Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja ma dużo zabawek ale to był błąd ,ona bawi się tylko kilkoma ulubionymi .reszta leży.
Przestan emila nie liczy się ile dziecko ma zabawek,zabawkami nie załatwosz wszystkiego 🙂


Ilona jak Lenka zacznie raczkowac to ten alkohol z dolnej szafki będziesz musiała przenieść gdzieś wyżej 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze bo ja taka jestem, ze duzo mysle nad zakupami dla lili zeby nie kupowac jej gupot, ja jestem za takimi zeby ja cos uczyly i ciagle szukam odpowiedniej....teraz czaje sie nad misiaczkiem uniaczkiemi taka kula ktora skacze i ucieka a dziecko ja goni znowu dotyka zabawke i ona ucieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też bawi się tylko kilkoma, uwielbia książeczki ( może będzie mądra nie to co mama i tata 😉) i butelki małe z wodą 🙂
Iskra szafka będzie zamykana 🙂

jak ktoś ma ochotę na drinka to zapraszam 🙂 kurze wiecie jak mnie szczują te alkohole tak patrze na nie i ślinka leci a na martini zwłaszcza 🤢 normalnie ślinotok mi się włącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dla remika mialam pełno klamotów!
nie chciał się niczm bawić,bawił się wszytskim tylko nie tym co trzeba,pozniej mi przeszło i bawił się ładnie tym co ma.
Emilka ma zabawki ale też nie chce się niczym bawić tylko remika zabawki królują i kilka jej.
Nie przesadzam z zabawkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to poniedziałek zaczął mi się z dupy. Tuż po 12 w nocy złapał mnie skurcz w szyję. Ale tak że bolała mnie głowa, ucho, szyja, kark a łzy ciekły po policzkach. Mieliśmy jechać do szpitala bo nie wiedzieliśmy co się dzieję.Ale szkoda mi było Hanki więc skończyło się na poradzie telefonicznej.
Boł ma się utrzywać 3-5 dni. Marakra.Nie mogę ruszać głową. Nie umiem spać na plechach i ogolnie paralityk. 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Mama do pomocy w drodzę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi Ty się nie martw tymi zabawkami.Daj Lili buteleczkę wypełnioną ryżem albo ciut wody nalej zobaczysz jaką będzie miała frajdę.Lena uwielbia zdzierać etykiety z butelek 🤪 najbardziej cieszą ją proste rzeczy a te zabawki to prezenty i tak się gromadzą w koszu na zabawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...