Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Babka cyckowa, a już próbowałam dawać ok 4 miesiąca, tak się biedna wpatrywała jak jemy, i wszystko ze stołu wzrokiem zjadała, do tej pory tak jest, często muszę dawać jej chociaż polizać i jęzorek tak cudnie wyciąga 🙂 Dzisiaj jadłam loda, a Pusia wafelka lizała 😁
Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
Gu cycowy i coś innego niż mleko dostaje w zasadzie jak skończył 6 miesięcy (w ostatnim tyg 6 miesiąca zaczęłam po troszku wprowadzać)
i od razu widzę jak pęcznieją mi cycki...

Młody od kilku dni wstaje o 6:45 🤔
ale udaje mi się dodrzemać przy nim do 7:15 - 7:30 😉 choć i tak trudno mi wstać 🤢
Wczoraj wieczorem godzinę walczyliśmy o sen Gucia, więc jednak niewiele doczytałam
(widziałam fotki Emilki - jestem zakochana w jej czarnym loku 😘 😘 😘 )

Morfi - 5 x 5 gratki 🤪

Kasiak - wszystkiego superowego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie
nie doczytam ☺️
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA DZISIAJESZYCH WSZYSTKICH SWIETUJACYCH MAMULKA I DZIECIULKA 😘 😘 😘

A co do tego mleka 2 to powaga juz od 5 wprowadzac ja wzoraj gadalam
z kuzynka i ona mowi ze lepiej dluzej 1 karmic ale jak Klapi lekarz mowil
to chyba trza bedzie powoli zmieniac 😎

Moje dziecko od 3 dni wieczorami jest diabelkiem
nie wiem co sie dzieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do dokarmiania to ja jestem zachwycona kleikiem ryżowym bobovity, odciągam setę mleka, bo tyle jej na razie starcza, robię paćkę i na noc dostaje i ewentualnie dopitka z cyca, znowu mamy przespane noce, co do obiadków, to u mnie maks pół słoiczka dziennie, raz się młoda rozpędziła i zjadła 3/4 🙂 Widać jednak, że kleik jej najbardziej podchodzi, bo to na mamusinym mleku 😁 Oczywiście kleik łyżeczką podawany, bo butla jej buu, więc nawet jak będę musiała do pracy wrócić, to o jedzenie się nie martwię, bo mleko też można z łyżeczki podać 🙂
BTW mój mąż jest dupkiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha i Babka sama ustaliła sobie porę drzemki 9-12 najlepiej jej pasuje, niech będzie 🙂 Dwie drzemki łóżeczkowe w ciągu dnia niet, druga ewentualnie krótki odlot przy cycu, więc jest kompromis jedna po mojemu, jedna po babkowemu 😁 Nocka oczywiście też w łóżeczku 🙂
Dla wszystkich kochanych Misiaczków buziaki od ciotki głupotki 🙂
Czy została jeszcze jakaś mamusia, której nie było dane cieszyć się okresem po porodzie? Bo ja nadal nic 🤪
Mój mąż jest dupkiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na wizycie u znajomych Sławek z kolegą wypili sobie połówke. I oczywiście zachciało im sie nastepnej. Ja sie nie zgodziłam. Oczywiscie jak juz jechalismy do domu to oni juz sie zgadali ze beda pili. Wydarłam sie na tego głupka ze na ciuszki dla Michasia to załuje pieniedzy a na wóde to mu nie szkoda. Jak w sobote chciałam cos dziecku kupic to mówił zeby sie wstrzymac do przyszłego tygodnia ale wóda to juz co innego. Teraz jak kazdy grosz musimy ogladac po kilka razy i nawet durnych gaci sobie kupic nie moge to on odpierdala takie numery.
Sie gówniarz obraził. Ksiaze jeden zasrany 😠 😠 😠
Mam juz dosc wszystkiego. Jakbym mogła to bym stad uciekła. Naprawde potrzebuje przerwy od tego domu i tych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia - tulę 😘

Morrfi - ja też jeszcze nie dostałam 😆

Ja też robię od kilku dni Guciakowi kleik na moim mleku (80 - 90 ml na razie tyle pochłania, więcej nie chce), dostaje łyżeczką, potem kąpiel, cyc i spanie; ładnie pięknie, ale spanie tylko 3, czasem 4 godzinki (bywa nawet jedna 😞 ) i nocne karmienie a potem już co 2 godziny 😞
Czy to moje dziecko prześpi kiedyś całą noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie,

wyjazd do tesciow przetrwalam nawet nie bylo tak strasznie.
Od tesciowej dostalam bombonierke na urodziny. Normalne szaleństwo 🙂
A mlodego strasznie mecza zeby.
Jest niespokojny, arudny, raz pozwala sobie pomasowac dziaselka raz wogole nie da sie dotknac.
Niech te zebole juz wyjda bo nie moge patrzec jak on sie tak meczy.

A teraz doczytuje jak wam weekend minal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...