Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapi extra butki - Ty farciaro jedna 🤪

LOli drzemie
czekam az sie obudzi i ruszamy do Juska
bo wyprzedaze maja
i po 10 PLN koce 🤪
pewnie i tak nie dostane, ale jade ...

dzisiaj zalozylam nowe kolczyki
LOlka chichrala ze mnie w samochodzie
rzadko nosze bizuterie
wiec Mala nie przyzwyczajona
ubaw miala na maxa
w szoku bylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pisałamn że idę dzisiaj na impreze?
W domówka stylu : back to the school. Mam już strój. Biała bluzka, któka spodniczka i legginsy i butki.
Zabieramy hanke. Bedzie w chuscie jak sie uda to bedzie kimac w wózku, a jak sie nie uda to wrocimy do domu.

Zrobilam sałtke krabowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

młody odwraca sie od wczoraj z pleców na brzuszek 🤪
wczoraj jeszcze nieudolnie bo mu reka zostawała. a przed chwila zajarzyl o co chodzi i wyszlo mu juz calkiem zgrabnie 🙂

zjadl ponadto caly kubek musu jabłka + banan 🙃 i spał ponad 2 godziny na dworze 😁
a jutrom planujemy wyjsc z mezem na kregle ale musimy to jeszcze obmyslec, bo musze pokarm odciagnac przynajmniej na dwa razy, no i spalby u mojej mamy, bo blizej od miasta, jakby co 😁
no ale jeszcze trzeba to przemyslec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też z butlą zaczęłam walkę, wcześniej załapała bez problemu, teraz zaciesza i gryzie, płaczu nie ma więc to jakiś sukces. Nie wiem przez te nerwy mam co raz mniej pokarmu, jakie piłyście herbatki na laktację, kupię może coś zadziała.
Qffa co mąż zajmie się dzieckiem, to doprowadza ją do nerwów, ja to odpocznę, ale w grobie chyba 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczornie 🙂
mąż zaprosił mnie na lody zaskoczyło mnie to niemało ale juz wiem dlaczego bo przed chwila wyszedł na wódzie z kolegami 🤢 cwaniaczek jeden
kłapi pozdrowienia dla hanki od adama chlopak się zakochał ☺️ 😘 zaślinił mi laptopka 🤢
buty fajniusie
julka Ty to masz z tymi centkami 😎
agata K O C iara 😁 😁 😁 😁 przypominam się i w dalszym ciągu oczekuję foty świnki i Twoich wszytskich kocy 🙂
lece poserfowac po necie 😁
kłapi udanej zabawy 😘
morf kurcze chyba tylko spokoju spokoju Ci zyczę ja wiem że każdy przypadek jest inny ale ciągła nerwówka mnie doprowadziła do przejścia na butle 🤢 nie daj się i głęboko oddychaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieraz wspomagałam znajomych w takiej sytuacji 🙂 emi nie pomogę nie ta płec 😜
Adaś nabawił się odaprzenia na miarę rany na tyłku z której cieknie krew 😞 jak mu pomóc??!! kurna nie wiem nawet jak to się stało nigdy z kupka nie leży bo zawsze czuje i słysze jak robi 🤢 zostawiłam go teraz nagusienkiego niech troche pupa pooddycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wygralam dzisiaj jedna aukcje z kombinezonem, ale bralam udzial tez w drugiej ktora sie konczy za 1,5 godziny i w niej prowadze ale po co mi dwa kombinezony moze ktoras z was sie skusi i mnie przebije prosze
http://all...item.php?item=1206975025

bede wklejac kilka razy zeby zadna mama dziewczynki nie przegapila 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...