Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak, z moją teściową było ok zanim przestała brać hormony na przekwitanie, ale teraz dopadła ją depresja - wiem, to straszna choroba, ale trzeba szukać wtedy pomocy a nie z prześwadczeniem o swojej wiedzy medycznej - pod tym względem - próbować samouleczenia pakując się do wyra już od 3 m-cy i układać sobie jakieś warstwy nerwowe przerabiając zaległości z dzieciństwa.
to temat dla psychiatry a nie do zaleczenia w domu.
oststnio stwierdziła, ze to krótko nie potrwa jednak.
a z psem i do sklepu każe chodzić bartkowi bo twierdzi, ze jej ta no niech to nazwę psychoza, przerzuciła się na ciało i ona musi lezeć zeby nie zaburzyć tego układania sie nerwów w jej ciele.
kurwa, to już mnie przerasta.
a jak to zagalopuje dalej, to będziemy ujebani na maxa jej chorobą, a tak miała nam pomagać.
ja tam na siłę to pomocy nie lubię i jak poproszę to ok, ale narzucania pomocy wręcz nie cierpię i tego od niej nie oczekiwałam i nie wymagałam. ona sama tak gadała, ze z Pipką będzie wychodzić - kurwa śmiechu warte.
ciekawe co, jak Pipkę przywioze bo juz niedługo mam zamiar.
bartek bedzie zapierdalał raz z jednym, raz z drugim kundlem bo one sie nie znoszą więc wspólny spacer w grę nie wchodzi 😁 😁 😁
moze to niegłupi pomyśł, jakby se taką robotę tu na miejscu w zabkach zorganizował - wyprowadzacz pupilków 😁 😁 😁
kurwa, niech jej się te zwoje i warstwy, ale w mózgownicy, juz poukaładają bo mnie szlag trafia juz na samą myśl o niej.
bogusia a myszy to nie musisz nasyłać i plag bo sądząc po porządku jaki ma w domu to same sie zalęgną niedługo o ile jeszcze ich nie ma.
a papieroch za papierochem. ble, smierdzi w chałupie jak chuj.
nie wiem co sie z nia dzieje, taka fajna kobita była, no.
najgorsze, ze nie da sobie nic powiedzieć. jej jest potrzebna pomoc ale nikt nie ma odwagi jej o tym powiedzieć, nawet bartek bo to jak grochem o scinę, ona wie najlepiej i sama się uleczy więc PAT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej niech jee zacznie brać. Kurcze nie wiem co poradzić. Chyba tylko mogę wesprzeć duchem. Bo ciałem to nie wypada 😜
Moja T. też hormonów nie bierze a jej by się przydało. Może dlatego mnie tak @#@$%^*&*$#@.
Chyba sobie meliske kupie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue]Haniu wszystkiego naj naj naj z życia
i samych radosnych chwil od ciotki i KSawiego[ 😘 😘 😘 😘/b]
[/color]


jeszcze ostatnie słowo o mojej szwagierce..
najgorsze jest to że ona zawodowo opiekowała
się dziećmi, więc byliśmy pewni że jest odpowiedzialna..
niestety nie ufaj nawet zaufanym 😞

a to tak na poprawę humoru:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze nie powinnam i długo sie hamowałam z tym co o niej sadze, ale powiedziałam w końcy bartkowi uswiadomiłam mu, ze to moze byc zajebisty problem bo juz jest w sumie spory i chyba chłopak przemyslał.
najgorsze, ze ja przez nia łapie doła i jeszcze mi sie zwoje popieprza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek mial tego sporo po urodzeniu. To jest od tego że jeszcze te gruczoły łojowe nie sa do końca rozwiniete. Na dzień dzisiejszy mamy jednego białego pryszczyka koło oczka i na nosku. Ja nie ruszam zczasem samo znika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sobie to przypomniałam

Krakowiaczek jeden

miał koników siedem,

pojechał na wojnę,

ostał mu się jeden.



Siedem lat wojował,

szabli nie wyjmował,

szabla zardzewiała,

wojny nie widziała.



Krakowianka jednak

miała chłopca z drewna,

a dziewczynkę z wosku,
Wszystko po krakowsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...