Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe ilonka tak najlepiej 🙂
Ja do przodu jestem z kasą na chusteczki- nie kupuję ich 🙂 Bardziej ufam pieluszce tetrowej- nie wiem dlaczego się tak do tych chusteczek uprzedziłam, niec mi nie zrobiły, tzn. Oliwce 😉 praktyczne są przecież, a jakoś nie chcę ich używać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my wszytsko kupujemy po promocji i zauważyliśmy że real jest tańszy niż tesco jeśli chodzi o chusteczki i pieluszki. W tesco chusteczki 4+2 sensitive kosztują 32,99 a w realu 26,99 zawsze jak widzimy te opakowania to bierzemy po dwa i jak pieluchy są na promacjo to też więcej bierzemy bo nieraz nie było promocji i trzeba było kupić drożej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Ilonka to są prawdziwe zapasy 😉
Takich to nigdy nie robiłam 😎 nie miałabym gdzie tego trzymać. Z chysteczek pampers już dawno zrezygnowałam bo są za drogie dla mnie. jakos za nim nie przepadam bo wydaja mi sie za mokre. Musze wyszukać dzidziusia w promocji bo te mi najbardziej odpowiadały. I te żółte z intermarche agility. Ale też drogo bo 7 zł za paczke, a to i tak wszystko w kosz idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiecej ale jak przeliczałam to jednak drożej wychodzi za 100 gram. Tam na cenie musi byc info ile za 100 gram wychodzi. Ja sie zawsze tym kieruje.
Kiedyś kupie może dla puszki a potem zwykłe będe sypać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak ostatnio kupilam nan2 w puszce, w rossmanie byla promocja 32,99, obecnie bez promocji kosztuje 38,99, w puszce jest 900 g, i kupilam dla puszki ☺️ ☺️, bo nawet wieksze opakowanie nan 2 te w kartonie co jest 800g kosztuje chyba 27,00 czy nawet mniej wiec sie nie oplaca w puszce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...