Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kaszkiet super, nie wiem czemu sama nie kupiłam swojej ☺️
Babol mojego męża: Stanął przed drzwiami, zadzwonił i postanowił dziecko do judasza dostawić. Jak zobaczyłam co robi krzyknęłam odsuń się i wtedy z impetem drzwi się otworzyły- z impetem bo otwierała go gówniara, która była gościem na Anki urodzinach. powiem Wam tak myślę, że te metalowe drzwi dorosłej osobie by nosa złamały- nie chcę nawet myśleć, co by się stało Anielce, chociaż cały czas widzę jak dostaje nimi w buzię 😞
Tłumaczenie mojego męża? Uważał, że osoba otwierająca spojrzy przez wizjer 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie tez dzis brzuszek wkurza!!!!!

tata przywiózł z działki ogórki zrobiłam 20 słoików,pomidorki pyszne mniam
marchewki 🙂bede emilce zupki gotowała 🙂

Jutro wyjezdzam,nie bede miala neta ale na długo nie jade JUZ ZA WAMI TESKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka my też tęsknimy.

Ja jade za tydzień do taty po marchewkę i inne warzywa bo ma swoje. Dyni to chyba jeszcze nie ma. a jabłek to kupie z polskrzynki i porobie w słoiki dla Hanki.

Marchewka z jabłkiem dzisiaj lepiej j uż poszła. Tatuś nakarmił. Tatuś też dzisiaj uśpił. podgladał mnie w dzien jak robiłam metode " łóżeczko:.

Mi też trudno Hanke zostawić ale dojerzewam do tej mysli.

Przegladalm dzisiaj z mama ksiazeczki zdrwoia.moj brat majac 4,5 miesiaca wazyl 8800 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde doczytac 15 stron przy zacinajacym sie brzuszku to dopiero wyczyn 🙂 ale dalam rade.. choc i tak malo zapamietalam 🙂

zdjecia jak zwykle odjechane 🙂

my dzisiaj zrobilismy sobie wycieczke i jestem padnieta naszczescie Tuska odrazu po wieczornej butli zasnela 🙂

co do zostawiania malej to nie mam problemu zeby zostawic z moja mama... z tesciami tez zostawiam ale najbardziej boje sie zostawiac z mezem 😞 a od poniedzialku bede musiala bo wracam do pracy i na sama mysl juz mi serce peka.. a niestety tatusko nie bardzo sobie radzi z mala tzn pobawi sie pousmiecha ale klopot zaczyna sie kiedy mala zaczyna plakac;/ takze nie wiem jak to bedzie ale tak naprawde to nie mam wyjscia ... musze byc dobrej mysli i wierzyc ze sobie poradza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze moja misia wciąż z wysypką i 37C, butli na noc nie wypiła i darła się jak nigdy a ja traciłam cierpliwość a teraz mi z tym źle..........zostawiłam ją w kołysce a to jej azyl i się uspokoiła podeszłam wycisnęłąm sztuczny banan na gębie i odwzajemniła to już w ogóle miałam wyrzuty 🤨stęka przez sen moje serduszko kochane biedne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
głupie sadło 😠 😠 😠
udało sie nam i z kąpielą i z butlą 😎
niestety młody pochłonął, tak jak wczoraj, tylko 90 ml ale podejrzewam, że on bierze tyle na porcję. w końcu karmię go cycem i na pewno częsciej ciągnie niż co 3 godziny więc bierze mniejsze porcje.
a nie wyobrazam go sobie głodzić po to tylko zeby wciagnął naraz 180 ml z butli.
i tak dobrze, ze załapał to paskudztwo za 2 razem 🙂
ciekawe kiedy się teraz przebudzi na jedzenie bo wczoraj spał chyba 4 godziny po tej mieszance, a u nas to nienormalne 🙂
jak sobie pomyślę, ze jutro ma być jeszcze bardziej gorąco i duszno, to juz mnie penis strzela 😠
żeby chociaż jakaś marna deszczyna pokropiła w tej betonowej wawie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aronek jak zawsze rewelacyjny 🙂

Julka my też bez samochodu, trochę lipa biorąc pod uwagę jak daleko tu to innych miejscowości. We wrześniu jedziemy do PL i pewnie wrócimy już autem.

