Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rany jestem tak zmeczona że ledwo łaże. a zrezta nie łaże tylko przespałam cały TzG.
Mam nadzieję ze to nie chorubsko bo zmarzłam na spacerze
Malinówka Moni by mnie rozgrzała??

Agata a co chłop przeskrobał?

Aron
już też sadzonka widzę 🙂 🙂 🙂

Jozo
ale ty dzielny cycuś jesteś, ja tylko nocnik już 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez cycuje nadal, sztucznego nic nie daje, bo Igor mam nadzieje na dobre zrozumial, ze noc jest od spania, juz od 2 dni potrafi przespac 8h bez cyca, wiec raczej mleko mam dobre z czego sie ciesze 😉

co dajecie rano dzieciakom? bo jak wroce do pracy to raczej z rana malo cyca bedzie, moze nauczyc go kaszki? bo np. o 12-13 daje mu obiad ok. 16tej deserek, tylko co rano dawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - kanapki 🙂 🙂 🙂

nie wiem, mleko modyfikowane, mleko odciągnięte. no jakieś mleko chyba?

Ania- europejski styl, elegancka linia, nowoczesny wygląd,
interesujący-skromny design, świetne walory użytkowe,
idealnie nadaje się do nowoczesnych salonów 🙂: 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - ja rano cyca, ale tak jak ty zastanawiam się jak przestawić młodego w tryb mama pracuje.
Chyba zacznę mu dawać mleko (pewnie sztuczne, lub moje o ile tyle uciągnę) butlą, żeby zobaczyć ile pochłania i jak to zgrać ze słoiczkami. Gu miał iść do żłobka od stycznia, ale niewykluczone, że pójdzie od zaraz, a póki co zupełnie nie jest na to gotowy. Nie chcę żeby przeżył szok i muszę sama jakoś łagodnie mu tego cyca w dzień odstawić (rano, wieczorem i w nocy zostawiam na razie - postanowione)

Morfi 🙂 🙂 🙂

Idę lulu
dobrej
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje się po weekendowo

w sobote po raz kolejny uśiwadomiłam sobie że nie mogę nikomu ufać a zwłaszcza mojej teściowej.
Jacek wracał z Wołowa ja się spieszyłam na prawko i co tu zrobić z Lenusią? Spała więc mówię do teściowej że Lenka śpi ma być cicho bo w południe to Ona tak z 2 godzinki potrafi pospać a Jacek za jakieś 10 minut będzie. Zamówiłam taxi i poleciałam. Koniec kursu Jacek po mnie przyjeżdża i mi mówi że Emila karmiła Lencie słoiczkiem. Wkurwiłam się strasznie aż mnie nosiło w aucie bo nie dość że ja jej słoiczków nie podaje tylko moczyłam w nim jej chrupy na spróbowanie to jeszcze On stał z 5 dni w lodówce bo zapomniałam go wyrzucić. Wpadam do domu i mówię mojej teściowej że po co jej dawała ten słoiczek jak Lenkę zostawiłam najedzoną a do tego On długo stał taki otwarty a wiecie co Ona do mnie? BO NIE MIAŁAM JEJ CZYM ZAJĄĆ NAJWYŻEJ BEDZIE MIAŁA SRACZKĘ. Wkurwienie osiągnęło zenitu.
Nagadałam jej ile wlezie i nie żałowałam sobie bo byłam zła strasznie.Ja sama dziecka jeszcze nie karmię a Ona mi ją jedzeniem będzie zabawiać.Od kiedy jedzenie to zabawa? Potem są dzieci otyłe bo nie wiedzą kiedy mają jeść a kiedy nie. NIGDY WIĘCEJ LENUSIA Z NIĄ NIE ZOSTANIE! NIGDY!

Wyżaliłam się. I jeszcze jak o tym piszę to mam zaraz nerwa.

Głosujecie laseczki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

oj nienawidze jak ktos sie wtraca i wprowadza swoje zasady
do tego glupie ...
tesciowej wiec zyczymy sraczki

podaje nowe mleko LOli
i skonczylo sie tak,
ze zamiast o 5
obudzila sie o 3
mega glodna
co za shit ! 😠

aaaaaaa wczoraj na fejsie gadalam ze swoim starym przyjacielem 🤪
nie widzielismy sie z 10 lat
kiedys strasznie sie przyjaznilismy
zaden sex - po prostu przyjazn
szykujemy spotkanie alkoholowe na luty
przyjedzie do mnie z Londyna
bardzo sie ciesze ! 🤪

aha
zapomnialabym
Chlopy na Madagaskar !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski 🙂
Noc baniak, ale nie z powodu dziecka tylko moich pleców 😞 Tak mnie bolą, że spać nie mogłam, a jak usnęłam to po chwili się budziłam 🤢
Ilona zaserwuj małpie jakieś pięciodniowe danie 🙂 Normalnie po mordzie bym jej dała 😠
Ja w sobotę miałam wizytę teściowej, przeżyłam jakoś, najgorsze są te jej mądrości, a już w ogóle dobiła mnie tym, że rozpieszczę dziecko, bo jak płacze to na ręce biorę. Sorry biorę ją, bo u nich płacze, nie zna ludzi, za dużo bodźców, bo jedno się drze do niej i drugie, do tego dziecko już marudne przed snem, bo przyjechali po 18 i kuffa wielkie zdziwienie, a wcześniej gada mi, że dziecko przez płacz do nas mówi (też mi nowość 😉)- no to moja akurat mi powiedziała, że jest przestraszona- kuffa przecież ja widzę kiedy próbuje coś wymusić, a kiedy faktycznie jej źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...