Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

NAN 2 Miśkowi daje już 3 tydzień. Od razu mu dałam i zadnych problemów nie było.
Ja powinnam zacząć mleko w hurtowni kupować bo tyle tego idzie.
Lecimy jutro na szczepienie. nie chce mi się. Pewnie z 8800 bedzie ważył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Arunia był dzisiaj z tatusiem u lekarza bo bardzo kaszlał i waży 8kg ale zadzwoniła dzisiaj do nas bratowa Piotrka urodziła ok 10 lipca i Filipek ważył 2500 a teraz 9800 masakra po prostu jak można tak dziecko karmić Areczek dostaje mleczko nan 2 od 2 tygodni nie zauważył różnicy i je 180 a czasami 210 zupkę zjada duży słoik lub miseczkę jak mamusia ugotuje czytaj w weekend jak jest w domu 🙂 w sobotę idę na uczelnię masakra zajęcia od 8-20
a sobotę dałam Aruniowi spróbować danonka i się zajadał ze smakiem
spamy śliczne no ale jak mają być inne skoro marcowo-kwietniowo-majowe skarby są najwspanialsze na świecie
a chyba nam ząbek się przebija ale nie jestem w stanie zobaczyć bo języczek żmijki nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim zdaniem nie ma zasady z tym wyciąganiem się dzieci, u Ciebie Iskra widać, że to genetyczne, a u tego chłopca może być inaczej, czego mu oczywiście nie życzę.
Mój Piotrek do 7 czy 8 roku życia skrajna niedowaga, a teraz jak wchodzi do pokoju to jest brzuch, brzuch, brzuch i Piotrek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o emi admin sie zabujal w tobie 😁

Iggy jeszcze nie padl, pare łyzeczek kaszki mleczno-ryzowej zjadl, dopil cyca i dostal speeda, to go dalam do lozeczka i czekam na rozwoj sytuacji, na razie marudzi.

p.s. kuzwa nic nie moge uciagnac laktatorem 🤢 czyzbym juz coraz mniej pokarmu miala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
spamy super!dawajcie jeszcze 🙂
doczytalam was ale juz nie pamietam co mialam napisac 🤢
aha cos bylo o tym chlopaczku co duzo wcina 😜 tez jestem zdania ze teraz ciezko go bedzie oduczyc...
a my jutro z moja mala do lekarza zwazyc ja a potem do okulisty!mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze musiałam małej na dobranoc podać czopek uspakajający nie mam pojecia co jej jest od kilku dni marudzi w nocy sie rzuca my juz chodzimy jak trupy umeczeni .... 🤨 a dzis padłrekord terroru
czy to możliwe że od skazy białkowej tak moze sie meczyc - bo cała juz jest zsypana i jutro musze po recepte podejśc do lekarza na mleko dla alergików - ciekawe jak to przyjmie bo one smakują okropnie 🤢
spamy słodkie a nurkowania zazdraszamy ze hoooo.. u nas w parku wodnym koleżanka otwiera taka szkółkę plywania dla maluchów i jak tylko skóra bedzie si u miski tez sie wybieramy 🙂
Moniadad-szacun kobieto nie do zdarcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babka moja śpi już od godziny, ale leciała już przed 19, ale tatuś ją przetrzymał, szybka kąpiel, cyc i włala 🙂 Przed chwilą obudziła się z płaczem, bo wylądowała z głową w szczebelkach od strony gdzie ochraniacza brak i musiała się bida walnąć, do tego rączkę miedzy szczeblami miała tak dziwnie wygiętą, ale śpi już więc ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...