Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Klapi ja bym zapisała takie zajęcia dużo uczą. U nas brak basenu 😞 zajęć dla niemowląt 😞 nic nie ma. Więc sama pływam z Lenką w wannie 🙃 i jej śpiewam, gram na organach i jakoś jeszcze dziecko mi nie zbzikowało od nadmiaru emocji 😉 to tylko zabawa a jak się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emi właśnie oglądałam Wasze zdjęcia na agugu i łzy w oczach mi stanęły jak sobie przypomniałam jak przeżywałyśmy nasze porody i pierwsze chwile z maleństwami a tu juz pół roku. Czasem mam ochote krzyknąć "ZATRZYMAĆ CZAS" 😉

Przypomniało mi się od razu co mi dzisiaj się śniło...mój poród 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi a ja bym poszla na 1 zajecia ( jesli jest taka mozliwosc )
i zobaczyla jak Dziecku podejdzie
moze akurat to dla Hani fajna zabawa bedzie ?
ja tez bym z LOli poszla 🙂
przeciez to nie znaczy, ze zaraz bedzie na skrzypcach czy pianinie grala
ja chodzilam do szkoly muzycznej, na pianino i wiem jak to wyglada ...
nie zmuszalabym Dziecka
ale takie zajecia dla niemowlakow to fajne moga byc 🙂

dobra lece do Tesco ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym znowu nie zapisywała, moim zdaniem za wcześnie, rytmy można w domu poprzez zabawę wybijać, śpiewać również, my się jeszcze wygłupiamy i tańczymy na rączkach. Ja jestem antytalent muzyczny, jedynie mam dobry słuch- głosu zero 😞 ☺️ Tata rewelacyjnie śpiewa i zagra na kilku instrumentach, siostra również, teściowa na moje ucho jest samozwańczym talentem muzycznym i nie piszę tego dlatego, że jestem uprzedzona 😮 Mimo to poczekam, aż dziecko samo mi powie, mamo zapisz mnie, albo mamo ja tak chcę- teraz rozważam tylko basen, ale mi cholernie czasowo nie pasuje bo zajęcia są o 16 😞 Oblukam okolice Łodzi, może coś się znajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi sukieniusia prześliczna 🤪 ja za naszą przeszłam cały Lubin 😠 i dopiero trafiłam w księgarni a w życiu bym nie powiedziała że tam może być sukieneczka na chrzest. Zaraz wkleję zdjęcia bo jak weszłam do pokoju to obudziłam potworka i musiałam ją pogłaskać by znów usnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LILIANKO - sto latek i mega uśmiechniętej buźki 🤪 🤪 🤪

Klapi - sukienusię już schwaliłam 😜

a co do tych zajęć to faktycznie jak Mofi pisze, można (a nawet trzeba) w domu rozwijać wszechstronnie dziecko, ale jak będę miała czas i kasę na różne zajęcia, to na pewno Gu popróbuje różnych różności w życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny.Sukienusia sprezentowana wiec nie mam znia szału.

Ja z Brzydkim też jesteśmy typy że wszystkiego trzeba w życiu spróbować. I wiele aktywności probowaliśmy z czego zostało kilka od czasu do czasu.Dlatego chciałabym żeby Hanka też się nie bała próbować a potem sama się angażowała. Z resztą my i tak ją będziemy angażować bo takich ma starych z owsikami 🙂


Dawaj Fote Ilonka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaisak a ja wolę dla chłopców...zawsze patrzyłam na allegro na ubrabka dla chłopców bo dla dziewczynek nic fajnego nie widziałam.

Na chrzest dla chłopca upatrzyłam płaszczyk i taki odjechany garniturek a tu pyk didolek odpadł i jest Lenka i trzeba było szukać sukienki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak chodziłam do szkoły i byłam zapisana na badminton , kółko teatralne ,plastyczne, muzyczne i taneczne. Najpierw zrezygnowałam z badmintonu potem plastyczne potem tetralne (raczej samo się rozpadło) a na końcu mama mi powiedziała że nawet niech się nie ważę z muzycznego wypisać bo jak coś zaczęłam to muszę skończyć i tak dzięki niej wytrwałam i pokochałam muzykę do tego stopnia że jestem samoukiem i gram na wszystkim co mi popadnie w ręce 🙂 ale ze śpiewaniem to masakra ☺️ wyję jak wilk do księżyca 😉 a z tanecznym kółkiem to też je wykończyłam bo się rozpadło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...