Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
te dzieciaczki, co je tak wrzucają do basenu są tego najpierw uczone na specjalnym kursie. też chcemy Pyzę zapisać, tylko to drogie jest 😞

Lenusia 😁 prześliczna!!! a przy Ilonce to ja jestem totalny dziabąg 😞

kurde, muszę jakąś domową sesję wygenerować Pyzie znowu...chociaż to nie to, co studyjna, ale w studio będziemy we wrześniu, to się będzie działo! 😁

nie doczytałam z 10 stron, padam na ryj...spałam ze 3 godziny od wczoraj...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co dalej pisze ze poda mnie do opieki społecznej 😁
ze mi zabiorą dzieci lub ogranicza prawa,była policja nic zlego nie zobaczyla,ona chce byc madrzejsza od innych....
wyzywa matke od puszczalskich,że sie puszczała za młodosci i dlatego zostałą zgwałcona....
chore kurwa chore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, Agatta pisze, zę jaieś filmiki były, a ja przegapiłam 🥴
Aro od poprzedniej srody zaczał sie podnosić do siadu, nie wiem czy wam juz pisałam, ale jak raz sie podniósł to takie zdziwienie wymalowało sie na jego buźce...
potem tak mu się spodobało, ze cały dzień juz sie dźwigał.
w czwartek o tym zapomniał ale w piątek juz sobie przypomniał i teraz robi to juz non stop i potrafi tak wytrzymać koło minuty 😆
wyglada to, jakby brzuszki ćwiczył i zatrzymywał na minutę spiety brzuch 😁 😁
nawet jak go tak na "kołyskę" chcę wziąc na rece to juz to zaczyna być niebezpieczne bo mi się składa - scyzoryk jeden 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam, Aro wykapany po 19-ej dostał butlę i wypił wiecie ile 😉 😁
i spiocha już od 20-ej.
pewnie będzie miał ze 2 pobudki takie na wetknięcie cyca - jak ja to mówię i tak do północy bo zawsze mniej więcej koło 00:00 jest cycowanie konkretne.
pewnie gdyby Aro miał swój pokój i miał od teraz spokój, ciszę i ciemność to spałby lepiej ale jeszcze 2 tygodnie musimy sie jakoś wspólnie pomęczyć.
niestety, musiałabym teraz siedzieć juz w ciemnym pokoju bez kompa czy tv, a nie do końca chce mi sie juz iść spać... 🥴 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podnoszeniem toMichałek tez od jakiegos czasu robi. Jak tylko mu podłoże pod plecy rece to od razu myśli że go do siadu wezme. Jak leży pod kątem to sam się podnosi. Na lezaczku tez już kombinuje. Juz mówiłam sławkowi zeby go przypinał bo fiknie kiedys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no przyjdzie taki dzień,z ę sie wychyli i jebnie, jak nieprzypięty 😲
uwazajcie
ja przypinam bo mój to na bank by wyskoczył.
juz raz to zrobił taki manewr, ze prawie mi z wózka wyskoczył, oczywiście narazie tego nie powtórzył ale wiem juz, że go na to stać i moze wyskoczyć i z wózka 🤔 🥴 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...