Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam panie 🙂

sprawa krzyza - bez komentarza 🙂
bogusia bez stresu 🙂 dopiero sie zaczyna sciaganie wszystkiego ze stolu a co bedzie potem? 🙂
widzialam ze wczoraj juz byl temat o tych kropelkach z wit d3 - masakra jakas 🤢 ja na szczescie mam z innej firmy,tak wogole to dzisiaj wlasnie z ddtvn gadali o tym
klapi super ze sie pogodziliscie 🙂 tak trzymac 🙂
ramka widze ze masz taki sam problem jak ja moja tez nie wylezy w wozku 😞 probowalam wszystkiego,,gora polesy 30 min posiedzi 15 i koniec spaceru bo mama musi ja na rece wziasc a do drugiej wozek...moze sie to zmieni miejmy nadzieje!

aha wiecie co?bylam dzisiaj w biedronce(tak wogole sa znowu chusteczki nawilzone dada za 7.99 4 sztuki! 🤪 ) i stoi starsza babka na srodku i oglada se zupki to mowie"przepraszam chce przejsc"(bylam z wozkiem a tam sa waskie te uliczki) a ta do mnie "nie mam sie gdzie przesunac!" i stoi dalej pizda! 😠 to ja"ja tez niemam jak przejsc i dotknelam ja kolami wozka zeby sie przesunela 🙃 poprostu brak slow jacy niektorzy ludzie sa zalosni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis może to babka spod krzyza byla i juz inaczej nie potrafi stac tylko w bezruchu 😁
kłapi o prosze jak fajnie ze juz macie za soba ciche chwile ciekawe jka u nas dzis bedzie 🤢
zebow brak i nic szczegolnego sie nie dzieje 🤢
aaaaaaaaaa
bylam w miescie w pracy i gowno zalatwilam ale sobie chociaz pogadalam z dziewczynami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez bezzebni,slini sie strasznie, wszystko w buzi byc,wtedy jest zaliczone...ale zebow ani widu ani slychu...a juz zelu na zeby polowe nie ma...bo jak bardzo placze to smaruje myslac ze boli...

musze koniecznie do biedrony leciec jesli sa chusteczki w promocji...

klapi, wysmiej sie i za mnie pod krzyzem" a wlasciwie tam gdzie juz go nie ma!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powróciły ze szczepienia Mycha waży 7200 🤪 losie mój kręgosłup musi tyle dzwigać. Lenka spokojnie na macie leży i czesze psy paluszkami 😉 biedne czasem mi ich szkoda no ale ja też potrzebuje chwilę dla siebie 😉 za darmo jeść nie dostają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

mlody spi na dworze, choc wiatrzysko okropne, ale jest na parkingu pod oknem babci i babcia pilnuje 😁

a ja zupe gotuje, i sie przyszlam przywitac do was, ide was doczytac, mam nadzieje ze mlody sie nie obudzi

p.s. nic nie wyszlo z tym spaniem wg ksiazki potrenuje jak maz bedzie mial wolne bo chcialam zeby sie wyspal wiec od razu cycka dawalam mlodemu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bebiko.com.pl/home/Konkurs/Pogodnie-sie-usmiecham-gdy/Galeria-konkursowa/Zobacz?PhotoID=3827

http://www.bebiko.com.pl/home/Konkurs/Pogodnie-sie-usmiecham-gdy/Galeria-konkursowa/Zobacz?PhotoID=3828

Dziewuszki będziecie głosować od 26 września?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...