Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapi szkoda ze nie wiedzialam wczesniej,wczoraj dalam kombinezonik kumpeli...a tak wogole to szacunek dla twoich znajomych 🙂
asienka zycze powodzenia 😘
emilka komplecik cudny 🙂
co do fotelikow to tez jeszcze o tym nie myslalam moja spokojnie miesci sie jeszcze w tym malym 🙂 mam jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. nic ciekawego w tesco nie było. Kombinezoniki dalej w przecenie i dołączyły niebieskie po ok 38 zł.
Dzisiaj u mnie na obiad był ryż z sosem meksykańskim i kurczakiem.

Wielkie gratulacje i uściski dla znajomych Klapi. Cudowni ludzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężu Asieńki, głupi jesteś! Masz cudowną żonę i wspaniałego synka. Asia sobe flaki wypruwa codzienna gimnastyka w domu i z dzieckem a ty masz w dupie.

Byliśmy na spacerze na Fortach Koło tam jest super. Obeszlśmy tylko mala czesc wiec tam jeszcze wrócimy. Spiworek z Lidla dzisiaj był w sam raz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężu Asieńki rozpieszczony gówniarz z Ciebie. ot, co! dziwię się jej, że jeszcze z Tobą wytrzymuje...no nic, może jeszcze zrozumiesz...ważne, że Twoja wspaniała żona chce dać Ci jeszcze szansę.

KLAPI ZNAJOMYCH MASZ MEGA CUDOWNYCH!

a mój małż mi dzisiaj pomaga ostro, chyba coś będzie chciał wieczorem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wiem ze troche komplecik kosztowal ale to jest 6 elementow...plaszcz spodnie sukenka, czapka, opaska, etolka pod szyje 🙂
klapi podziw dla znajomych ale napewno malenstwu bedzie lepiej z nimi niz z taka matka...
MEZU ASIENKI CO Z CIEBIE ZA FACET JAK NIE POTRAFISZ DOCENIC SWOICH DWOCH SKARBOW??????DRUGIEJ TAKIEJ JAK ZE SWIECA SZUKAC, A SYNKU NAWET NIE WSPOMNE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi Ty piszesz, ze Hania dzisiaj byla w tym kombinezoniku z Lidla
a chyba bylo bardzo cieplo na dworzu
( nie wiem bo nie bylam bo Lolka ma ten katar )
napisz mi klapijak dzisiaj ubralas Hanie ? co miala pod kombinezonem ?

ja Wam powiem szczerze, ze kurde zupelnie nie wiem jak Dziecko ubierac teraz, przy tej pogodzie gdy dojdzie jeszcze ten kombinezon 🥴
jak Wy ubieracie Dziewczyny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta moja mala tez ma katar ale wychodze z nia na dwor bo uwazam ze w domu z zarazkami juz calkiem nie wyzdrowieje
ja ubieram tak body na krotki, pajac bawelniany, ogrodniczki dzinsowe, gruba puchowa bluza, czapa i kocykiem przykrywam albo ubieram ta podstawowa warstwe i kombinezon jesienny sztruksowy i kocyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...