Mąż się do mnie dobiera 😮 będę twarda i się nie dam. Foch i już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej i juz widzę, ze brzuch dziś działa mi tak samo zajebiście jak wczoraj 😠
więc nie będę częstym gościem a poza tym jest jeszcze moja mamuśka 🙂
u nas nocka spoks po tym mleku.
ale strasznie boli mnie lewy sutek, jak go nawet lekko ściskam to ból jest porażajacy i jak mały ssie też.
nie nagle ten ból się wziął tylko tak narastał bardzo powoli, jak teraz sobie przypominam.
juz oczywiście mam sranko, ze jakieś kurestwo mi się przyplątało 😲
chyba zacznę Aronkowi podawać ze 2 razy butlę.
na noc i jakoś w ciągu dnia i tym sposobem przestawię go zupełnie bo widzę, ze ona naprawdę robi mu dobrze na brzuszek 🙂
mam pytanie:
jeśli któraś z was podaje bebilon pepti 1 to czy próbowałyście takiej rozrobionej mieszanki???
już nie chodzi mi o smak starych skarpet tylko o to, ze to mleko wydaje mi się takie jakieś rzadkie, jakbym za mało proszku nasypała - taka lura.
czy wy tez macie takie uczucie???
robie oczywiście wg przpisu na opakowaniu ale no nie wiem, jakaś taka rzadzizna w smaku.
zakładkaron bo sie drze mi tu nad uchem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Jestem mega szczesliwa 🤪
Dziecko spalo mi od 20 do 5 🤪
obudzila sie, zjadla mleko i spac dalej nie chciala ...
bylam kompletnie niewyspana
Mala gaworzyla do 6
a ja lekko przysypialam
o 6 zaczela marudzic
no to sobie mysle "no i dupa, przesrane"
przelozylam ja na swoja poduszke
patrze - spi 🤪
i tak spi do tej pory a jest prawie 9 🤪
no takie noce to moglabym miec codziennie 😆 😆 😆

Ania73 ja podaje Bebilon wiec sie nie wypowiadam ...
ale jest jeszcze Bebilon HA dla alergikow wlasnie
przy okazji moze zapytaj lekarza czy Aron moze ?
bo o Bebilonie moge mowic w samych superlatywach
chociaz jak Aronkowi sluzy tamto mleko to moze nie ma juz co kombinowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mamy jechać a moje dzieci jeszcze śpią 🤪 jedno na łóżku drugie w huśtawce bo obudziła się o 5.45 i nie miała zamiaru spać więc ją włożyłam do huśtawki z nadzieją że uśnie i tak się stało 😎 to urządzenie jest magiczne 🙃 tylko co ja zrobię jak z niej wyrośnie 🤔 hamak kupie 🤪 dobra to j wstaje dopakować rzeczy i coś wciągnąć n sniadanie 🙂 no i duże dzecko budzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
U nas tym razem noc do bani 😞 Nie wiem, czy przez te moje nerwy związane z akcją drzwi 🤢 Dziecko zasnęło o 19 i wybudziłam ją po 21 na kąpiel, bo przecież nie było opcji nie wykapania w te upały. Dostała cycka i już myślałam, że śpi a tu d**a. Otworzyła oczy i gada w najlepsze, pierdzi ustami itp. o północy sprzedałam ją ojcu, ponosił godzinę i niby odlot, próba odłożenia do łóżeczka oczy jak pięć złotych. Zabrałam ją do cyca i po wielkich trudach zasnęła, ja tez poległam i o trzeciej obudziłam się i przeniosłam potwora do łóżeczka. Aha jeszcze ok północy kupsko nam się trafiło 😮 Nie wiem co jej się stało, nie była marudna, miała ochotę na wygłupy, bo zacieszała się konkretnie, a ja dzisiaj denat, b nie przyzwyczajona do takich nocy jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ale miałam sen - sniły mi się papery rozwodowe - ze miałam podpisywać 😮
Bobek sie dzisiaj o 6 obudził 😞 Ale dospaliśmy z przerwami do 9.
Kaszka mi się skończyła a dzisiaj markety zamknięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...