Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Misiek to strasznie się denerwował jak miał atak swędzenia i pchał wszystko do buzi i marudził. Uspokajał się tylko wtedy jak miał smoka w buzi i strasznie intensywnie go wtedy dydkał. I jeszcze było mu lżej jak go smyrałam po dziąsełkach i podczas jedzenia - tez wtedy jadł jak szalony i w kilka minut opróżniał całą butle i po zabraniu od razu ryk bo znów swedziało. Przez ząbki wrócilismy do smoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MELDUJE SIĘ Z PRACY MŁYN JAK CHOLERA ALE ZROBIŁAM SOBIE PRZERWĘ moja mauśka olała sprawę i dzisiaj wyjechała na 3 miesiące do francji do pracy a ja muszę od pażdziernika szukac opiekunki szlag mnie trafia quwa to po co mi mówiła że zajmie się Arweczkiem a teraz ma raptem 2 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma takie blade dziąsełka?
Bo ja też myślałam że to jeszcze nie to i troche potrwa a tu lekarka na szczepieniu mówi że już zaraz bedą. I pare dni później pierwszy przebił dziąsełko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

Ja juz od 1,5 godzinki w pracy.
Myslalam ze powrot do pracy zniose gorzej a tu mile zaskoczenie 🙂
Maly swietnie sprawuje sie u dziadkow wiec wiem ze nic zlego mu sie nie dzieje i moge spokojnie pracowac.

Kurcze chora sytuacja z tymi kropelkami nie wiem jak mozna do takiego czegos dopuscic. My na szczescie podajemy vit. D w kapsulkach.

Wszystkim dzisiejszym jak i wczorajszym solenizantom przesyłamy tysiace buziaków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja z tym krzyżem 🙂 i jeszcze do tego zamiast wysłać smsa o treści "KOTKU WIESZ ŻE KRZYŻ PRZENIEŚLI" do Jacka przesłałam do byłego kierownika 🤪 😁 🙃 🙃 🙃 zakręt ze mnie ☺️

co do ślinienia to nie zawsze oznacza to ząbkowanie...dzieci nie połykają śliny dlatego cała im wylatuje

idę pakować wózek i budzić Lenkę na przebieranie i wyjście na szczepienie u Nas wietrznie ale słonecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaliczylismy pierwszy wypadek.
Misiek rozlał moja kawe. Na szczescie była letnia. Zalał wszystko dookoła siebie mnie myszke od kompa stół podłoge kanape zabawki. Jestem w szoku ze dosiegnał kubka. Mam wyrzuty sumienia bo nakrzyczałam na niego i sie popłakał. A przeciez to moja wina bo nie upilnowałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mieliśmy kilka dni temu wypadek Lenka spadła z przewijaka do łóżeczka myślałam że będzie płakać a ona patrzy na mnie i się uśmiecha 🤪 twarda z niej babka

Bogusia teraz ucałuj Michasia na przeprosiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie bladym switem zbudzila siostra swoim telefonem ws. przeniesienia krzyza...juz o 9tej!! tak pospalysmy z malutką mą!! ..i bardzo dobrze, w koncu decyzja z jajem",a nie...bali sie tych nawiedzonych ludzi...

dzis znow grożą,ze nie odejdą z tamtąd poki nie powstanie pomnik, to samo mowili o krzyzu,ze nie opuszcza go..a dzis rano nie bylo nikogo pod krzyzem??...co, pewnie zimne nocki nastaly i im sie nie chce!!

bogusia, nie przewidzialas umiejetnosci michalka he he pretensje tylko do siebie mozesz miec,ale ja tez sie lapie na tym ze czasem krzykne na kaline, bo cos rzuci,pociagnie....ale to słabosc ludzka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...