Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłyśmy z kontroli od rehabilitantki. Śmiała się że mała rozwinięta ponad normę ( to kolejne stwierdzenie kolejnego lekarza) ale za miesiąc kontrola.....oni naprawde mają łby zryte ja nie mam co robić tylko wciąż po lekarzach dymać.
misia dziś ma 5 mcy - taka duża babeczka już że hooo. i z tej okazji umordowała mnie jak dziką świnię......
Słysze że się wierci po drzemce to może mi sie uda wykąpać nakarmic i coś zrobić bo od jakiegoś czasu budzi się coraz wczesniej np dziś dzień zaczęłyśmy o 6.00 - kur..w środku nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to podobno od wysilku w trakcie porodu mi sie zrobilo ...
potrzebny mi ten szpital jak wrzud na dupie 😠
bede musiala z Maluchem na pol dnia sie rozstac
i jeszcze ten glupi jasio
posrana jestem ze strachu ☺️
szczerze mowiac to porodu sie tak nie balam 🤪 😮
no, ale chyba pojde bo jak mam liczyc na Jedrzeja
to na pewno sie przelicze ...

a Loli juz spi od 19.50 😮
niby super
ale jak mi sie szybciej obudzi
to chyba sie zastrzele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dzisiaj nie mam natchnienia na brzuszkowanie. Ściągnęłam sobie Nikite i piłuje w każdej wolnej chwili hehe
Jutro muszę dymać na pocztę. Już się cieszę... Wrócę o 10 lat starsza. takie tam pindy pracują.
A później powrót do domu po małego i na szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja cały dzień gniłam u mamusi na ogródku, hamaczek, kocyk, opalanko, trawka i te sparwy. No i obiadek podany 😜 Chachar był miły z rna po 16.00 obudziła sie z mega wkurwem i tak zostało jej do wieczora, czym mnie doprowadzała do furii a czasem do litości. Do tego dziś mnie tak szczypała że miałam łzy w oczach, a cyce traktuje jak szmate tak mnie ściska że chyba raka dostane.
Była kapiel w któej zrobiła się przekochana, dużo wody nalałam ( odziwo udzwignęłam tą wanienkę) no i ona przywaliła tam takiego luzaka że hej 🙂 nóżki wyciągnięte dupka się unosi ona rączki za główkę, smaruje sobie włoski rogal i wogóle, potem ubranko i cyc, i znowu to samo niby zsie ale puszcza i zaczyna mi cyce tarmosić a najlepiej żby z jednego suta zsała a drugim kręcić i szczypać. Pusciła i ryk, no to ja ja do drugiego cyca a ona mi się pręży, do łózeczka a Maja zsie pocuche i popłakuje, wzięłam na ręce smoka wcisnęłam, darła się jak chuj ale w pięc minut spała, smoka długo trzymałam ale w ostateczności wypluła. Ona ostatnio ma jazdę na ssanie wszystkiego, więc czemu nie może ssać smoka, stwierdziłąm że jutro walczę z nią i rózowym aventem, jak chwyci smoka to jest przecież szansa że chwyci butle nie 🙂

Agatta moja kumpela po głupim jasiu powiedziała do swojego chłopaka, opieka medyczna taka sobie ale dragi maja dobre, więc coś w tym musi być 🙂

ide się kapać bo ciekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata idz. Odlot za free więc warto 😉
Nadusia wszystkiego najlepszego!!!
Ja muszę iść do gina bo ja mam plamienia/okres już trzeci miesiąc. Super...
I nie wiem czy zdecydować się na zastrzyk i zaryzykować kolejne krwawienia czy przejść na tabsy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia, Areczek no i Haniutka stolatki 🙂

Agata idź bo nie warto łazić z takim dziadostwem między nogami 🙂 😉
a co do Iskierki i siostry, kochana twardy orzech do zgryzienia musisz sama zadecydować, ja jedynie podpowiadam, że nie warto 😞 chyba, skoro ona używa już takich kroków że twoje dzieci cierpią to nie warto się z kimś takim zadawać, nawet jeśli płynie w was ta sama krew. A co jeśli to jest jakiś podstęp, bo np. chce to mieszkanie, czy np chce cię całkiem udupić, do tematu podchodzę badzo sceptycznie, proponuje mieć oczy szeroko otwarte

ciebie wzięli chirurdzy a my mieliśmy jazdę na californication teraz czekamy na kolejny sezon podobnow styczniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadusia wszystkiego naj naj od cioteczki i Arunia bo on dzisiaj też świętuje
Iskierka na pewno trudna decyzja przed tobą siostra niezła zołza
Ja mam biegunkę jutro sądny dzień Piotrek ma zabieg
U mnie na chrzcinach nie było nikogo z rodziny Piotra bo stwierdzili że za daleko
Dzisiaj zadzwonił jego brat z prośbą żeby w niedziele Piotrek był chrzestnym u jego syna pojebało go całkiem mówię że on jest w szpitalu a ten z tekstem to wyjdzie na własne żądanie nosz qurwa jak tak można dobrze że jeszcze w sobote rano nie zadzwonił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...