Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój durny pies obudził mi dziecko 😠 😠 😠 bidulka taka niewyspana teraz leży 🤨
Mleko mi się skończyło a w naszej głupie wiosce w sklepach w liczbie 2 nie ma mlek, zanim Mariusz wróci z pracy Lisia będzie głodna. Dobrze, że jest słoneczko, ubiorę ją i cisnę z buta 2 km w jedną stronę do sąsiedniej wiochy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik mi tez sie kiedyś skończyło i musiałam iść do sklepu na wiosce a ci sobie za NAN liczą prawie 17 złoty za małe opakowanie 350 gramowe a w markecie w mieście to samo po ok 12. Jakie ździerstwo 😠 Ale nie miałam wtedy wyjścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam z misią na spacer i wstąpiłam do pasmanterii kupiłam co trzeba i tak powstała nasza metkowa zabawka 🙂





została już wyśliniona i wylizana ze wszytskich stron a najbardziej chodliwym kawałkiem jest rzep 🤪 🙂

zapomniałam dodać że jestem z siebie bardzo dumna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Ja lubie patrzec jak Michaś patrzy się na swoją rączkę jak ruszają się jego paluszki 🙂


Ja też to uwielbiam, włąśnie przed chwilą tak robiła 🙂 W przerwach w ciśnięciu kupy 🙃

A przedwczoraj Oliwka wykombinowała, że stopy mogą być smaczne i tylko czeka na sposobność, żeby skosztować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Basik mi tez sie kiedyś skończyło i musiałam iść do sklepu na wiosce a ci sobie za NAN liczą prawie 17 złoty za małe opakowanie 350 gramowe a w markecie w mieście to samo po ok 12. Jakie ździerstwo 😠 Ale nie miałam wtedy wyjścia.


My w Biedronie kupujemy po 11,99 zł, a wiosce obok jest po 14,90 zł- to i tak lepiej niż u Was 🤢
A teraz jak pojedziemy to chcę jej kupić tę dużą puchę, a najlepiej 2 albo i 3, nie orientujesz się Bogusia ile to kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...