Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha emi 🙂


m jak miłosc
. W Grabinie ciche dni, napięta atmosfera w całej rodzinie. Hanka wyprowadzi się w końcu do Warszawy.

2. Kryzys w małżeństwie Mostowiaków dotknie również dzieci. Natalka, pozbawiona wsparcia mamy ucieknie z domu! Czy rodzice odnajdą zbuntowaną nastolatkę - zanim dojdzie do tragedii?

3. Do obsady dołączy kolejna gwiazda: Krzysztof Stelmaszyk, który zagra słynnego aktora (i uwodziciela) Marka Lewickiego. Filmowy amant zostanie pacjentem przychodni w Gródku i sprawi, że cały damski personel westchnie z rozmarzeniem...

4. W Gródku, Maria zauważy w końcu, że Artur ma piękną wielbicielkę...I stanie do walki! Zrobi Agacie ostrą awanturę i zmusi rywalkę, by trzymała się od jej męża z daleka. Rogowska, wściekła i zazdrosna, zagrozi nawet rozwodem. I postawi mężowi ultimatum. Albo z przychodni zniknie uwodzicielska pani doktor... albo ona!

5. Co u szczęśliwych narzeczonych Marty i Andrzeja? Gdy tylko Budzyński wprowadzi się do ukochanej, zaczną się kłopoty...Para sprzeczać się będzie niemal codziennie! A zaczną od wielkiej kłótni o miejsce ślubu. Czy ich związek przetrwa aż do wesela?

6. Mirka namówi Kingę, by poddała Piotrka miłosnej próbie. Obie dziewczyny założą się o wierność Zduńskiego...Jeśli chłopak damskie pokusy odrzuci - przegra Mirka. A jeśli zdecyduje się na "skok w bok" - Kinga. I to podwójnie, bo jej małżeństwo może lec w gruzach... Jaki będzie wynik zakładu?

7. Miłosna rewolucja w życiu Łukasza i Gabi! Zakochani zdecydują się spędzić razem noc I przeżyć swój "pierwszy raz". Pod nieobecność rodziców, Gabi zaprosi Łukasza do domu...

8. Pięknych dziewczyn nie zabraknie wokół serialowego Kuby. Ziober jednocześnie adorować będzie Alę - romantyczną koleżankę z pracy, Elżbietę - wychowawczynię Krzysia oraz śliczną kelnerkę, którą pozna w Kołobrzegu - Nataszę...

9. Trudne chwile czekają też Małgosię. Tomek zostanie oczyszczony z zarzutu o korupcję. Ale jego żona uśmiechu nie odzyska. W czasie, gdy sama całe dnie spędzać będzie w biurze z dala od dzieci i ukochanego...Chodakowski będzie miał adoratorkę! Partnerka z pracy, wyzna mu, że już dawno wpadł jej w oko... Czy Tomek ulegnie pokusie?

10. Ola z Pawłem odkryją, że łączy ich miłość... do samochodów! Razem będą mazać się olejem, grzebać w silnikach i przykręcać śrubki. A przy okazji, Zduński zajrzy głęboko... Cóż, nie tylko pod maskę swojego auta. Także w kuszący dekolt Oli - gdy spędzą romantyczny wieczór na basenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świętującym dzieciaczkom 1000buziaków 😘 😘

Emilko, trochę większy dzieciaczków, zdrówka i spełnienia
marzeń oraz zdrowej Lilii 😘




Julka zdrowiej nam szybko 🙂

Morf super żeby wypędzanie diabła się udało
i że przy okazji nie uszkodziłaś teściowej 🤪

ja też lubię grzyby zbierać, ale jak dla mnie
to powinny być jaskrawe żeby je dojrzeć
tak więc dziadek zbiera a ja smakuję 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sory Dziewczyny nie doczytam
wlasnie sie dowiedzialam, ze przyjaciel mojego brata nie zyje
chlopaki ciagali sie na desce za samochodem
strasznie glupi pomysl, glupia zabawa
i tragicznie zakonczona
21 lat chlopak i nie zyje
lekarze trzymali go w spiaczce zeby organizm sie zregenerowal
lekarz mowil, ze bedzie ok tylko, ze moze miec problemy z pamiecia, ale ze wyjdzie z tego
ale dzisiaj okazalo sie, ze mozg nie zyje
po prostu dola mam na maxa
Rodzice chowaja Dziecko tyle lat
i taka tragedia
moj Brat jest zalamany
tak bardzo sie przyjaznili
od razu widze taka scene, ze gdyby moj Brat z nimi poszedl to moze on tez by na tej desce jezdzil ...
dlatego dzisiaj juz spadam

spokojnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...