Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha 🙂
miłośc z mężej już jest, ale... nie rozmawialismy o tym prześlismy do porządku dziennego miejmy nadzieje że oboje wyciągniemy z tego lekcję 🙂
elkka to już wiem na pewno że moja szwagiereczka tęczowa też w piżamie przyszła na chrzciny
iskra cięzko podjąć dcyzje, ja mięka cipa jestem i na pewno bym wybaczyła, ale tylko ty wiesz ile krzywdy wam wyrządziła
SPAMY NO WIĘCEJ WIĘCEJ
Maja wczoraj ssała arbuza,mam fotki wkleje póxniej
a do tego kupiłam jest piekną czape w 5-10-15 też w kleję 🙂 i sobie krem liftingujący bo dzisiaj jakoś mam dużo zmarch na pysku, do tego młodzieńćzy trądzik i normalnie miss będzina na mnie włajcie 🙂
bogusia [email protected]
dla zainteresowanych chciałam kupić viburcol jest już na receptę 😞 a mnie zostały 3 czopunie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzeba bedzie pamietac że jak polece po recepte na mlesio to i na czopsy zawołac.
aha a propo recept jak tak człowiek teraz co chwila korzysta z tych dobrodziejstw to aptekarki juz mnie przeszkoliły 🙂 bo ja z tych co w gabinecie złapie recepte w ręke i fru do apteki a teraz mam już nauczkę żeby najpierw recepte przeczytac i zwrócic uwagę na:
1/ czy prawidłowo jest wypisany pesel dziecka ( osttanio babka w aptece cofnęła mi recepte bo pomylona była jedna cyfra ale że ja matka nauczyła się już peselka to naniosła poprawkę i git)
2/ czy przy mleku a dokładnie ilości opakowań napisane jest dawkowanie (ja osttanio miałam receptę na 3op nutramigenu 1 i 3 op 2 i przy jedynce nie było dawkowanie i pani sprzedała mi tylko 2 opakowania jedynki bo powiedziała że jak nie ma dawkowania to więcej nie może)
3/ czy w rubryczce w prawym górnym rogu jest x czy p jeśli x to mleko pełnopłatne jeśli p to 50%
no taki mały elaboracik dla mam które kupują pepti bądź inne melko na receptę 🙂 chociaż może wcale nipotrzebnie bo może tylko ja taka zielona jestem 😜
mały wtrynił 1/3 słoiczka jabłuszek z brzoskwinka zageszczone kaszką troche gęściocha mi wyszła ale zjadł mam nadzieje że da radę to wykupczyc ze go nie sklei 🤢 no i oczywiście jak Adasia karmie to tylko "leci samolocik leci aaaaaaaaaaammmmmmmmm" i wtedy dziobka otworzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiadomo w jakim stylu maja mieszkanie bo mozna np kupic:
takie jakies fajne podkladki na stol czy to na kawe czy obiad
jakis obrusik
lapke i sciereczke do kuchni
dobre wino
komplet poscieli
mlynek do pieprzu i soli taki zestaw
kwiatka jakiegos wypasnego w doniczce .....................
nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
można też wazon zakupić, ramki na zdjęcia, swieczki w jakimś zestawie z podkładką, my dostalismy taki obrazek z aniołkiem i z napisem "annioł tego domu" fajne, moja siora na parapetówke dostała gumowe rekawice z futerkiem do mycia garów, a szwagier fartuch atlety, można kupic patelnie co robi jaja sadzone w kształcie np. serca. fajne tez sa magnesy na lodówke, ja ma: kurz nie rzuca sie tak batdzo w oczy gdy jest wszedzie do kupienia w empiku, albo ksiazke kucharska np. jakies super desery, albo driny i zestaw szklanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...