Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj ponad 40 stron do nadrobienia masakra proszę o streszczenie nie dam rady przeczytać tydzień się zaczął katastrofalnie chciałabym żeby się skończył a tu nie ma szans na szybki koniec
mój chłop nie na Madagaskar tylko do śmietnika dalej wojna domowa otwarta
sto lat dla wszystkich solenizantów dużych i małych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi witaj w gronie ja tez lubie chlopow z zarostem, najbardziej to mego meza, choc dzis na Madagaskar z nim, dobrze ze ma nocke to go na oczy nie widze, jutro tez nocka wiec moze jutro zatesknie,

p.s. maz mi wlasnie napisal sms- nagraj mi szymona.

mam go gdzies niech sobie w sobote powtorke obejrzy, hehe o nie jest w robocie 😜
poza tym wczesniej napisla mi sms ze mnie kocha, a niech sie buja 😜

u nas najlepszymi zabawkami sa
pielucha tetrowa- do robienia akuku
tekturowa kartka- do robienia wiaterku, ktory wieje prosto na Igora, ale ma ubaw chlopak
pilot i telefon- daje do reki zeby popatrzyl, bo podobno na tych rzeczach najwiecej jest bakterii 😮
no i ksiazeczka do kapieli i grzechotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie
ja dzis 6 dzien bez meza i starszych córek 😞 😞
Maja codziennie na Skype płacze za mną
ja już tak tęsknie
we czwartek w nocy wracaja-juz nigdy nie pojadą beze mnie
w pracy czas leci nie wiem kiedy
Michelle zaczyna coraz lepiej jesc-oczywiscie butelki nie chwyta i mysle ze juz nie chwyci
nadal piers -moje mleko odciagane i "wpryskiwane"
je ladnie juz zupki podjada co tam jej dam
tropszke kaszki na polgesto wieczorkiem 🙂 🙂
dzis byłam z nią na placu zabaw-spodobalo sie jej na hustawce ale potem mialam wrazenie...ze jej niedobrze dziwna minke robila
i tak juz spi a ja samotna.....
kocham moja rodzinke niech juz wraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znów dopiero teraz 🙂
tak mnie dziś poniosło spontanicznie, zę zafundowałam sobie na głowie boba a'la viki bekham.
teraz rok się będe przyzwyczajać i juz wiem co bym jeszcze podcięła 🙂
najgorsze uczucie?
chcieć się, jak zwykle, złapać za kitkę 😁 😁 😁
jutro kumpelka mnie nawiedza z rocznym krystiankiem. ciekawe jak sie uda impra?
a, no i bartek kupił gryzaka szmaciaka no i czad był z jabłkiem w środku - dziecka nie było przez godzinę 😆
to chyba tyle.
aaa, i jeszcze mam sobie zamówić coś w jakimś sklepie internetowym za kwotę 380 zł - prezent od firmy 😉 w szoku jestem, ale co mi tam.
myślę o krzesełku do karmienia drewnianym, a co?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka wstaw fotkę koniecznie.
U nas wczoraj armagedon mała spadła z kanapy mądra mamusia odweóciłą sie po pampersa i malą raczkuje do tyłu więc zeszła z łóżka a że stać nie umie to sie w pól żłozyła potem połknęła kawał czekoladki z milki dla dzieci bo mamusia dała dziecku skosztować a ta zwinęła jęzor w tubę i z ogromną siłą uchamrała tak że nie zdązyłąm wyjąć.... 🤨 mamusi dać order za debilizm 😉
Dziś mamy zeba dolna jedynka, szykuje sie druga a misia daje czadu że hooo...sranie ma takie że po szyje i marudzi cały czas a że od dwóch dni gada tata baba dada to bituje sliną i nawija z krzykiem a do tego marszczy nos jakby warczałą jak psiur....
do jedzenia daje jej rano trochę chlebka i paróweczki i jajko jej też dałam ale nie chce przesadzić żeby jej nie wysypałao z deserkami lecę na słoiczkach i specjalnych jogurtach dla dzieci 6 m-cy po danonku ją wysypało a surowego jablka jeść nie może i banan ją uczula niestety
co drugi dzień gotuję zupkę i miksuje - kurczak marchew pietruszka - korzeń ziemmniak - nie solę i nie słodzę -zajada ze smakiem a wczoraj dołozyłam trochę makaronu do jej rosołku
zawsze jak jemy ziemniaki to daje jej moje i nawet takie z masłem utuczone - zajada aż jej sie uszy trzęsą

To tyle raportu - się rozpisałam że hoooooo....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ma za dużo wapnia, więc nawet powinnam jej dawać dwa razy dziennie zupkę. Na dodatek pewnych rzeczy nie może jeśc np banana, ryżu, żółtka jaj. Muszę ją karmić na zmianę posiłek mleczny i bezmleczny. Poza tym jest alergikiem wiec wszystkie kaszki mleczne odpadaja znowu żółtka jaj. Dodaje jej kaszke manną do owoców lub zupki albo kukurydzianą. Na ta ostatnia chyba tez jest uczulona bo pojawiły sie na skórze plamki. Tylko zastanawiam sie czy kukurydza uczula. Zupki sama gotuje bo dla mnie słoiczki wszystkie maja taki sam smak chyba ze sa jednoskładnikowe. Zuzia wogóle nie chciała jesc słoiczków kaszek które zalewa sie wodą.
Zreszta musze gotować 3 rózne obiady. Dla nas , dla Zuzki (juz je wszystko ale na obiad lepjej zjada zupki niż 2 danie) i dla Kajusi. Mięso gotuje w zuzki garnku i potem dzielę na pół. Taka zupka starcza mi na 2 dni po 190 ml . Kaja bardzo chętnie je wszystko nareszcie cieszy mnie gotowanie bo mąż wybrzydza a Zuzce trzeba wszystko wmuszac bo najchetniej jadłaby tylko surową cebulę i słodycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam dzisiaj zabrać Zuzke ze soba do ginekologa. Jak zeszłam z fotela to ona do mnie "mamo bolało? Pani cipcia" Uśmiałysmy sie z niej z lekarką. Przed zaśnięciem codziennie mi opowiada rózne rzeczy (bardzo to lubię bo fajnie jest posłuchac jak dziecko wszystko odbiera. Czasami musze sie domyslac bo albo brakuje jej słów albo troche przekreca wyrazy bo nasladuje je tak jak słyszy)i dzisiaj powiedziała ze ja cipcia boli i tez chce iśc do pani zbadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...