Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ksawi jaki uśmiechalski dziąslak 🙂 😘
ilonka dzięki za radyjko 😘
julka no Adaś w nocy to ładnie śpi tylko po jedzeniu na śnie atakuje go kaszelek kaszlnie ze 3-4 razy pryknie i śpiocha 🙂 w piątek idziemy na kontrole to się zobaczy co i jak, byłam przed chwilą w aptece kupiłam nasivin soft i mam nadzieje że przejdzie 🙂 a mam pytanie kapiesz dziecko jak jest nadziębione? bo ja już 2 dni tylko przemywam dziecko watką wieczorem i nie chciałabym aby jeszcze jakiś syf nam się przypałętał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIENKA sorki że się wtrącam ale nie ma potrzeby odstawiać kąpieli na czas przeziębienia.Wystarczy że nagrzejesz w pomieszczeniu gdzie będzie kąpany i tam go ubierzesz. Myślę że jeśli ma katarek to mu to dobrze zrobi bo para zadziała tak jak sauna i trochę przeczyści kanaliki zapchane.Pomyśl czy jak masz katar i idziesz się kąpać nie jest Ci lepiej. Możesz też wstawić w pomieszczeniu gdzie Adaś jest kąpany kubeczek z gorącą wody i kilkoma kropelkami mięty lub krolami żołądkowymi będzie miał odrazu inhalację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka co Ty opowiadasz wykujesz testy na blache, praktyke też opanujesz i zdasz jak nie za 1 to za następnym się uda, nie nastawiaj się negatywnie tylko pomyśl o tym że jak zdasz to bedziesz z małą sobie na wycieczki jeździła i nie bedziesz musiała dusic się z teściówką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne to radyjko moja to chyba kazda muzyke lubi , bajki, filmy hahah
dziwna jest 😮

Asienka kapie tylko wczoraj mi padla to dalam jej spokoj, tez mamy kropelki nasivin soft i troszke juz lepiej dodatkowo daje wapno w syropku, witaminke c cebion i smaruje jej nosek mascia majerankowa, teraz meczy sie w lozeczku ale jestem twarda i oduczam od zasypiania w lozku 😮 tylko zobaczymy na jak dlugo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał(a):
ASIENKA moja teściowa ostatnio powiedziała do Jacka że będzie ze mną jeździć 🤪 ale za marzenia się nie płaci 😉


🤪 😁 😁 😁

A moja mowila ze nigdy nie wsiadzie ze mna do auta jak ja bede kierowac 🤪 😁 😁 😁

chociaz mam spokoj z jednym 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...