Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sztunia haha albo naczytała się jakis plotek o artystach 😉 ąz ją głowa rozbolała
no my ten fotelik to chyba dopiero sobie na swieta zapodamy teraz malo jezdzimy a poki co mlody sie miesci 🙂
emilka ciepłe rajstopki, bodziak kocyk i dacie rade, kiecka fajna ale jaka cena 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to byla druga opcjai i sie bzyknelismy 😁
a jak mlody wstal tatus go wzial na dol pograc z ojcem w karty- mlody niech sie uczy bo to rodzina karciana 😁 i mowi do Igora- Iguś idziemy na dol a mama posiedzi na necie 😉 mily jest , ale co Ola zrobila oczywiscie poszla do kuchni i pozmywala naczynia, zrobila herbatke, posprzatala kuchnie i dopiero teraz zasiadlam do was, pozno bo pozno ale zawsze 😉

zaraz bierzemy sie za sprzatanie i jedziemy do moich rodzicow.

dziewczyny pamietajcie o humanie 2 plus na dobranoc jak gdzies ujrzycie to napiszcie mi.

ide glosowac na mlode damy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mam pytanie czy ktos ma kombinezonik na noworodka do oddania.
Znajomi adpotowali maleństwo porzucone (2400 g) matka po zlapaniu przez policję sie zrzekała sie praw.Maleństwo jest juz u nich w domu i ma 2 dni. Nie mieli 9 miesiecy na przygotowania i poszukuja wlasnie kombinezonu. Ja swoj oddalam.

Swoja droga nie mogła ta matka odrazu zostawic w szpitalu i zrzec sie praw???? ale o tym szkoda gadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...