Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Za tydzień Misiek skończy 5 miesięcy więc chyba będzie mu można wprowadzić. Jutro ide z nim na szczeoienie w końcu to sie babki zapytam ale co lekarz to inna opinia. Na necie pisza żeby mieszac przez jakis czas ze starym a inni zeby od razu dać. Jeszcze znalazłam że już niektóre babki podawały w 4 i 5 miesiącu bo dziecko się nie najadło a po zmianie mleka na 2 juz wszystko było ok. Jestem głupia już 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - Gu też przy piersi wyrabia niestworzone historie
drapie, głaszcze, bije, ciągnie, a o jedzeniu z zamkniętymi ślipkami dawno zapomniałam
no i kiedyś to mogłam karmić i robić wiele innych rzeczy jednocześnie - pisać z wami, oglądać tele, gadać, jeść i pić itp, a teraz jak tylko coś wezmę do ust albo się odezwę jest koniec jedzenia i rozglądanie się (a z cyca kapie...)

Klapi - nie rozumiem problemu tej laski 🤔

Iskra - na pocieszenie (jeśli to cię pocieszy) dodam, że ja wstawałam jeszcze częściej 😞
Pospał 3 godziny,a potem do rana budził się co 2 a nawet co 1,5

Morfi - ja bym zaprosiła teściową
a co ci szkodzi, jak głupi babsztyl to trzeba ustąpić
zobaczysz jak potem się sytuacja potoczy
a Piotrkowi będzie przyjemniej
no i Babka powinna mieć kontakt z dziadkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo zastanawiam się nad tym ostro, ale ta baba wymyśla jakieś teorie spiskowe, że Piotrek za moimi plecami ją zaprasza. Kufa Anielka ma 4 miesiące, a ta jeszcze jej nie widziała, bo tu nie przylezie, tylko dziecko Piotrek ma tam przywieźć. Ja tam małej ie chcę puszczać, bo teściowa pali w mieszkaniu (wypala 2-3 paki jakiś rusków plus teściu z jedną). Można sobie wyobrazić jaka kosa tam stoi 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf jupi:0

Zbieram sie do lekarza. na kotrole, zapytam co mam hace zaczac dawac. wiecie że mi glupio tak powiedziec ze chce skonczyc cyca. Jakbym jakąś złą rzecz robiła.

A potem jade do cięzarówki na rozsypce dopiaseczna rzeczy jej zawiesc. mam nadzieje ze zdążę.

Loff Ju!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - to tak całkiem chcesz skończyć czy tylko pododawać co nieco?

Dziewczynki cycujące - co ile wasze maluszki jedzą w dzień?
Bo Gu ciągle dość często, zazwyczaj co 2 godziny, choć i trzy potrafi czasem wytrzymać
Elkka pisałaś kiedyś o prawie 12 godzinach..... wiem że chciałaś na głodniaka dać butlę, ale nie wyobrażam sobie tak długo Gu bez jedzenia, toż to masakra byłaby

I jeszcze pytanko do wszystkich mamuś - ile wasze dzieciaczki śpią w dzień?
Wiem że to różnie jest u różnych dzieci, ale tak chciałam się zorientować.
Mam wrażenie że Gu śpi zdecydowanie za mało jak na takiego bobasa - trzy drzemki po pół godziny najczęściej a na noc zasypia dopiero około 22. Czasem śpi dwa razy po pół godziny i raz dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomocy:
siostra wydzwania,że chce przeprosić za wszytsko,laski,ja wiem,że ona znajdzie kolejny powód by knóć/knuć?
nie chcę,mówie wam,że tyle przeszłam przez nią,że lepiej jak się nie kontaktujemy ze sobą....naprawdę mi lepiej.
Może jestem egoistką,może Bóg mnie kiedyś za to rozliczy ale nie chcę mieć z nią nic wspólnego!
Jak mogę z nią normalnie rozawiać skoro ona chciała zeby moje dzieci wylądowały w domu dziecka,wyzywała remika ze ma zajęczą wargę(nie ma takiej)
Wyzywała matke,ojca,tata też nie chce sie godzić,bo wie,ze znów bedzie to samo.
Kurwa co robic no?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobity 🙂
Wczoraj jakies tsunami w chacie szalalo dzisiaj nie moge dojsc do ladu
tak nam sie spieszylo na miacho ze nawet ciuchy na podlodze lezaly ☺️
A jeszcze zakupy na dzisiaj do rozpakowania szok a maruda marudzi 😞

Agatka dziekuje za link 😘dokladnie o te chodzilo 🙂
Morpha tesciowej mega sraczki zycze 😜

Kirrke daj jakis nr tel , jakie mleko tu dajesz Arturkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka trudno coś doradzić. Twoja siostra potrzebuje pomocy.
Godzenie się jest tu bezskuteczne. Taka jest moja opinia. Za 5 minut wymyśli coś innego. nie chce szukać dziury w całym ale jesli ona chce się "pogodzić" tylko po to żeby móc ci namieszać jeszcze bardziej. Tyle masz teraz zajecia z Emilka i jej ząbkami a tu jeszcze nerwy przez siostre. Ja bym chyba godzenie się odpuściła. Siostra nie zasługuje na kolejną szanse. W końcu tyle ich zmarnowała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...