Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O właśnie dla Areczka też 100 lat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
moniadad mogłaś go zapytać czy tabletki pomylił 😮 pytanie godne idioty.......
Iskra nie pakuj się milczenie jest złotem pewnie targają tobą mieszane uczucia bo to siostra z zaufaniem jak z lasem płonie szybko rośnie b.długo
Agatka ja na piczce miałam już kilka zabiegów i w ogóle nie bierz pod uwagę że moglabyś zwlekać - jak mawial mój lekarz tam gdzie nie widac i nie boli największe gówna sie przypałętają. Lolitka musi mieć zdrową mamę 🙂A na głupim jasiu faktycznie niezła faza aż głupio potem że tak fajnie bo to w końcu jakis zabieg a człowiek ma banana od ucha do ucha więc nie masz się czego bać.Prześpisz sie na oddziale i jak wyjdziesz to bedziesz wdzięczna że nie masz takich problemów jak te laski co tam będą leżały.
Padam na pysk......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzymamy całą rodzinką kciuki za jutrzejszy zabieg, a tak swoją drogą wiem że dobrze będzie moniś musi być 🙂

a mnie chłop wkurwia, i tak się czepiam czepiam i jakbym się porządnie czepić nie mogła, bo niby nie chce, niby bym coś wygarnęła, czy sens, czy bezsens, bo dzisiaj znowu mnie z fajkami wkurzył, najpierw było jaranie tylko na impreza no to odpuszczałam, ale teraz to jara już po pół paki na dzień, a mnie na fryzjera kurwa mówi że kasy nie ma, wrrrrrrrrrrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, tak jak dziewczyny piszą, nie ma co zwlekać
i nie ma co się bać 🙂 (łatwo mi pisać, nie?)
Swoją drogą, wiele w życiu próbowałam, ty z tego co wiem też, więc czemu nie spróbować głupiego jasia? 😜 ja tam jestem ciekawa jak to zadziałało by na mnie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie mam głowy już dzisiaj
Sztunia współczuję rozdartej pociechy, Gu też często wieczorem szarpie cyca, krztusi się i płacze, a jak podmienie na smoczek to jest fajnie 🤨 i zasypia 🥴
reszty nie pamiętam
a, STO LATEK DLA NADII I ARUNIA

dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arunia i Nadinka - samych dobroci od cioci kloci
moniś - będzie dobrze bo jakże mogłoby być inaczej 😆
Agatta - pędem z rzopędem a nawet nie zauważysz, jak wrócisz do LOlki
bo licząc na Jędrzeja to pewnie ciągnęła byś już mega kulę przy podłodze a on by nie robił z tego problemu 😉 😁
pisałam juz dziś, ze strasznie mnie to forum wqurwia ?? 😠 😠 😠
3 razy pisałam tego posta bo go wcinało ot tak - fak !!!
Aro mój dziś nieznośny do momentu aż wciagnął uwaga: 140 ml z butli i teraz myślę, zę moze był głodny, a ja tak na nim psy wieszałam.
chociaz w sumie to najadł sie po kapieli i jak zawsze odpływał tak dziś zebrało mu się na "gadanie" 🤔
położenie go kończyło sie jednak płaczem i dopiero sąsiadka mi go uśpiła i śpi do tej pory.
ciekawe ile pośpi i kiedy będę go cycać 🤔 😮, a jakąś pustynie mam chyba dziś w cyckach 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek moje dziecko zepsute jak nie wiem pobudka o 21.30 , 00,15,2.15, 4.15 i 6.15 niedość że spać nie mogłam to jeszcze i on nie dał 😉 😠 jakbym chciała żeby przespał całą nockę może i on czuje że coś jest nie tak w domu i tak śpi masakra po prostu .
Zaraz zmykam do pracy bo do Piotrka nie mam co jechać ponieważ mi nie pozwolono tam być dopiero jutro bo dzisiaj będzie cały dzionek na ojomie . Natchnienie do pracy zerowe 😜 😜ale pozory muszę potrzymać.
Miłego dzionka mamusie i najcudowniejsze dzieciaki pod słońcem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
To ja dzisiaj pierwsza meldunek zgłaszam.
Bobek dzisiaj wstal o 6 😞 i bawil sie pół godziny nóżkami. Tak sie wysilał że az kupa poszła hehe
Teraz chyba znów zasnie u mnie w wyrku a juz mialam po kaszke isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, a ja wstałam i od razu mam wku...wa
bo wanienka nie wylana, bo rzeczy z auta nie przyniesione, bo chmury na niebie, bo butelki z imprezy na tarasie stoja już ponad tydzień, bo chciałabym czule i wogóle a nie tylko od tyłu.

Może dziś do pracy podjadę ale mi się nie chce, nic mi sie nie chce, tylko jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂
Monia myślę, że Arunio wyczuwa Twoje napięcie i dlatego jest niespokojny 😞 Całą rodziną trzymamy kciuki!
Babka 21-7 słodko spała, tak jest od kilku dni, więc dla mnie rewela 🙂
Podjęłam decyzję, nie zapraszam osobiście teściowej- gówno mnie obchodzi, że to dziadkowie Anielki- drogę do dziecka mają zamkniętą 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Pobudka 7.30
sen od 19.50 do 5
i od 5 do 7.30
moze jakby moja szla spac o 21 to tez by te dwie godz wiecej dociagnela - do 7 ? 😮
jak Babeczka 😮
ale w zyciu jej nie dotrzymam do 21 ...
na bank odjazd mi wczesniej zaliczy 🥴

monia zyczenia spoznione dla Areczka !
i kciuki trzymane za Piotra
z calych sil !

Sztunia wyciagam z dola !

JoZo no wlasnie przez te wszystkie wczesniejsze doswiadcznia sie boje ...
co bedzie jak mi sie zla "jazda" trafi 🥴

ide do LOli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
Czesc 🙂

JoZo no wlasnie przez te wszystkie wczesniejsze doswiadcznia sie boje ...
co bedzie jak mi sie zla "jazda" trafi 🥴

hehe podobno na głupim nie idze sobie źle wkręcić 🙂

Maja wypiła longiem 30ml hrby jabłkowej z melisa, jestem tak podjarana, ze az sie popłakałam
lece wszystkich obdzwonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...