Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zapomniałam Wam napisać..
bobas nie chciałmi zasnąć, a zaraz muszę do
lekarza uderzać..a łeb brudny..
zgarnęłam młodego w leżaku do wanny
i myłam się przy nim ☺️ 😜
mam nadzieje, że nie odbije się
to na jego psychice 😜 🤪

no i kupiłam mu wczoraj herbatkę jabłkową
z melisą i za chiny nie chciał jej pić
zaczęłam mu ją wypijać i dopiero
wtedy się do niej przekonał ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agatta a ja polecam DZIECIZMAGANIA KAZ COOKE i właśnie BOBAS LUBI WYBÓR o jedzeniu.Nie mam kiedy Wam przepisać pewnego tekstu na temat jedzenia w słoiczkach od 4 miesiąca jak znajdę chwile to naskrobie ale teraz biegne prasować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dość, Majka płacze prawie od godziny, a obiecałam sobie że na rece jej nie wezmę, niby się uspokaja ale jak tylko nasze wzroki się spotkaja znowu ryk. jeść nie chce, tzn marchweo-jabło-winogrono słoiczka nie chce, więc niech nie je, piciu wypiła 30ml herbatki i dama focha ma dalej, cycków moich nie dostatnie póki się nie uspokoi, patrzy na mnie cały czas..........

jeju wy ksiazki o bobasach czytacie, ale wieś że ja ani jednej 🤔 ale normalnie ostatnio to nie mam kiedy 😞 nawet ta ksiażkę zawadzkiej przerwałam w połowie no bo czasu zero 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z tych mam co nic nie czytają nt dzieci chowania itp. mam forum mam Was mam serce i instynkt i na ten zestaw się zdam wychowując syna 🙂
zrobiłam test od Basika- wyniku nie podam bo się ☺️
kurcze Adaś dziwnie wpycha całą piąstke do buźki i tak dziwnie nią wygina w dół i w góre czy to może byc na zęby 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra u nas zaczął się temat chcrztu. ja mowilam juz o tym od dawna ale Brzydki nie podjal tematu.
Wreszcie podjal tylko daltego ze mama jego go zdusila.
no i zsugerowala kto ma byc chrzestna.
ja do tej dziewczyny nic nie mam ale wolalabym zeby to byla nasza decyzja.

dlaczego musze o wszytko dusic mojego faceta?

No i wlasnie przeczytalam ze mozna miec jedego chrzestnego.
moj brat nie ma bierzmowania wiec jak sie go nie uda przepchnac na swiadka chrztu to bedzie nie oficjalnym chrzestnym 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas o chrzcie steka tylko tesciowa. Ja nie mam w tym temacie zadnego cisnienia. Niestety musimy sie liczyc z kazdym groszem wiec nie spieszy mi sie do dawaniu ksiedzu kasy i jeszcze zapraszania ludzi na wyżerke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no klapi nam chrzest pieknie się zwrócil, takie impry to ja robić moge
Maja gwoździa przybiła wsród zabawek a matka oczywiście zamiast dziecko przenieść to chwyciła za aparat, nadmienię że leżała na brzuchu
dzis wam zaspamuje tylko trochę później bo teraz wychodzimy na ogród niech śpi na świeżym pwoietrzu 🙂 bo ladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂

widze temat chrzest? 🙂my juz na szczescie mamy to za soba 🙂 troche sie zwrocilo troche sie wydalo,normalka 😜

czytalam wczoraj o wagach waszych dzieci,ta moja w porownaniu z waszymi jest chyba mala...ma 6780 😞 ale lekarka mowila ze jest wszystko ok,wiec jestem dobrej mysli.

wczoraj pisalam wam ze moja mala miala 3dniowke 😞 skonczyla jej sie i wyskoczyly jej na calym ciele plamki 😞 jest strasznie marudna,nie chce jesc ani pic 😞 martwie sie o nia...dzisiaj lecimy do lekarza...wczoraj wieczorem przezywalam koszmar,mala ryczala bite dwie godziny nic ja nie interesowalo potem padla ze zmeczenia,dzisiaj rano byla powtorka teraz znowu spi zmeczona 😞mam nadzieje ze to przez ta goraczke 3 dniowa i ze to minie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dostałam kolejny raz nauczkę żeby nie oglądać się na facetów, bo później człowiek budzi się z ręką w nocniku. Co do chrzci miałam ten komfort, że za wszystko płacili moi rodzice, cudem udało mi się za tort zapłacić, tak zbzikowali na punkcie małej. Kaski też sporo dostaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...