Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julcia trzymaj się tam kobietko 😘

co do badyli to kiedyś Jacek po głupim wybryku przyszedł z kwiatami i myślał że mu przebaczę a ja je na jego oczach do kosza wsadziłam i dalej był foch.Szkoda mi kwiateczków było bo bardzo je lubię ale niech wie że byle kwiatem mnie nie przekupi teraz to ja chce porsche kajena,bańkę na koncie i basen 😉 tak jak te Panie z RT 😉 takiemu zadaniu niech podoła.Lenka śpiocha oczywiście po szczepieniu 🤪 ja z nią pospałam a potem na kurs lecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody spiocha, czekam na meza, tescie maja na nocke do pracy wiec wieczor zapowiada sie interesująco 😁 🤪

wg naszej wagi lazienkowej mlody wazy ok.7400
dalam mu dzis kaszke bobowity- wyplul a to co zjadl to pozniej zwymiotowal, ech to chyba ta sama firma co bebilon?? a on bebilonu nie jada, grrr
ciekawe czy jest kaszka z humany? ktos wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody sie obudzil przekrecilam na druga strone pomizialam po glowce i zasnal, jest jakis efekt.

tak sobie pomyslalam, dobrze ze mamy klapi bo przynajmniej mamy wiedze z pewnej reki jak to rzeczywiscie jest pod tym krzyzem i nie sugerujemy sie TV 😉

ja dostalam bukiet jak wychodzilam ze szpitala i teraz w sobote na 5 lat ze soba- ale mnie mezul zaskoczyl 🤪 a no i nie pali juz od 7 dni ( no chyba 4 wypalil i tak fajno 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w związku z wit D3. Ile właściwie powinam podawać bąblowi tej witaminy. gdzieś znalazłam że 800 IU ale jak przeliczyłam to może w jedzeniu połowe dostaje i już głupia jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ją mierzyłam zwykłym centymetrem więc nie wiem czy to prawidłowy wzrost ale ubranka 68 już nosi chociaż niektóre są troche szerokie ale na długość ok.
KLAPI głosuje się dopiero od 26 września podam wtedy jeszcze raz linka

Bogusia ja podae dwie kropelki vitum-D

zmykam na kurs 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaa
padam jakas zdechla dzis jestem 🤢
ja mam devikap i tego powinno sie dawac jedna kropla dziennie
gratki szczepionych duzych zdrowych bobaskow 😘
a my jutro mamy szczepienie ale chyba przelozymy ze wzgledu na katarek z reszta zobaczymy jak Adas wypadnie na kontroli bo wg mnie juz lepiej ale jeszcze nie jest 100 % wg wagi domowej wazy 8 kg cm hmmm nosi ubranka 68/74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...