Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierko oduczam, bo młoda co chwilę wołała smoka - a jak go odstawiłam to nawet ładniej z cycka ciągnie. zobaczę jeszcze trochę dam sobie czasu bez, ale jak nie da rady i rzeczywiście będzie miała wielką potrzebę ssania, to może smok się pojawi w sposób bardziej kontrolowany 🤨

Finka będzie dobrze, tylko jeden dzień i będziesz miała wszystko za sobą. potrójna moc kwietniowych kciuków zadziała 😉

głupia jestem z tą moją gębą, nie wiem, czemu tak boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziele moja myszka jest cała wysypana na buzi i za uszkami nawet na głowie ma krostki i swędzi ja strasznie bo trze buzią kręci uszami i wierzga nogami, zasnęła ale wciąż sie kręci - co to może być????
dziewczyny jak ktoś tak miał z dzieciaczkiem to co zrobiłyście? nie mogę patrzeć jak sie męczy!!!znów mi kurwa teściowa coś wykombinowała już kojejny raz jak wraca z opieki u babki to cała zsypana-czy to mogą być potówki aż tak i aż tyle?? dziś takie słońce było a ta ubrana jak na syberię i owinięta w bety!!!kur........a babka w t-shircie!!!albo pipa daje jej cos do jedzenia bo przecież jak mogę jej podawać słoiki!!zamiast golonki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania pewnie uczulenie tylko dziwnie bo wyprawiam ją na opiekę z asortymentem który zawsze jadła i nic jej nie było ! a z babką sie zdupilam bo miała być niania ale wszyscy sie darli że obcej dam a babka może pilnować 😠pomyślałam że zawsze to swój a nie obcy a teraz kur... cierpie ja i dziecko a że to tępa dziunia to ciężko sie dogadać . Teraz za h..a sie nie dowiem co ona jej daje.Pomyslałam też że może kłaśc ją na dywanie w domyu a ma włochacza z wełnty owczej i może dotyka buźką i stąd te krosty. Bo uczulenie pokarmowe to prócz buzi pewnie też na brzuszku i nogach by wyszło??ale jestem zła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecy mi wysiadły 😞

NY szukaj niani bo coś nie widze babki w roli opiekunki. Dobrze mi się kojarzy że dostaje za to kaskę? Bo jak tak to powinna oddać z procentem za krzywdzenie dziecka.

I tyle moich mądrości ☺️ Trzymam kciuki za wszystko - za zęby, spanie i smoczki i Nadusie.

To dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
jestem po kolejnej kąpieli, w międzyczasie podejrzewam, że odchodzi mi czop (typowy przezroczysty glut)
skurcze mam non stop takie jak wczesniej, ale udało mi się nawet oko zmrużyć 🙂 oczywiście pobudka co 5-6 minut bo boli i oddycham

mężyk śpi, może i mnie uda się jeszcze doleżeć 🙂


:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
NO KOCHANE ,JUŻ JESTEM WYKĄPANA,ZWARTA I GOTOWA 🙂
W NOCY BUDZIŁAM SIĘ CO GODZINĘ ZALANA POTEM ALE CHU....Z TYM WAŻNE ,ŻE EMILKA DZIŚ BĘDZIE Z NAMI!!!! 🤪 🤪

GORZEJ ,BO GŁODNA JESTEM A JUŻ NIE MOGĘ JEŚĆ,MOGĘ W SUMIE SUCHĄ BUŁKĘ I OD BIEDY JĄ ZJEM BLEEE A MAM TAKĄ DOBRĄ SZYNECZKE W DOMU 🙃



REMIK WCZORAJ PŁAKAŁ PRZED SPANIE,SPAŁ ZE MNĄ WTULONY,MÓWIŁ,ŻE BĘDZIE DZIELNY,POWIEDZIA,ŁAM MU,ŻE NAWET JAK MNIE NIE MA ZAWSZE JESTEM W JEGO SERCU A ON W MOIM,A ON Z TEKSTEM"A JAK TY SIE TAM ZMIEŚCIŁAŚ?" 😁 😆 I ZASNĄŁ,OBIECAŁAM,ŻE ANIM WYJDĘ TO GO OBUDZĘ I MI POMACHA PRZEZ OKNO 🙂


NO TO ZBIERAM SIĘ ,NA 8MAM TAM BYĆ,DO SZPITALA MAM 5MIN AUTEM WIĘC NA SPOKOJNIE DOJEDZIEMY,NIEWIEM O KTÓREJ CESARKA,ZANIM MNIE OPORZĄDZĄ 😁
TO PEWNIE MINIE,ALE NIEWAŻNE,WAŻNE ,ŻE DZIS!!!!!!!!!!11
CAŁUJE
ISKRA




🤪 🤪 🤪
wzruszylam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Iskierka wczoraj zaszalala 🤪 😁

NEW mi to na jakies uczulenie wyglada
i chyba rzeczywiscie Maluch potrzebuje innej opiekunki 🥴

... no a ja Dzien Dobry 🙂

jeszcze nie wiem ...
jechac do tej tesciowej i miec wszystko na oku ?
czy nie jechac i odpoczac troche od Malucha ?
oto moje dylematy poranne 🤢

LOli zasnela wczoraj dopiero o 21 czyli 2 h pozniej niz zwykle
ale obudzila sie oczywiscie o 7.30 ( jak w pysk strzelil )
i tyle mialam z wieczoru, ze Maz mnie posunal i poszlam spac o! ☺️

Morfina nie daj sie tam zlym ludziom ! 😉
kciukas !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 😁 😁 🤪 🤪 🤪
normalnie uwielbiam uwielbima Cie agatko 😘
witam niedzielnie mąz ma grzybach bo przeciez wczoraj jeszcze malo ich przytachał 🤢
nocka super ja umieram ale dla dziecka przezwycieze to cholerne przeziebienie choc poce sie jak swinia leci mi z nosa i zaczynam szczekac ale jest okej 🤢
najbardziej boje sie tego ze w piatek ostatnie szczepienie i zeby mlody nic do tego czasu nie podlapal ode mnie 🤢 no i w sobote wesele ale dupa z weselem wazniejsze zdrowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...