Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziń dybryyyy
zagłosowane 🙂
nie podawałam serków homo, a dlaczeo to ogólnie wiadomo 😉 uczulenie na białko 😞
tesciówa przegięła ilonko - obstrukcja juz ja namierza 😠 😁
u nas nocka ok, kupsko juz załatwione.
ja mleko leje do kawy i ser zółty testowany. jak narazie Cys ma tylko wysypke, zadnych bolesci. wysypka nie swedzi i nie jest jakaś przerażająca więc jedziemy dalej z testami jedzeniowymi, tzn. mamusia coraz więcej sobie pozwala, co odnotowane juz zostało na wadze 🥴
zyczymy miłego dnia wszystkim forumowiczom i rozgonienia chmur 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
my już po weekendzie, z Adasiem to tylko w gości jeździc normlanie dziecko anioł 🙂 w domu już niekoniecznie 😜
podczas podróży fotelik wystawił sobie negatywną ocene (xlander2009) na długie trasy już się nie nadaje, młodemu wystają nóżki którymi kopał w siedzenie i namiętnie się odpychał głowa latała jak ziemniaki na traktorze 🤢 dlatego najwyższa pora na zmiany i już podjęliśmy decyzje odnośnie:
- fotelik - coneco zenith ok 300 zł
- wózek parasolka - coneco saturn ok 300-400 zł (rewelacja naprawde sprawdzałam usłyszałam opinie mam i jestem zdecyzdowana ale to dopiero zakup wiosenny jednakże trzeba szukac ofert bo na zime ponoc parasolki tanieją)
- zastanawiamy się jeszcze nad fotelikiem do jedzenia macie już coś chyba Ilonka ma co polecacie?
nie doczytam 🤢mam nadzieję że dzieciaczki zdrowe radosne i rodzice także 😘
udanego dnia tygodnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas w miare,tylko ja latałam na kupe i wymioty 😞
emka spała dobrze.
Siedzimy w domu.
Generalnie morfi serków nie powinno sie podawac przed rokiem,serki typu danonki itp...to sam cukier,ale ja podawałam remikowi sporadycznie ,lubi bakusia 🙂
myślę ,ze emka tez bedzie jadła ale póżniej ,za jakiś czas,bo próbować to ona też próbowała 🙂
Cukru do konca nie unikniemy,trzeba podawac go z głową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też uczuleniowcy jesteśmy
a powiedzcie, czy w takiej zwyklej kaszce np. bobovity tez jest to uczulajace białko 🥴

my po kąpieli dajemy butle w której jest mleko rozrobione z kilkoma łyżeczkami
kaszki, no i młody już się nauczyłże dostaje butle i przy niej zasypia. 🥴

no i koniec drzemki..mineło 30min z zegarkiem w ręku..
ale leży sam w łóżeczku to może jeszcze zaśnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
pamietamy o glosowaniu???? 🙂
moje dziecko walczy z pilotem od karozeli krzyczy na caly blok he he
sztunia 100 lat
ilonka tesciowa boska, ciekawe co moja robi jak z nia zostawiam mala...az strach pomyslec...
ilonka ja daje kaszke manne mleczna z nestle..., ale nie robie takiej gestej, tylko wsypuje 3 lyzki duze i wsypuje 2 miarki mleka sztucznego, wychodzi jakos 170 ml a mala zostawia zazwyczaj 30 ml lub 60 ml bo pada ze zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
głosiki na dziewczyny oddane 😘
anka fajna ta meblościanka 😎
ilonka Adaś przeważnie usypia na butli wiec nie określe się czasowo.
młodego chyba uczula kaszka sinlac i mozliwe że jabłka ale będe testowac, co do serków to ostatnio mąż jak jadł danio brzoskwiniowe to Adasiowi sie dostało kilka łyżeczek i był smutek jak tatuś opróżnił serek 😁 mimo że "skazowiec białkowy" nie zauważyłam jakiś starsznych zmian skórnych i brzusznych raczej luz więc od czasu do czasu będziemy młodemu zapodawac danio. teraz też zakupiłam jakis deserek z gerbera z jogurtem i zobaczymy.
kłapi fota rewelacja 🙂
Adaś właśnie zasnął lece sobie zapodac kawkę pije ktoś? 😉 i oglądne sobie ddtvn
bogusiaMichaś skardł Ci oczy 🙂
SZTUNIA 100 LAT KOBIETO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się nie wypowiem na temat serków bo młoda dopiero będzie zaczynać jeść. Ale zjadła ostatnio mój makaron brązowy ukradła z talerza 😉 bułę wcina,chrupki kukurydziane maczane w deserkach albo deserek jadła sama łyżeczką...raczej ja nakładałam na łyżeczkę podawałam jej do łapki a Ona trafiała do buzi 🤪 dlatego stwierdziłam że mogę wprowadzić kaszkę na wieczór będzie jeść 🙂 dziś zakupimy miseczkę 🙂 i kaszkę w proszku by teściowa nie wiedziała jak ją się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę kawę 🙂
Ksawciu miał słuszną wagę przy urodzeniu to i teraz gorszy być nie może. Zacznie się raczkowanie i chodzenie to z dzieci zrobią się szczypiorki i mam nadzieje że mi też sie to przysłuży 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...