Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bogusia nie mam 😞 a jaka masc to zawiera?
kurna czytam ze to moze miec podloze uczuleniowe na jakies jedzenie 🤢 jeszcze troche i moje dziecko bedzie zyc o wodzie 🤢
czesto tez tak sie dzieje jak dziecko zabkuje, dzis maly zrobil chyba 5 kup 🤢 no nic posype maka powietrze posmaruje zobaczymy co bedzie po weekendzie
wezme od szwagierki przepis na krem ktory ponoc dziala cuda jest brazowy i pachnie jak czekolada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

clotrimazol i triderm, ale niestety są na recepte dlatego pytam czy może masz. Zapytaj może rodziców lub teściów. Miśkowi i LOli pomogło na uporczywe odparzenia juz przy pierwszym posmarowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂

była prababcia i szalona babcia u Ksawiego..wymęczyły go
i zasnął zaraz po kąpieli..
już mnie plecy bolą od dźwigania klocka.. 🥴

Rafał pojechał do szpitala, bo nerki go strasznie
bolą..oby do jutra mu przeszło bo jutro to spa mamy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia




była siedziała pół dnia,tata w innym pokoju,nie chce dalej rozmawiać,niewiem,ja jej nie ufam laski,nie ufam po prosty,narazie podchodzę do tego z dystansem


Anka73 do mnie dzwoniła,Aronek całą noc na nowym miejscu nie spał,panstwo zostawili jej porzadek ,nawet okna pomyte 🙂
anka przepraszam,ze musiałam się rozłoączyc...









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskranapewno niechęc taty do córki jeszcze bardziej będzie ją podkręcac ale wierze że jeśli tylko ona naprawde chcę życ w zgodzie to przemysli wszystko i poczeka aż tato zauważy zmianę szczere intencje i sam zagada 🙂 wierze w Was bo super z Ciebie kobieta masz rewelacyjną rodzinkę i szkoda tylko Twoich nerwów 😘
kahna niech mąż wypoczywa a jutro zażyczy sobie okłady z młodych piersi jak to mawia mój mąż 😜
powiem Wam że po całym tygodniu siedzenia z małym i jeszcze dziś samotna kąpiel to troche dużo jak na jedną osobę i w sumie to mi się należy wyjście a nie mojemu panu no ale przemilcze raz niezawsze a znając sie jakoś sobie odbije, a tak na marginesie nie mogę się doczekac imprezki zakładowej jakoś pod koniec września ma byc 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak synuś jak marzenie!

Finka babeczka jak lalunia, tylko coś do "jakiegoś pana" podobna 😮 😁 na cycki piję hippa(bo lubię) i herbapolu - świetna. ale nie wiem, co by było bez herbatek, bo mam stresa i nie przestaję ich pić 🤪 🙃

Iskra tulę i doradzam za laskami. sama nie wiem, jakbym postąpiła...i nie rycz! łzy nie pomogą 😘

Sztunia dobrze, że już dobrze 😉

Klapi udanej imprezy!

Kahna kciuki za chłopskie nery!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może jutro ten okład z "młodych"
piersi dostanie..jak sobie zasłuży 🙂

oj widzę, że kombinezony już na tapecie..
to i ja muszę chyba pomyśleć 🤪

Iskra każde peroblemy są ważne i każde są
dogłębnie analizowane i dyskutowane przez nas..
tak więc nie musisz za nic przepraszać..

cieszę się, że możemy sobie nawzajem pomagać
choćby dobrym słowem..
kurczę, zżyłyśmy się dziewczyny co?! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zżyłyśmy się zżyłyśmy a warszawianki to chyba najbardziej bo mogą sie pospotykac realnie 🙂
super 🙂
no my Adasia uczymy robic "cześc" już załapał o co chodzi i czasem uda się podac ręke 🙂 teraz to chyba nasze bobasy zaczynają wszystko chłonąc jeszcze uczymy go kosi kosi łapki no i za troche nauczymy przybijac piątke 😉
okej zmykam do łóżeczka 😘
D O B R A N O C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...