Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już raz dałam się zrobić i przeczytałam ten list - ryczałam dobre pół godziny, więc teraz omijam ☺️

Tysiek śpi na leżaczku, bujam nogą...zaraz nastąpi próba przeniesienia do łóżeczka...
właśnie nie wiem, jak z tym pokarmem - bo wcześniej doiła z pół godziny, więc chyba leciało 😮 ech, może to po szczepionce (przedwczoraj była - może być taka późna reakcja?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
List czytałam wybiórczo, żeby zaoszczędzić sobie kolejnych łez 😞
Aniu78 ja to nie wiem jak z tym pokarmem, ale chyba tak nagle kranik się nie zakręca 🤢
Co do szczepień to dolegliwości jeśli są to ze 2 dni, no góra 3 i to nie powinien być powód do zmartwień, pewnie Matysie ugryzło coś innego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry

wczoraj mialam spac
a chyba 20 min wylam w kiblu po tym Liscie
niewyobrazalna tragedia stracic Dziecko 😞
no, ale zeby juz dzisiaj tutaj nie smucic na forum
i znowu nie ryczec w domu
lepiej skoncze pisac juz na ten temat
[*]

tak czy inaczej - dzisiaj czuje sie okropnie
kreci mi sie w glowie i jest mi niedobrze
nie wiem czy zle spalam ? czy cos mnie lapie ?
mam nadzieje, ze niebawem przejdzie
bo dolegliwosci ciazowe mi sie przypomnialy 🙃

ide jakas hebre lykne
moze bedzie lepiej ...

Paula jednak taki spam to cos milego z rana ...
Dziewczynki jestescie sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ale świetny spamik! miło tak popatrzeć z rana na ładne kobitki 😁

asienka to Ty teraz smarkata jesteś 😜 nic się nie martw! będzie dobrze 🙂

nocka w miarę ok, poza pobudką o 12 (tradycja ostatnio 😞 ) z rykiem, nie wiadomo dlaczego. a mnie boli pół szczeny, nie wiem, ząb któryś, czy jeszcze po wyrwaniu...czy mnie przewiało w górach. w każdym razie boli bardziej niż po wyrwaniu i inaczej. trochę się boję. ale może minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jak tak czytam Wasze wspomnienia z ciazy i porodu to az zaluje ze mnie z Wami wtedy jeszcze nie bylo 🙂 u mnie cala ciaza przeszla idealnie. pozniej wiedzialam ze bede miala cc i mialam ustalony termin na ktory pojechalam grzecznie do szpitala tam przez 3 dni slyszalam ciagle ze cc jutro i tak dziennie az wkoncu byl piatek i powiedzieli mi ze moge isc na przepustke bo zrobia mi cc dopiero w poniedzialek i w ten sposob termin przesuneli mi prawie o tydzien i zrobili cc 2 dni przed terminem porodu a wszystko dlatego ze mieli akurat tyle rodzacych ze brakowalo miejsc i dziewczynyny wychodzily wtedy ze szpitala po porodzie SN w drugiej dobie a po CC w trzeciej 🙂 o kurde ale sie rozpisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba ja 🙂 jeszcze nie znam terminu, chociaż dzisiaj miałam usg, bo jestem skomplikowanym przypadkiem ;] i kijanka ma 4mm i bijące serduszko...niesamowite. niedługo pewnie umówią mnie z położną to się dowiem dokładnie, na razie tyle, co sama wyliczyłam...przełom marca i kwietnia 2010.
to mój pierwszy post 😮 jak zawsze umiałam się kulturalnie przywitać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...