Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laski 🙂
Anka73 dawaj na Łódź, już Ci niezły kożuch w herbie na zimę wyhodowałam 🙂
Aniu78 uszy do góry, będzie dobrze 🙂 Fajnie, że Polanda nawiedzasz 😁
Julka ja już po złamanym kluczu byłabym purpurowa ze złości i pierdolnęła wszystko w pizdu, więc podziwiam samozaparcie 😁
U nas noc ok, chociaż dziecko odjechało dopiero po 23, wstała o 6, ale lepszy rydz niż nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Julka no to dzien pelen wrazen mialas ...

u mnie nocka przesrana
niby spalam ...
ale 5 pobudek to nie dla mnie 🥴
nie wiem co tak niespokojnie spala
niby jakis katar miala, ale jak wpuscilam krople to juz nie miala 😮
tak czy inaczej - dzisiaj jestem nieprzytomna ...

a mam pytanie do Was Laski !
czy po tym jak wpuscicie Maluchowi do noska wode morska lub sol fizjologiczna to pozniej zawsze sciagacie to frida ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Dziewczyny uszy do góry. Wszystkie po kolei jakas chandra dopada. To chyba jesien musi nadciagac.
Połozyłam Miska wczoraj na podłodze i od razu wpadł w histerie 😮 ryk był nieziemski 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obecna!

Julka gratuluję samozaparcia..ja bym chyba sie
poryczała i nigdzie nie wyszła ☺️

Ania78
przyjemnego lotu 🙂

Ania73
buziaczki na poprawę humoru 😘 😘

u nas nocka taka sobie..
pobudka o 3.30 na flaszkę..wszystko byłoby ok gdyby potem
niuniek nie zaczął piszczeć tak strasznie..podejrzewam zęby..
sdostał syrop i zasnął..ale godzinę walczyliśmy z bólem..
teraz też płacze bo spać mu się chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
ania73 uszy do góry poczatki zawsze sa ciezkie ale pozniej jak ten wielki sajgon sie skonczy to bedziecie miec wiecej miejsca i bedzie lepiej zobaczysz, przytulaski dla ciebie
ania78 trzymaj sie tam w gorzy i czekamy na ciebie na polskiej ziemi 🙂
julka kurcze podziwiam cie kobitko ja bym po tym szukaniu szczepionek sie poddala
u nas noc tragedia a jeszcze dzisiaj jedziemy do tesciow juz mi sie nie chce bo znowu zagonia meza do pracy a ja bede siedziec z mala a weekend to jest jego czas na opieke nad dzieckiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
ja to jestem jednak porabana
slucham niektorych piosenek od bogusi i rycze ☺️
przypomina mi sie moje dziecinstwo ☺️
rano zawsze jestem jakas taka bardziej wrazliwa ☺️

Dołączam do grona porąbanych 😁
Co prawda nie słuchałam jeszcze piosenek od Bogusi (btw Bogusia dzięki wielkie 😘 ), ale puszczałam z neta. Jak sama śpiewam z głowy to pół biedy, ale jak zapuszczam i próbuję coś kaleczyć to ryk jest, bo też mi się dzieciństwo przypomina, że tak fajnie i beztrosko było. Pamiętam słowa swoich rodziców żeby cieszyć się dzieciństwem, a człowiek był głupi i tak bardzo dorosłości pragnął. CHCĘ BYĆ ZNOWU MAŁYM BRZDĄCEM 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny bo i ja się porycze..
jak wy mi tu o dzieciństwie przypominacie 🥴

super było..wychodziło i wracało się kiedy chciało..
nic mnie nie interesowało, żadne zakupy, rachunki
tylko szkołę trzeba było ogarniać jakoś..
a i task człowiek się buntował, nie wiadomo przeciw czemu..
a teraz..no cóż..nie zrozumcie mnie źle..
ale Ksawi jest taką "Kulą u nogi"..tzn. że nie mogę już wyjść
kiedy chcę i wrócić o bóg wie której..
już nie ma beztroski i życia na lighcie..
kocham go bardzo i krzywde bym komuś zrobiła jakby
chcieli mi go zabrać albo skrzywdzić, ale
czasem tęsknie tak strasznie za czasem "przed dzieckiem"..

