Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka ty geniusza okazałas z parasolka to ja cie przycmie 🙂

poszłam z młodą do relca, przed wyjściem zapodałam cyc a do butli w razie W wlałam herby równe 100ml. No i łazimy i już przy końcu Majka zaczęła smędzić, a że ja wybierałam odżywkę do włosów i trudno było mi się decydować to wyjęłam butle i jedna rekatrzymam butle a drugą wybieram, po kilku chwilach Maja odepchnęła moją reke ja patrze a tam 40ml, aż świeczki mi w oczach stanęły z radości to podbijamy do kasy z bananem na ryju. ładuje na taśmę rzeczy i śięgam do mojej szmacianki po portfel a ta torba cała mokra 😞 butlka przeciekała no i pzrez godzinę nakapało, a czułam że jak Majce daje coś mokro mam, ale nie pomyslałam 😞

teraz zjadła końcówkę marchewki i początek dyni 🙂 dobiła mleczyskiem i czekamy na ojca 🙂

mróweczki kochane nie smutajcie się, tulimy mocno, szczególnie klapi z hanią co trudny dzień dziś mają
Spamiki przepiekne, co nastepny to lepszy 🙂

morf a propos lodówki, jeszcze byłam w ciązy, byłam na imprezie i tam ludzie ugadywali się co do wyjazdu nanarty, wszyscy dzieciaci, i jedna taka Magda mega nieogarnięta wszedzie widząca problemy i mega dziwnie wychowująca dziecko, pyta się moejj kumpeli, Justyna a co wy robicie z dziecmi jak idziecie na narty, ona odpowiediała zdziwiona" jak to co? zamrażamy!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...