Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julka zależy od tego ile pod biustem. Ja kiedyś nosiłam stanik 75 D a w sklepie okazało się że powinnam nosić 70 E. Im mniej szy obwód pod biustem tym większa miseczka. Np. 80 D będzie podobne do 75 E.
Ja teraz nie mam pojęcia jaki rozmiar nosze. Al mi się cycki skórczyły więc się boje co mi zostało. Ciążowe staniki są za duże - a miałam 80 E. Teraz mogą mi posłużyć ewentualnie jako spadochron. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka jaki muzykant 🙂
Ja w ostateczności kupuje 75 D. Troche się przesuwa zapięcie ale w sklepach to katastrofa żeby 70 E kupić. A jak się o taki rozmiar pytałam to jak na wariatke się patrzyły. I oczywiście jak już jest to kosztuje majątek a niezbyt wygląda 😞
Stwierdzam że dużo babek nosi złe staniki. Aż widac jak mają podwójne cycki, albo dół źle trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia dokladnie katastrofa z kupnem stanika ja jak nie odloze kasy to nie kupie i tez jak sie pytam o miseczke E to zdziwienie na maxa 😮 i to w erze sylikonow taki szok 😁 😁 😁

Iskierka ale my to my i cieszy nas kazdy nowy zabek Emilki 😘

Te hustawki do 18 kg sa niby moja kolezanka miala i pamietam synek dlugo korzystal a chucherkiem nie byl 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ale, ze co niby sie przechwalasz ? ze Twoim Dzieciom szybciej zeby rosna niz innym ? o to byly zazdrosne ? heh zalosne - przeciez rosna to rosna i tyle 🙂

Gratki Jedynki dla Emi 🙂

bogusia ladny cyckonosz 🙂
Dziewczyny, ale macie imponujace rozmiary 🤪

Juleczka tez sia zastanawialam nad taka hustawka !
fajna jest 🙂
ale to prawda - do 9 kg
moja Loli pewnie juz tyle wazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...