Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniad-TULE
glowa do góry 🙂 🙂
iskiereczkowa Emilka juz prawie raczkuje-szok 🙂 🙂
moj skarb pomalu cos zjada-ziemniaczki z marchewka lub brokulkiem
wczoraj zajadala sie rosolkiem z kluseczkami WIEC SZCZESLIWA JESTEM,bratowa|"nauczyla sie wpryskiwac jej mleko z butelki|" 70ml jakos tam zje
JUTRO 1 SZY DZIEN PRACY po 7 mcach 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
bede pracowac od 10-14 -po drodze odbiore jagode od znajomej,ktora bedzie mi ja ze szkoly odbieraci,potem dziewczyny ze szkoly o 14.45 i po moja niunie mala
kazda sroda wolna
w soboty 5 godzin
co 3 niedziela 6 godzin
jeso jak mi sie nie chce
jutro zostawie Michelle pierwszy raz na 5 godzin
a cycki to mi w pracy rozwali chyba... 😞)
zycze spokojnego dnia zmykam laski do szkoly wiezc i do pracy na chwilke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Lepszy 🙂

tak sie ciesze, ze moj Brat ma Dziewczyne - bliska osobe - tam na miejscu w Sopocie ...
bo bardzo sie nadal o niego martwie ... on to dla mnie prawie jak syn ... mialam 11 lat gdy sie urodzil, opiekowalam sie nim, zajmowalam ... strasznie go kocham ☺️

u nas pobudka 7.30
Tata zajal sie LOli
LOli obsrala sie po pachy
a Mama pospala do 8.30 🤪

LiLi 100 LAT Sloneczko !!! 🙂

no to czas na sniadanie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
nie spimy od 5..
Ksawi mial jakis napad..chyba te zeby 😠
jaki jest sposob na zeby 😮

teraz juz lepiej, ale chce ciagle u mnie byc.
teraz tez kolana okupuje..

JUBILATOM MOC BUZIAKÓW 😘 😘

A TO OD MŁODEGO:
JJX nnnnnnnnnnnnnnnnnn uxxxxxxxxxxxxxxxxxxxdccvxo b j k b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamcie
Nie doczytam mloda marudzi na maxa
My tez szczerbate ale Mlodej pozno moga isc zebolki b mi w 9 miesiacu szly a mezowi w 7 chyba takze mamy czas.
Jutro szczepienie ale lekarka powiedziala ze jak sie pogorszy to za tydzien bo tylko katerek meczy wiedz moze bedzie poprawa 🙂

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM 100 LATEK 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dalej walczymy z katarem, szczepienie w piatek ale je przełoże i pójdziemy tylko na kontrolne badanie pozatym mamy wesele i nie chce zostawiac dziecka rodzicom po szczepieniu bo po katarze może różnie reagowac poleziemy w przyszłym tygodniu i już. kurcze juz nie wiem jak pomóc dziecku je normalnie bawi sie smieje szatan jak zawsze ale w nocy pokasłuje głownie po jedzeniu tak jakby mial zapchany przelyk nie wiem czy podawac mu te syropy czy nie bo katar nie przechodzi a tylko wywoluje kaszel chyba polece do apteki kupie nasivin soft i sama ten katar przepedze 🤢
my tez jeszcze szczerbate zachowanie wskazuje na lawine zebow a tu pusto 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mój pan jak mu coś powiem o mamusi to odrazu wali focha ale ja na jego starszych już focha walnąc nie moge 😠 a najbardziej mnie wkurza że jego bezrobotna mamusia zaglada do mnie codziennie a jak moi rodzice raz na miesiąc do nas wybiorą się w odwiedziny to już normalnie chory chodzi, nic nie powie ale swoim zachowaniem okazuje mi to doskonale 🤢 może dlatego tak reaguje bo z moim tatą pracują na jednym terenie i codziennie się widzą a mame moją widzi częściej jak swoją 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najpierw moja tesciowa mowi ze malo widz wnusie, to jej powiedzialam ze jak juz wszystko przyjdzie na chrzest to przyjedziemy na troche a ta do mnie. to przyjezdzajcie ja pojde sobie na grzyby a wy bedziecie sobie siedziec....
kij ci w oko babo, przyjedziemy na weekend zeby maz dal do naprawy auto a w niedziele wieczorem do domu wracamy i sie znowu nie nacieszy i bedzie marudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lilianko STO LAT! Przybijamy piąteczkę 🤪

zrobiłam już mini przegląd rzeczy Pyzy, wreszcie wyrosłyśmy ciut z bodziaków 0-3 😆 i miejsca w szufladach coraz mniej, bo rzeczy tyle samo niby, ale przecież większe są 😉

my też szczerbate i moje cycki życzą sobie, by pozostało tak jak najdłużej 😜

Uśmiech Ksawiego mnie rozwalił 😁 bomba!

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...