Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iskierka podsuń może koleżance tę stronke. Tu mozna znaleźć sporo odpowiedzi na pytania dot. padaczki a także zasięgnąć rady konsultanta i porozmawiać z innymi chorymi a także mamami z chorymi dziećmi.
http://www.tacyjakja.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi Hania to już tak sama siada wow super 🤪 😘
bogusia ja ja ja ja chce 😁 [email protected]
iskra kurcze żal mi koleżanki no i dziewczynki 😞 to najgorsze co może byc tak w trakcie zycia dziecka dowiedziec sie o jakiejś chorobie 😞
my juz łóżeczko mamy obnizone od 3 tygodni bo z naszym wariatem to nigdy nic nie wiadomo 😜 ale skubaniec nauczył sie mimo obniżenia poziomu sięgac zabawiki na karuzelce i robi to co wczesniej szarpie i wszytsko lata dookola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech padaczka, wiec co to jest moja siostra niepelnosprawna ją ma, ale jak są nowoczesne tabletki to można normalnie żyć, ale jak iskra piszesz ze sie nie rozwija prawidłowo to pewnie cos z neurlogią, ale moze rehabilitacja pomoże.

jestem wlasnie na spacerze, tzn, mlody spi w wozku, a ja pisze na lapku, bo jestem na podworku i pilnuje domu, bo tescie w kosciele 😉

klapi bedzie ślub, hehehehe fajnie 😁 a Hania cudasnia!

mlody to jak go dam na mate albo na dywan to zwiedza rejony turla sie i kreci wokol osi , ostatnio az meza przestraszyl bo tak sie poturlal na lozku ze szok, wiec juz na lozku nie zostawiamy go samego nigdy.

a w ogole noc do dupy- kuzwa kiedy sie wyspie, dziecko mi nie budzi ciagle co godzine co dwie, czasami ma zrywy ze raz sie budzi po 4 godzinach, a pozniej znow co godzine ech

obrazil sie na butle, nawet z moim mlekiem, jezdzi smoczkiem po dziaslach
jakbym miala laktator- a zostawilam wczoraj u mamy to bym sciagnela swoj pokarm, a dala kaszki moze by pospal dluzej, no ale laktatora nie mam, wiec pewnie poczekam z urozmaicaniem jego diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to taka aplikacja. z tym ślubem, znaczy się 😉 mi wyszło, że 13 marca 2013 roku o 13.00 😉 szczerze, to bym mogła, bo lubię 13, ale już mężata jestem 🙃 😁

ciekawe, jak tam Finka...żyje? i jak goście - czy też żyją? 😜 haha

a my w piątek do Pl lecimy...już mam sraczkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Ania78 powiem Ci, ze jajowka byla pyszna 🤪
fajnie, ze akurat teraz bedziecie
bo jest wysyp grzybow
wiec sie zalapiecie 🙂

LOli spi
ale jakas maruda jej sie wlaczyla przed snem
a ja glodna jak cholera
bo nic caly dzien nie jadlam
( nie jadam kuchni tesciowej ) 🙂
wiec juz lulalam marude resztkami sil
jak nareszcie zasnela
to myslalam, ze cala lodowke opierdole ☺️

a tak w ogole to nie chce mi sie nawet pisac jak bylo u tesciowej
ale zmarzlam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...