Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam pytanko. Od jakiegoś czasu Miskowi ulewa sie nawet 3 godziny po jedzeniu. Wystarczy ze go na brzuch połoze albo sie nachyli mocno. Np o 14 zje słoiczek o 17 mleko a jak o 18 połoze go na brzuchu to ulewa sie słoiczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba agata pytała o wodę morską i fride?! my robimy tak że najpierw psikamy odczekujemy 1-2 minuty i wyciągamy i przeważnie wyciągamy to co wpsikaliśmy 🤢 potem wkraplam po 2 kropelki navisin soft w ciagu dnia jak widze że mały ma taki suchawy nosek to psikne samą wodę bez wyciągania już poprostu na wyczucie raz tak raz tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki,

Kolejny dzien w pracy jakos leci.
Nie dam rady doczytac co tam u was sie dzialo. Mam nadzieje ze wszystko ok.
Widze tylko ze macie problem z ulewnaiem u nas jest to samo nie wiem czym to moze byc spowodowane. Tlumacze to tez tym ze mlody pcha lapska do gebola strasznie gleboko i moze musie zwraca ale pewna to nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski moje.
monia chuj mu w dupę i siekiera w plecy 😠
ulewanko mamy prawie po każdym jedzeniu podczas odbekniecia: jeden bek, drugi bek, i trzeci z niewielką treścią - standard.
jak nie odbije zaraz po jedzeniu to i tak ulewka jest później juz zakiszonym 🤢 mlekiem.
jakoś mnie nie pokoi to bo to maleńkie ilości i przeważnie jak młody mi wariuje, a uwierzcie mi wariuje oststnio na maxa.
jakby mojego doła było mało to mi gówniarz tak gra na nerwach, drze tą lampę non stop i cały czas jest w ruchu.
kurwa, ani chwli wytchnienia za przeproszeniem do sracza go kurwa biorę ze sobą zeby szczocha puścić w spokoju choć oczywiście też mu nie pasi.
nie wiem co z nim jest, albo to taka faza albo jakiś jest nadpobudliwy.
musze to skontrolować bo jeszcze jaki zespół tureta mu sie przytrafi i dopiero jaja będą 😉 jak będzie wyzywał wszystkich dookoła.
ech, już mi się nic pisać nie chce bo mam same zmartwienia włącznie ze swoim zdrowiem.
jestem odwitaminizowana, ze znów wali mi krew z nosa i dziaseł, bolą mnie zęby i garściami wypadają włosy, skóra papierowa. o kręgosłupie to już chyba pisałam - koszmar i jeszcze coś w kroku nie teges.
co do butelki to Aron jednak łatwo nie da sie przerzucić wyłącznie na butlę.
w nocy jest cyc i czasem w dzień niestety też sie łamie i mu podaję rozdarciuchowi jednemu.
boję się podjąc radykalne kroki i zawziąć sie i z uporem maniaka wpychać mu tylko butlę i odmawiać cyca - boję sie, ze mu jakąś krzywdę na psychcice zrobię - bo to dla niego przecież odtrącenie. nie chcę zeby jakąś kurwa traumę miał później.
a jeszcze na dodatek : NIE MOGĘ KURWA NIGDZIE KUPIĆ FOLII PRZECIWDESZCOWEJ NA X -L. !!! 😠
asieńka - gdzie ty swoja kupiłaś???? moze tam jeszcze mają
no tez se pogadała i nic lepiej.
wezmę łopatę i se wykopie głębszy dół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem, ze dla was to juz zamierzchłe czasy ale ja dopiero skręciłam gnojkowi łóżeczko, a i tak fochman nim gardzi.
a nie wiem dlaczego ściany takie bo są w realu zielone 🤔
[URL=http://img715.imageshack.us/i/ko1a.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8817/ko1a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...