Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to rodziców wina ze dzieciaki sie tak zachowuja. A nauczyciele nie potrafia sobie radzic w konkretnych sytuacjach. W drugiej lub trzeciej klasie podstawówki KATECHETA zbił pasem chłopaka przy całej klasie. Chłopiec został totalnie osmieszony i ponizony przy całej klasie. I co wszyscy zobaczyli? Ze bicie jest w porzadku i agresja to rozwiazanie wszystkiego. Cała sympatie jaka miałam do tego nauczyciela znikneła w oka mgnieniu. Ja nie byłam bita. I jakos nie wyrosłam na nie wiadomo kogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja się witam.
LOli - dużo piątek życzę 😁
u nas od pęknięcia to były chwile jak poczułam pod palcem zębola 🙂
Aro zaczął mi wiecej mleka doić z butli i teraz ma nową miarkę w dupie - 120 ml.
chłopaczyna całą noc cyca tarmosi, jak nie lewego to prawego a po obudzeniu, po godzinie juz go wielki gód łapie i butlę musze szykować bo się chyba chłopak nie najada za treściwie z moich dystrybutorów. leci mi tego od groma ale chyba lurkę mu zapodaję 😞
asieńka, ja też kuriera wybrałam więc jutro/pojutrze chyba mogę się spodziewać bo kaska chyba dziś dojdzie.
kahna, widzę ciśnienie na zlocik na maxa.
jak sie mamuśki nie zorganizują w większym gronie to moze skorzystaj z podwózki za te 2 tygodnie a chętnie was ugościmy z Aro na nowej chałupie jeszcze nie do końca z meblami ale co tam, kupala jest gdzie przewinąć i butlę czy cyca zapodać 😉 😜 😁
nie wiem co pominęłam ale wiem, ze coś na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, jak mnie najdzie to jeszcze zawitamy do ciebie Agatto z Aro.
tylko w sumie to ja powinnam na kuriera czekać a nie się gościć 😉
co do bicia - to moja mama zawsze mówiła - lepsze bite niz zgnite ale tylko raz dostałam pasem po dupie i to upokorzenie do dziś pamiętam.
nie sądzę zeby miało to jakiś wielki wpływ na moją psychę i dorosłe zycie (chyba, zę nie zdaję sobie z tego sprawy), ale pamiętam doskonale całą sytuację, za co dostałam i całe zdenerwowanie mojej mamy, która nawet nie wiedziała jak się zabrać do tego lania 😁 😁 😁
a tak w ogóle to też jestem zdania i postanowienia, ze dzieci bić nie wolno i kara za to powinna być solidna i adekwatna czyli ostry wpierdol i po portfelu.
klapsom też sie sprzeciwiam bo rzeczywiście od tego sie zaczyna.
choć nieraz łapa pewnie swedzieć bedzie inerwy w strzępach to trzeba sie powstrzymać i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie sie wprosiła z moim obrzygancem. A tu lipa bo wszystkie daleko 😠

Pokazywali te gadzety dla dzieci wczesniej. Wiekszosc jak dla mnie zbedna. I pewnie słono kosztuje. Ja na poczatku chciałam te wszystkie bajery a teraz swietnie sobie radze bez nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka ja chetnie nawidziłabym te Wasze Ząbki to może i z zebami bysmy wrócili 🙂
moje dziecko nie chce leżec na dywanie nie chce lezec na puzzlach tylko upodobał sobie chłodne panele i co ja mam z nim zrobic 🤢 zauważyłam że on lubi kopac nóżkami i uderzac rączkami jak słychac 😎 i cwaniak juz sie zorientował że na panelach jest twardo i jka sie przekreca to bardzo delikatnie z głową postepuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73, bo jeszcze ja się do Ciebie wproszę i może uda mi się poznać mężczyznę z moich snów 😉 😜 🙃 🤪 Nie stresuj się mlekiem, teraz masz super przepoję dla Aronka- po co herby itp. 😁
Zaczęłam sobie wybiórczo poczytywać język niemowląt Hogg i nie wiem, czy intuicja mi to podpowiada, ale w 95% postepuję z dzieckiem tak jak ona pisze- natura hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf, moze być sie rozczarowała na żywca 😁
a, zapraszam, zapraszam.
wizyta w łodzi mi sie odwlekła i nawiedzimy moje rodzinne miasto po 27-ym (szczepoienia mamy)
mam tylko nadzieję, że Aro nie będzie miał jazdy z gorączką jak ostatnio.
tak mi się ładnie chłopak wyregulował teraz i jak by to miało sie znów zaburzyć przez kłucie to oszaeję.
a co do zębów to ja mam wrażenie, ze teraz Aro jakiś pogodniejszy niż przed tym ząbkiem.
no i coraż wyraźniej woła mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o własnie klapek, ja też lubie tak dojebać inteligentnie i rzucić jakąś ustawą czy przepisem tym debilom z pracy co uwazają sie za Bogów wszechwiedzących 😎
zapraszam wszystkich do ząbek - w sumie to mamy pod budynkiem wielostanowaiskowy lokal garażowy jakby co i tam imprezke mozna zrobiić 😉
a na górę latać jak sranko pogoni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do bicia, to ja też jestem przeciwna, ale to jest temat rzeka. Jak można mówić o dobrym wychowaniu jak mało która rodzina może liczyć na komfort pozostania z dzieckiem w domu, życie pędzi strasznie, to co serwują nam media też pozostawia wiele do życzenia, rodzice nie maja czasu dla dzieci i traktują je jak podludzi i potem rosną małe potwory, aż chce się wziąć kałacha i... Może na tym skończę ☺️
Kiedyś młodzi szanowali starszych, nie było takich patologii jak teraz. Dla mnie patologią nie jest tylko to, że rodzic pije i bije, ale także to że ie ma czasu pobawić się z dzieckiem, wyjść z nim na spacer, czy porozmawiać. Cywilizacja kuffa i kasa, kasa, kasa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...