Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapi dokładnie tak, tylko że ona jeszcze jara się tym jakieś 5 min a potem łapie nerwa 🙂
podejrzewam że własnie teraz lezy na brzuchu bo miauczy a ma zasypiać w łózeczku
a co do reszty to tulimy dalej mocno 😘

Michał wykąpał Maję, no i podał butle skończyło się rykiem i nie wytrzymałam wkrocyłam i nakarmiłam, kurwaa czy ona kiedyś to chwyci 😞 jutro walczę z butelką ale z herbatką, zakupiła 2 butle inny smok z aventu z dwiema dziurkami bo stwierdziłam że ten trójprzepływowy może ją przeraża, no i z nuka, ale nuka nawet nie wąchnęła bo od razu furii dostała 😞

wychpodzę z pokoju dziecka a tu roztacza sie zapach perfum mojego męża, pojechał do castoramy po jakieś kafelki dla robotników żeby na rano mieli, a może to jakaś tylko przykrywka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas proba butelkowa wypadla nie nagorze. Moze bez rewelacji.
Nie moge tyrzymac hani jak do piersi.
Musze jej troche przytrzymwac jak placze zeby zaciagnela.

Mlo mi sie udalao siciagna ale zamierzam codziennie dawac jewj butle. moze za miesiac chcwyci.

Sztunia- nie poddwaj sie. Niech moc bedzie z toba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co?????????To Emilka ma 4 ząbki? a ja myslałam że 3 o nie Iskra przegiełaś 😜 😜 😜 😉

wiem wiem jaja sobie robie z tymi perfumami, poprostu jak wychodzi z nami i wiem że będzie Maje brał na ręce to ma zakaz psikania, i wiem jak u brakuje, nie wspominając o mnie 😞 jak osatnio psiknełam sobie na plecy moimi ulubionymi perfumkami to czułam je cały dzień 🙂

jestem gładka jak pupa niemowlęcia czekam na mojego rycerza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostro nabijam się z mojej szwagierki (pani tęczowej dla wtajemniczonych) już chyba kiedyś o tym pisałam, że jak ona do mnie dzwoni to zawsze tym samym tekstem wali:no hej, nie przeszkadzam?, czasem dodaje- spałaś? no i teraz ostatnio jak tylko wbiajm na nk, to ona do mnie pisze, kurwa zawsze tak samo: no hej....co tam porabiasz??????????jak tam Maja??????śpi???? (pisze wieczorami)
no idziś patrze wskakuje mi wiadomośc i tak sobie w duchu tym jej głosikiem w dupe słodkim i pzrepraszającym mówię, no he!!! itd. i kurwa patrze na wiadomośc a tu to samo 🙂 aż brechnęłam i oplułam kompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia moja szwagierka też za kazdym razem zagaduje w ten sam sposób za każdym razem to znaczy codziennie 🤪 cześc co u was? co u was słychac nie przeszkadzam 🤪aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
co do perfum mam podobnie nie psikałam się od porodu i jak zaszalałam na chrzciny albo jak na dicho szłam to normalnie dusiłam się sobą 😮
kłapi tulę i całuję 😘
co do turlania się i nerwów to Adaś ma identik 🤢 najczęściej w macie albo w łóżeczku przekręci się na brzuch pobawi pare minut i się drze bo chyba nie może sam się odturlac czasem mam takie wrażenie że potrafi to robic a zapomina 🥴 no i tak wkólko ja odkręce on przekręci 🙂
iskra ale masz gryzonia przesłodkiego uroczo to wygląda 😘 🙂
agata jak dziecko mam nakarmione albo w super nastroju i staram się przewinąc to sie nawkurzam niemało 🤢 a widziałam dzieciątka które juz siadają jak utrudniają rodzicom zmianę pieluchy 🤪 armagedon normalnie ganianie po pokoju 😁 2 osoby i zabawki średnio skutkują 🙂
mąż wrócił z pracy po 20 wykąpalismy młodego i polazł z kumplami na browara 😠 jutro wesele nie widzieliśmy się dzis cały dzień weekend bez dziecka jeszcze zapowiedział że jutro przed wyjazdem (14) musi jechac na kilka godzin do firmy 😠 chyba go poje**** znów muszę go pierd***** 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra i co się przechwalasz ząbkami 😜
Sztunia ja jeszcze nie mam wdzianka dla siebie na chrzest małej, zagadaj tęczówkę, może coś dla mnie wyszpera ze swojej garderoby 🙃 🙃 🙃
Bestia śpi 😁
W Tesco Pampersy gigapaki (w przypadku trójek to 96 sztuk) 39,99złych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...