Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kłapi możliwe że to chwilowe przesuszenie skóry byc może spowodowane basenem ja to już nie potrafie odróżnic pokarmówki od uczuleniówki bo Adasia możliwe że uczula wszystko dlatego jedynie czego to unikam marchewki i smaruje maściami głeboko nawilżającymi i jeśli smaruje 4-5 razy na dobe to skórę ma aksamitną a jeśli dam sobie 2 dni luzu to młody jest cały w liszaju szorstki jak pumeks 🤢 ale nie sugeruj się naszą sytuacją bo Adaś ma azs 🤢
testowaliśmy już większośc maści i najlepiej sprawdza się nam robiona na receptę za całego piątaka na bazie wit a,e i wazeliny oraz gotowa za 28 zetka exicipial dla dzieci z bardzo suchą skórą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata w wersji papierowej mam "Pierwszy rok życia dziecka" bardzo mi się podoba. W wersji pdf (mogę podesłać) mam "każde dziecko może nauczyć się spać"(poczytałam trochę i jak na razie ok) oraz "pierwszy rok razem"(jeszcze nie czytałam). jak ktoś chce dawać mejle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata specjalistyczną?
To ja mam "pierwszy rok z życia dziecka" ale troche na standartach Amerykanskich.

Tak Agata ma, p[osmarowalam oliwka wczoraj bo to suche jakies. Tzn to nie jest takie tragiczne i trzeba sie przyjzec troche zeby zobaczyc wiec narazie nie panikuje. Zobacze za tydzien, moze to basen.

A i chyba zostawila hanki recznik na basenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kurde, fajnie by bylo zeby nie basen
bo Hania widzialam byla zachwycona plywaniem
zawsze tez mozna dopytac jaka wode tam mieli
bo juz nie wiem czy to byl chlor czy ozon
na ozonowanych basenach podobno dzieciom nic sie nie dzieje
najwyzej sie przeniesiemy gdzie indziej
albo to moze taka pierwsza reakcja na ten basen hm ...
no zobaczymy

LOlka drzemie
ale jestem wyprana z emocji dzisiaj ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje bogusia za piosenki, zgram jak pojade do mamy bo teraz mam taki zasieg ze chyba bym 3 dni sciagala 😜
mlody kima z ojcem, slodki widok
tesciowa sprzata schody, bo jej powiedzialam ze kumpela przychodzi 🤢 i pewnie ma za zle ze ja nie sprzatam, ale juz to zrobilam, tylko nie powycieralam na mokro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...