Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zadna rzwodka, brzuchatka bez slubu, osoba bez wszystkich sakramentow nie moze byc rodzicem chrzestnym, ale jak widc wszystko od klechy zalezy. moj maz zostal chrzestnym bo osoba wytypowana mieszkala z dziewczyna bez slubu i to juz zle bylo, a dziewczyne zdyskwalifikował za to, ze nie praktykuje wiary 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sory a skad ksiadz wie czy ma sie rozwod czy sie zyje bez slubu ja jak bralam zaswiadczenie bo bylam 2 razy chrzestna to sie nie chwalilam ze zyje bez slubu a i ksiadz sie nie pytal 😉
Tym bardziej jak duze miasto bo jak wioska no to wiadomo ze tam wszyscy wszystko wiedza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa zalat mam nalot tesciowej i teczowej łłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia fotki cykaj
moze teczowa znowu zaskoczy jakas fantastyczna kreacja 🙂

Juleczka moze slonce gdzies Malucha musnelo i lekko opalilo na buzce ?
no i skore wysuszylo ... ja na buzi smaruje LOlitte oilatum kremem - wlasnie na takie jakies podraznienia i inne pierdoly ... polecam ten krem ( masc )
albo rzeczywiscie jakas alergia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Myszki 🙂

Brak czasu na wszytsko na brzuszek na sex na ogladanie filmów i jeszcze ksiądz mnie podkurwił ale kij mu w oko! Przyczepił się że nie mamy kościelnego tylko sam cywilny i że nie jestem bierzmowana ale heloł myster batman kto tego nie załatwił?? tyle razy była sprawa bierzmowania poruszana a jemu sie nie spieszyło a teraz mi problemy robi...niech mu się kurwa dom zawali co mu mój tata remontował, kij mu w oko poprostu jade do innego księdza a ten nawet grosza już nie zobaczy od mojej rodziny. Tak samo jak mojemu dziadkowi nie dał ostatniego namaszczenia bo do kościoła nie chodził ale jak dziadek mu meble przewoził i inne szoaragały to było dobrze.Za dużo w dupie ma nasz Batman! 😠 😠 😠 😠 zła jestem cholernie bo dziecku się nie odmawia ale ja nie należe do tych co się proszą i dwa razy do niego latać nie będę.

W skrócie: Lenka przewroty opanowała do perfekcji i potrzebuje wojska krasnoludków jak mam ją przebierać, w wiaderku ciągnie się za nogi i wtedy głowa idzie pod wode 😉 ale jej to nie straszne tylko się otrzepie i dalej szaleje 😉 miałam problem z karmieniem 😞 bałam się że nie mam mleka i chciałam już Lenkę karmić kaszką na noc bo teściowa nalegała ale ja się zaparłam nogi i mam powrót mleka w cycach 🙂

podglądam Was na bierząco na NK jak znajduje czas i czasem brzuszka czytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo,

U nas pieknie od rana swieci sloneczko wiec samopoczucie rewelacyjne.
Mlody zasnal wczoraj o 20 spal do 3 butla i spanie do 7, troche sie pobawilismy i spanie do 9.30. I 20 minut temu ponownie zasnal 😮 Śpioch moj maly 🙂

CO do okresu to pierwszy okres trwal u mnie 2,5 tyg. bralam tabletki i lekarz kazal mi je odstawic ale przy nastepnym okresie zaczac je ponownie brac wtedy sie okaze czy to wina tabletek. Tak wiec zrobilam tydzien temu dostalam okres i trwal 5 dni wiec to nie byla wina tabletek tylko sie jeszcze czyscilam. Takze nie musze testowac innych tabsow. No ale okres trwajacy miesiac albo dluzej to juz cos nie tak.

Dzieciaczki cudowne 🙂

Emilce iskierkowej gratuluje kolejnego zabka 🙂
Filipowi widac w dziaselkach zabki , ma je takie bielusienki i takie jakby nabrzmiale, ale czy to oznaki zabkowania to nie wiem 😮

Morphi bardzo ladnie wygladasz w nowej fryzurce 🙂

A ksieza to po prostu temat rzeka. Najpierw narzekaja ze coraz mniej ludzi chodzi do kosciola a w szczegolnosci mlodych a co oni robia zeby zjednac sobie i zaintersowac mlodziez. Zazwyczaj jeszcze klody pod nogi rzucaja np: w kwestii chrztu itp. Paranoja ale to tylko u nas tak moze byc.

Ahh ide kawusie sobie strzelic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przypomnialam piosenke z zerówki i śpiewam Miskowi
Wietrzyk psotnik
I
Wiatr zapukał w okna do dzieci,
Halo, hej maluchy jak leci?
Nie chce mi sie biegac po polach,
Przyjde do waszego przedszkola.
Nie, nie, nie!
Wietrzyku psotniku masz chmurki przegonic,
Utulic sarenki w lesie,
Kału%e osuszyc i liscie posprzatac,
Bez ciebie cóż zrobi jesien.
II
A ja chce rozkrecic zabawki,
Albo rozkołysac hustawki,
Wole dmuchac w trabki, piszczałki,
Zbudzic wasze misie i lalki.
Nie, nie, nie!
Wietrzyku psotniku masz chmurki przegonic,
Utulic sarenki w lesie,
Kału%e osuszyc i liscie posprzatac,
Bez ciebie có% zrobi jesien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka wszystko bedzie dobrze 🙂
A ja nawet nie mysle o chrzcinach.
Tesciowa ostatnio kwekała i jeszcze wypaliła z tekstem zeby nie w listopadzie bo to jej nie pasuje. Tak jakby to wogóle miało znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam..
u nas słonko świeci 🤪

młody obudził mnie o 6 i kazał wstawać..
jak zaczęłam stawiać opory to jeszcze na mnie
nakrzyczał ☺️ 🤢
teraz zasnał p wielkim płaczu..ej te ząbki..
nie wiem jak mu pomóc 🥴

Agata ja też bym chłopa nie rozpakowała!
rączki ma, niech się uczy samodzielności 😠 😜

Julka Ksawi dostał polików czerwonych i szorstkich
jak zaczęła nam się skaza białkowa..tzn. jak przestał pić
mleko hipoalergiczne..teraz znowu jest na HA i już mu pomalutku to schodzi

Ilonka współczuję batmana..ale napewno znajdzie
się jakis łasy na pieniądze i zrobi z Lenki aniołka 😁

Spamy przecudne..więcej więcej 🤪

A DZISIAJ SPA!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha!

a my wstalismy po 9tej, z przerwa na zmiane pampersa o 7mej i 10 minutowa zabawę.
Igor wlasnie polegl w lezaczku sobie spi, a o 16tej przychodzi kumpela pobawic sie z malym, bo wczoraj tez byla, ale mlody juz spal nocnie.
maz w pracy, jak przyjedzie to jedziemy do moich rodzicow, kapie mlodego usypial i wybywamy na miasto na kregle i moze cos jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna udanego wyjazdu 🙂

Ilonka trzymaj sie mocno, my sciskamy kciuki zeby wszystko ulozylo sie i zagladaj do nas 🙂

Sztunia dasz rade wizyta szybo przeleci 🙂

A ja ubieram mlodego i ide do rodzicow, maz pojechal na ryby wiec ja ide na placuszek mamusi 🙂

A mialam zrobic przeglad ubranek mlodego ale sama z gryzoniem nie dam rady wiec przekladam to na jutro jak tata bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...