Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

nie spimy od 7
za to wegetowalismy w wyrku do 8

klapi jak szyja ???
jutro zlocik u Ciebie
moze odwolasz ?
co sie bedziesz nadwyrezac z ta szyja
przelozymy na inny raz
i po sprawie

Ania73 koniecznie chwal sie bobem !!!

nowego mleka LOli chce pic 180 ml
a bylo 150 ml

a tak poza tym ...
to bzyknelam sobie wczoraj Meza
2 razy 🙂
no i po kryzysie 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pusia drzemie 🙂
JESTEM TŁUSTYM WIEPRZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W ten czwartek ruszają treningi, chyba dziurę w parkiecie zrobię o ile odważę się pokazać swoje wielkie dupsko i kratery na nogach ☺️ ☺️ ☺️
Zła jestem na siebie, że się tak zaniedbałam, jeszcze dycha się za mną ciągnie, a za niespełna miesiąc startujemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
od rana same złe wieści 😞
większośc osób mi najbliższych traci prace akurat teraz w tak martwym sezonie no i jeszcze ten wypadek w Nowym Mieście normlanie jakiś koniec świata nadciąga chyba 🤢
właśnie ogarnęłam szafe 3 worki ciuchów w tym jeden młodego nadają się do wywózki na strych 🤢 ale teraz jaką mam przestrzeń w szafie można się ganiac hehe no i tym samym nie mam co na siebie włożyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Nocka masakra dopadl nas syndrom wypadajacego smoczka i mlody co po chwile skomlala w lozeczku.
Najdluzej ciagiem przespal z 2 godziny mam dosyc a tu caly dzien w pracy przede mna.

Co do raczkowania to moj siostrzeniec tez nie umial od razu zabral sie za chodzenie i podejrzewam że Liluś też bedzie należal do tego grona bo leniuszek z niego i jak go poloze na brzuchu to tak zalega i koniec 🙂

Zima nadchodzi a ja musze rozejrzec sie za czapa i oczywiscie bedzie z tym mega problem bo jak zawsze nic mi sie nie podoba 🤢

Na pol roku zrobilismy odcisk w masie solnej wyszedl rewelacyjnie teraz tylko troche go podkolorujemy, w ramke i na scianie zawisnie 🙂

Dziewczyny nie zazdroszcze problemow z urzedami. Brrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOli tez wlasnie drzemie

kurcze
doczytalam wszystko
i nic nie pamietam
a to tylko 2 strony byly !

Morf dla nas i tak jestes najpiekniejsza 😉

hm ...
aha
ja tez nie mam w czym chodzic

aha
no moja dzieki Bogu sama smoka w nocy wypluwa i spi dalej
albo w ogole spi bez smoka
wiec takie atrakcje jak koniec snu przez wypadniety smoczek nas nie spotykaja

no i juz naprawde nie pamietam co bylo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam i tez nie pamiętam to pewnie przez ta mgłę 😁
faceci - mój jak dla mnie jest najatrakcyjniejszy ale lubie sobie czasem zerknąc na innych facetów ale nie po to żeby się zakochac czy coś w tym stylu tylko tak sobie luknąc jak są ubrani coby podpatrzec coś fajneg dla mojego męża, to chyba normlane tak smao jak faceci oglądaja się za kobitami sczzególnie tymi które są odmiennoscią tej co mają w domu w moim przypadku mój pan podpatruje blondynki hehehe
raczkowanie siedzenie itp nie wymuszam a jka byliśmy kiedyś u pani co nastawia podpwoeidziała nam żeby absolutnie nie kupowac chodaczka bo dzieci potem mają krzywe nóżki i wypaczone bioderka nie znam sie ale w moich 50 metrach chodak odpada bo mały nie miescilby sie na zakretach
zakladka na synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...