża, bo tak było mi łatwiej ☺️ Prawda jest taka, że gdybym lepiej dobrała stanik, to cycki nie wisiały by mi do pępka i może mniej rozstępów by się pojawiło. Gdybym tyle nie żarła i ćwiczyła trochę nie zamieniłabym się w tucznika i chociaż kilka rozstępów mniej było by na udach i brzuchu 😞 Nie wiem, tak sobie gdybam tylko. Jeszcze w gratisie zostały mi te pypcie, włókniaki chyba 🤢
Najważniejsze, że Babka zdrowa 🤪 🤪 🤪
Olga (moja siostra) śmiga właśnie do księdza po zaświadczenie dla chrzestnej. Gadała ze znajomym klechą i ten powiedział, że problem może być, bo ona w ciąży i bez ślubu 😞 Mam nadzieję, że przymkną oko, w końcu im w chórze śpiewała i bratała się z nimi swego czasu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...