Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
z Piotrem bez zmian leży dalej w szpitalu dają mu kroplówkę po kroplówce podobno tam dają jakieś leki żeby to chujostwo wysuszyć
moje dziewczynki wiedzą tylko że jest na badaniach ale Isiaczek napisał sobie już scenariusz bo jak ona poszła na badania do szpitala to wykryli u niej białaczkę to i u taty coś złego znajdą
od wtorku zaczęła sikać w nocy po prostu masakra na całego ale daje radę jak mnie nie będzie dłużej to znaczy że padłam trupem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra nie preszadzaj, tyle tematów było poruszanych a ty myslisz że my się będziemy wadzić o emilki zęby. powiem tak moja księzniczka na pierwszym miejscu, ale reszte kwietniówkowych bobasów kocham tak samo czy mają zęby czy nie 🙂 myslę że wypowiem się za wsyztskie brzuchatki jesteśmy dumne z Emilki że idzie taką bombą 🙂

monia to straszne co Was spotyka, wierzę że wkoncu dla Was zaświeci słońce, jesteś silna bo nam to nieraz udowodniałaś, a ja zaciskam kciuki i jak morfi pomodlę się za Was, a już słchanie próśb dwóch grześznic 😜 musi tego na górze zainteresowac, ściskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf - kongratulejszyn dla Babki i chcemy więcej, więcej, więcej.... 🙂
Aro pochłonął kolejna butlę rano 🤪
czyli je już wieczorem i rano, zgadnijcie po ile ?? 😉 😁 😁 😁
wczoraj wieczorem za to myślałam,z e mi lewego cyca rozerwie bo nie pił z niego od jakiś 3 godzin wiec uruchomiłam ściągarę i na luzaku ściagnęłam 50 ml ale jeszcze coś tam zostało bo czułam gruczoły i nie chciałam zeby dziecię miało na noc pustego cysia.
bedę tak se łodciągać, a potem sie ustawie na Krupówkach i łoscypki bebe spsedowoć 😉 😁 😁
zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...