Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

....
-Jestem zmęczona- powie
-Nie martw się, na wakacje pojedziemy nad morze,odpoczniesz.
-Jak chcesz, w niedzielę zabiorę małego na spacer.
-Za 4 dni?
-Może pójdziemy do parku.
-A co mam robic do niedzieli?
-O co Ci chodzi? Przecież wiesz, że pracuję.Mam się zwolnić?
- Wciąż tylko praca i praca, dla mnie nie masz już czasu.
-Chciałem wczoraj urządzić romantyczny wieczór, kupiłem wino i...
-Chciałeś mnie przelecieć
-Ależ kochanie,nawet jeśli...
-A ja jestem nieżywa z niewyspania.
-No właśnie , i nie kochamy się już od miesięcy.
-Aha,więc chcesz mi robić wyrzuty.
-Nic podobnego,po prostu pomyślałem, że może już pora,byśmy od czasu do czasu spędzili jakiś intymny wieczór.
-Czy Ty oszalałeś? Mam być romantyczna, gdy wogóle nie sypiam w nocy?
-Ja też wstawałem trzy razy...
-Ale poszedłeś potem do pracy i mogłeś się odprężyć
-Poszedłem bo musiałem.Mam Ci przypomnieć,ile mamy kredytu? Ledwo się zwlokłem z łózka.
-Aha więc teraz bedziesz mi wypominał że nie zarabiam.
-Nic podobnego, po prostu ja pracuje a Ty siedzisz z dzieckiem, i to też praca.
-Twoja praca ma początek i koniec.A moja nie
-Kochanie mówiłem tylko że moglibyśmy porozmawiać jak by spędzić ze sobą kilka chwil...
-Jasne, wam facetom, w głowie tylko seks.
-Nie tylko,ale nie robilismy tego od miesięcy.
-Oczywiście,jaśnie pan życzy sobie,by żonka nie spała w nocy,tylko siedziała z dzieckiem, w dzień siedziała z dzieckiem,a w wolnych chwilach przebierała się w piękną bieliznę i była kurtyzaną.
-przestań
-Co przestań? A nie jest tak?

jak będę miała jeszcze chwile to Wam przepiszę tekst o MAMAFII 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis ja mojej wieszam zabawki i ona się z nimi mocuje 🙂
A od jakiegoś czasu odsłaniam jej całą budę, jak chodzimy pod drzewami i lubi oglądać listki 🙂 i spokój jest- śpiewa sobie rozmawia 🙂 gorzej jak się ją wyjmie z wózka i włoży spowrotem- wtedy jest ryk, bo zawęża jej się pole wdzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, co zrobiłam ☺️
Obudziłam się w nocy i patrzę na telefon, jest 3.26, to obudziłam Mariusza i mówię, żeby szykował się do pracy... On wstał wyszykował się, pojechał, ja za chwilę wstałam, żeby zamknąć drzwi, patrzę na mikrofalówkę, a tam godzina 23.56... Byłam tak zaspana, że nie zauważyłam dwójki z przodu i miślałam, że jest już po trzeciej... Mariusz zajechał tylko kawałek i się wrócił, powiedział tylko, że jeszcze jest czas i poszedł spac, a mi jest teraz tak głupio... Potem obudziłam się o 3.15, już nie wyłączałam budzika tylko położyłam się, zaczekałam jak zadzwoni, obudziłam Mariusza i powiedziałam tylko, że tym razem już naprawdę jest wpół do czwartej i pora wstawać... On też byl tak zaspany, że nie spojrzał, że to dopiero 24.00 dochodzi. Byłam chyba przewrażliwiona po wczorajszym zaspaniu- dla mnie piątek 13-go zaczął się już wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis u nas raczekj problemów wózkowych nie ma, ale ja w głebokim spacruje jak majka idzie spac, a gdy jestem pewna ze spac nie bedzie to wpinam fotelik i wtedy wiecej widzi i jest szczesliwa. oczywiscie wszedzie jest opór zabawek

własnie iskierka gratulacje dla trzeciego zeba i tule emilke wymeczona no i ciebie 🙂

majka cisnie druga kupe, kurwa ciekawe jaką 😞
a no i nabawiła sie potówek na szyji i za uszami no bo tak mocno mama tuliła a ona tak sie pociła ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie:
monia BĘDZIE DOBRZE- tyle już dziewczyno przeszłaś, że w końcu musi się wszystko ułożyć !!! Tak będzie na pewno, my w to wierzymy, Wy też, a przecież wiadomo, że wiara czyni cuda !!!

Emilka gratulacje i tulimy Ciebie i Twoją mumusię !!!

Majeczko bidulko wracaj szybko do zdrowia !!! Sztunia, może już rzeczywiście Majeczce przechodzi, bo przecież jak dorosły jest chory i przychodzi dzień, że się super czuje, to jż oznacza, że zdrowieje, w przyoadku dzieci chyba też tak jest... kurczę nie wiem, ale trzymam kciuki za Twoją kruszynę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basik dzieki za tekst
a propos wstawania
my kiedys stoimy koło przystanku ze znajomymi (miejsce spotkań) i nagle idzie nasz kumpel ostro zryty po trzech dniach ćpania, no i on do nas co my robimy o tej godzinie i pora wziac sie do roboty. My zdziwieni, ze on o tej porze do pracy jedzie, bo była 18.00(ciemno) a on na 6 rano jezdził, tez było ciemno wtedy, bo to póxna jesien była 🙂 dopiero jak go uswiadomilismy ze wogóle jest jeszcze niedzie;la to odetchnał z ulga i potem stwierdził: juz wiem czemu mama tak dziwnie na mnie patrzyła jak powiedziałem czemu mi jeszcze kanapek do roboty nie zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do usypiania, to moje dziecko wypracowało sobie podobny system, jak opisała Ilonka. Po kąpieli butla, potem ją kładę na łóżko, jestem obok niej, ona sobie pomacha rączkami, pokopie nóżkami i usypia- jak włożyłam ją do łóżeczka- tak samo- wystarczyło tylko, że od czasu do czasu głaskałam ją po główce, żeby wiedziała, ze jestem obok i zasypia. Kiedyś jeszcze jak tylko cycowałyśmy to jak się najadła zasypiała przy cycu, pote przy końcówce mleka w butli, a teraz właśnie zje butlę i "pogagusi" się trochę i zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i okazało się jeszcze, kto tak naprawdę zawsze pamiętał o moich urodzinach- MAMA. W tym roku życzenia usłyszałam tylko od Mariusza, jego brata i dziewczyny i sąsiadki... Moja chrzestna, która jest moją kuzynką (14 lat starsza ode mnie) - cisza
mój ojciec- cisza
moje "kumpee"- cisza...
Przykro mi jest strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...