Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Adaś padł chyba na dłużej, obiad się robi, zaszło słońce i normalnie chyba zaraz usne 🤢
więcej spamu 🙂 normlanie słodziaki te nasze dzieciaki 😘 co do zabawek to Adaś jakiegoś szału to nie ma - uwielbia wtryniac wszystkie matowe literki i ich wnętrzności, pozatym ma kilka ulubionych zabawek które namiętnie ślini - książęczke rosmanową i rosmanowego króliczka no i kilka gryzaków.
co do sinlacu czesto podaje wymieszanego z jabłkiem własnej roboty i potym zestawie Adaś ma liszaje na nóżkach i robi sinlacowe (smierdzace zielone) kupki wiec nie wiem albo jablko albo kaszka uczula.
jeśli chodzi o obiady podaje własnej roboty a słoiczki tylko deserki 🙂 oczywiście zdecydowanie bardziej młodemu podchodzą deserki ze względu na konsystencje - obiadem czasem się tak zakrztusi aż mi się ciepło robi boje że sie udusi mimo że i tak bardzo drobno wszystko siekam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilismy z basenu ...
dzisiaj podtopilam Dziecko ☺️
ale dzielna byla nie plakala ...
tylko charczala ☺️ 😁

niestety nie doczytam
ponad 20 stron !
ale spamy piekne
i 100 Latow dla Sztuni 🙂

jesli chodzi o zabawki to pozazdroscilam Hani i Ajronowi 🙂
( bo LOlitta prawie nic nie miala )
i nakupowalam na Allegro
takze obecnie LOli ma duzo 🙂
ale i tak bawi sie oczywiscie tym czym nie mozna 😁
ma swoje ulubione zabawki
ale podobnie jak u klapi
wszystkie zabawki sa zajebiste
pod warunkiem,ze Mama jest obok 🙂
i podobnie jak u doti
jak zabiore jakas zabawke
i wyciagne za czas jakis
to jest to dla niej super nowosc 🙂

aaaaaaa no i hitem sa chusteczki do tylka
wczoraj miedolila paczke chyba z pol godz

moje Dziecko rowniez samo jeszcze nie siedzi,
ale nie sadzam jej na sile,
nie popedzam
sama zechce to usiadzie
a jak nie ...
to najwyzej cale zycie bedzie lezec 🙂

teraz moje Baby drzemie
a ja nareszcie mam czas odsapnac
bo od rana smigam jak szalona

Basik moja tez wola na mnie "ej" 🙂
i tylko na mnie
na Konrada juz nie
hehe
i dobrze bo ...

Chlopy na Madagaskar ! 😁

ale elaborat pierdolnelam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=red]A no ofcourse Happy Birthmonthday 🙂 Dla małej Sztuni!
Dobrymi pomysłm trzeba sie dzielić po to tu jersteśmy.


Napieprza mnie ta szyja. przykleilam plaster rozgrzewajacy ale okazalo sie ze mam na niego uczulenie i mnie poparzylo. wiec jest gorzej. teraz siedze w kolnierzu ortopedycznym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do słodzenia jak gotuje jakąś zupke i wyczuwam że jest to jakieś nieteges to sypne kilka ziarenek i osobiście uważam że krzywdy tym dziecku nie robie tak samo jak używam soli i odrobinke pieprzu, nie oszukujmy się wszędzie są konserwanty cukier i reszta chemii 🤢
kłapi współczuje ja jeszcze troche i jak zalegne na łożu to już na amen - plecy do wymiany.
dziś ugotowałam młodemu zupkę na wywarze z piersi z kurczaka marcheweczka natka pietruszki koperku i zasypałam manną tak mi smakuje że jak młody wstanie to już nic mu nie zostanie 😜 przypomniały mi sie czasy cyckowania kiedy tylko takie rarytasy się jadło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajm bek z tej pojebanej poczty.
I chuj załatwiłam bo zanim przyszła moja kolej to już musiałam biec na busa 😠 😠 😠
I mam tylko świstek reklamacyjny do wypełnienia. No ja im tę pocztę spalę i tyle 😠 😠 😠
Liczę na cud że paczka dojdzie dzisiaj do baby i nie bede musiała znów jechać. Bo całą kase wydam na busa.
Udało mi sie 2 cyckonosze zakupić. Jakie ja mam cycki paskudne. Takie puste woreczki mam. Za dużo skóry i jedynie operacja mnie ratuje 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...