druga sprawa jest taka, że bez Was byłoby mi 1000razy ciężej..
i pewnie już bym się z depresji leczyła 😜 😉
buziaki dla Was 😘

to się wyżaliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane mamusie i dzidziusie 😘
kurcze jak ja Was uwielbiam 😎
anka tule jesteś chyba przemeczona bo poza Aronkiem masz jeszcze gniazdo na głowie ale ten szał minie i wszystko sie ułoży 😘 i będziesz się cieszyc nowym lokum 🙂
i doskonale wiem co to znaczy czuc sie samotnym 🤢
ania udanych startów lotów i lądowań w pieknym "krzyżowym" kraju 😉
julka podziwiam ale ja też jestem pierdyknieta i jak trzeba to trzeba zacisnąc zęby i zdac sie tylko na siebie bo poprostu nie ma wyjścia i już 😘
my już po szczepieniu 🙂
Adaś waży 8200 mierzy 66 😁 główka urosła klata jeszcze bardziej 😎 mały najprawdopodobniej nie ma kataru przeziębieniowego tylko alergiczny zobaczymy co bedzie po weekendzie, syn kłócie zniósł dzielnie trochę popłakał no ale to chyba normalna rzecz, w domu urządził półgodzinne darcie ryjka 😜 ale 90 mleka i czopek go pokonał 🙂
lekarz nas opierniczył że nie podajemy młodemu mięsa mamy go przekonywac do jedzenia i koniec 🙂 jak nie chce teraz to probowac za 30 min godzine dwie i tak do upadłego generalnie długo rozmawialismy nt wychowywania dzieci poczułam sie jak w poradni rodzinnej na jakimś seansie dla patologicznych rodzin ale mimo wszystko fajnie. Adaś schwalony za zachowanie podczas badania nasz pediatra jest tez neurologiem wiec młodego przecwiczył i zdał wszelkie egzaminy 🙂
boli mnie głowa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam bym nie chciała być znowu dzieckiem: wychodzące zęby to koszmar jakiś 😜 😁 czasem też tęsknię za czasami przed dzieckiem, ale na szczęście szybko mi przechodzi 😉

Anka ja niebawem dołączę do Twoich okopów, także się przygotuj na ciasnotę znowu 😉 😘

też się "rykliwa" zrobiłam po ciąży...

klapi dzięki za linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dzieciństwo to normalnie bajka była jako że moja mama miała juz dziecko z poprzedniego małżeństwa a ja jestem jedynym dzieckiem mojego taty (oficjalnie hehe ale zawsze mówi ż enie wie ile szczepaników lata po świecie hehe) no to mnie rozpieszczał na maxa 🙂 z resztą do dziś zarówno ja jak i mój brat zawsze możemy liczyc na rodziców mamy wspaniały kontakt więc sama nie czuje potzreby powrotu do maleńkości bo rodzice czesto mi mówią że mnie kochają ale że bardziej Adasia 🙂 , czesto przutulają jedyne co to nie kupuja waty cukrowej i nie chodzą juz do cyrku 😁 bo cyrk mamy w domu jak sie spotykamy hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że nnie tylko u mnie dół gigant wczoraj wieczorem nie zaglądałam bo miałam dośc
poszłam do apteki po lekarstwa Weroniki okazało się że mieli problem z terminalem więc poszłam do bankomatu wypłaciłam kaskę wchodze do apteki a ja mam rozciętą i brak kasy nie wiem co teraz zrobię skąd wezmę pieniądze żeby temu gnojowi ręka odpadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, tak ja też polecam strone osesek.pl a zwlaszcza przepisy kulinarne.


co do dziecinsta to moje tez bylo okej, chociaz nie idealne.Jasne że czasem tesknie za zyciem przed, ale tez pamietam jak bardzo chcialam dziecko. I chociaz okolicznoci nie bylo odpowiednie miedzy mna a Brzydkim to Hania pojawila sie!
A co do teraz to zaczynam odzywac, jak hanka jest na butli. bo zawesze B. moze ja nakarmic.Wychodzimy czesciej, w niedziele np idziemy na paintballa, itd., Tak wiec ukaldam życie troche inaczej! I jest fajnie!


A jak jakaś zlapie dola to ja zaraz wezmę łoptke i tam przyjdę z Haniutem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...