Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja takich kropli nawet nie znałam 🤢 kurde nieźle już nieczego nie można byc pewnym 🤢
ej ja naprawde boję się że moje dziecko kiedyś bedzie miało adhd 🤢 ja nie moge go juz zostawic nawet na moment samego w pokoju bo jak tylko widzi że sie nie patrze to atakuje firanki kwiatki meble dzis wtryniał kwiatka i tak go odrywałam od doniczki że potukłam donice 🤢 rozsypałam ziemie itd normlanie jestem dzis wypluta na maxa tym bardziej ze Adas rozpoczal dzisiejszy dzien przed 6 😮 i jest godzina przed 21 a moj maz spedzil dzis z dzieckiem 30 minut jak wpadl na gotowy obiadek 😠 ale mam wkurw na niego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja też mam te krople z zanieczyszczonej partii. Podawałam je Michałkowi dopóki karmiłam piersią. Piszą tylko o skażeniu ale co może powodować to juz nie. Oby to tylko dla pewności wycofali i nic złego to nie powoduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co za gowno pierdolone
wkurwiaja mnie takie akcje na maxa
ja nie dawalam tych kropelek LOli
ale no jak tak mozna
przeciez to sa krople dla Dzieci
powinny przechodzic tysiace testow
i byc dopuszczone na rynek tylko i wylacznie wtedy gdy zostana uznane za 100% bezpieczne
ktos dal dupy, jakis producent czy cos i teraz co ? mam nadzieje, ze poniesie tego konsekwencje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta juz widze jak ponosi konsekwencje ehes 😠 zeby czasem co za kraj co za prawo 😠
emi dobre sa kropelki devikap smakuja jak zoladkowe 😜 i nie sa drogie jak ostatnio bylismy prywatnie u lekarza to babka powiedziala ze mimo tego ze podajemy mm to mozna jedna krople dziennie jeszcze podawac ale ja i tak nie podaje od wielkiego dzwona daje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...