Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kłapi ja nawet frytek nie mam ☺️
ramka o tej godzinie mogło juz nie byc kaloszek dla dorosłych bo u mnie jak pisałam wcześniej już o godzinie 7/15 były 3 pary 🤪 a co do spacerów to w jakim wózku smigasz? spacerówka czy głęboki? bo u nas odkąd spacerówka to spacery są przyjemnością dla dziecka oczywiście zawieszam Adasiowi stonoge coby mógł zajadac nóżki jak nie śpi przeważnie po 40 minutach chodzenia usypia i śpiocha tak godzinke a mi nogi z tyłka wychodzą 🤢 no i nie mam juz problemu z tym że dziecko do świata jeździ ilez mozna na matke patrzec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Mamcie 😘
My juz w Polsce mam mega dola 😞 😞 😞 ale mam nadzieje ze te 2-3 tyg szybko zleca 😞
Do tego boli mnie gardlo i mam goraczke 😞 jak zaraze moloda to pieknie 😠 w piatek szczepienie ma miec 🤔

Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze bo nie dam rady doczytac przeraszam 😞

WZYSTKIM DZIECIACZKOM BUZIOLKI I DUZO ZDROWECZKA
😘 😘 😘

Bogusia pieknie dziekujemy za pioseneczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki boguś, ale nie mam czasu sprawdzać 😞
Maja wyje na macie, nie wiem jak mam ja przetrzymać ale od trzech dni chce byc tylko na rekach, no przecież nawet wysrac się nie mogę bo rycy, wszytsko robię w biegu, jak jest michał to luz ale jak jestem z nią sama to normalnie terroryzuje mnie płaczem
przestała płakać, nawet na nią nie patrzę bo czuję że jak oczy sienasze spotkają to znowu się zacznie, ja ją tak kocham no ale bez przesady, żebym chociaż ziemniakow nie mogla obrać tylko ona na kolanach mi siedzi
dzwonił tata przysługuje mmi wymiaa telefonu 🙂 więc jedziemy 🙂
znowu wyj, fuck fuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny,
my juz po weselu, nie bylo tak zle jak myslalam.
Dorobilam sie odciskow i teraz chodze jak pralityk 🙂

Asienka wiem co czujesz ja tez Filipowi sprzedalam choróbsko ale niestety to jest chyba nie uniknione skoro z dzieckiem przebywa sie 24 h/ dobe.

wszystkim solenizatom wszystkiego naj naj naj i tysiace buziaków 🙂

Bogusia dziekujemy z pioseneczki 🙂

A dzisiaj przyszły butki na zime dla mlodego sa boskie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julka witaj w klubie chorych mamuś i zarażonych dzieciaczków ja na szczęście od początku nie gorączkowałam tylko zakatarzona latam no i pokasłuje 🤢 młody zaraził się katarem i oby na tym się skończyło 🤢
kasiak my mamy replay Waszego poprzedniego tygodnia - przeziębienie i wesele w weekend 🤢 powiedz mi czy w tydzień się wyleczyliście a jak dziecko to zniosło? bo ja mam nadzieje że do środy mi przejdzie bo jak nie to kaplica normalnie 🤢
sztunia współczuje terrorystki oby szybko Majce przeszło 😘 i mów jakiego fona wzięłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...