Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
doczytalam troche
a raczej obejrzalam spam 🙂
jak zwykle - cudo !
Leneczka i Michas pieknoty 🙂

a to my lansiary spacerowe 😁
[URL=http://img834.imageshack.us/i/15102010014.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9/15102010014.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

LOlek juz smacznie chrapie ...
a ja wyglodniala jak wilk ...
wlasnie bede jadla co Chlop poda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Michas był taki zmęczony że ryczał w wanience. Ledwo udało mi sie mu butle wcisnąć bo juz przysypiał. teraz już smacznie śpiocha. I mogę się polenić czyli butle wymyć, gary wyszorować, wylać wodę z wanienki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu przypomina mi się taka piosenka co się klękało,kłaniało i śpiewało allachu allachu aaaa....digi digi ramtamtam 🙂 powiedz Mamie by padła na kolana przed swym małym terrorystom i spiewała pieśń a bedziesz grzeczny 😉

Agatta lans najwyższej kalsy 🙂

Morph głowa Cię boli bo nie podoba Ci się sukienka Lenki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz na piwku z kumplem, a ja posprzatalam lazienke, pomylam podlogi, maz mial poodkurzac ale nie zdarzyl, mlody spi juz sie raz przebudzil, dalam na prawy boczek i spi, a ja zaraz was doczytam a pozniej zobacze co mądrego pisze Paulina Smaszcz Kurzajewska bo dzis doszly do mnie ksiazka Mama Tata to my! 😉

a jednak kupilismy huggiesy w Biedronce i tym sposobem mamy 4 paczki zapasow- jedne Huggiesy, jedne Pampersy Oryginal i dwie paczki Bella Happy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

jeju jak mi sie teskni do was 😞
mało doczytałam ale widzę że nam rybka Nadinka choruje, i to przez głupotę dorosłej baby, misiu całuje i niech coroba znika :*
spamy rewela, a widze że Ksawi też ma korzenie z Bin Ladenem:P

u nas ok, ale w domu mam zapierdol a w robocie jeszcze większy, maja super, dalej zębów brak, zaczelam jej podawać Nan2 no i kupale się pojawiły wreszcie do wyciśnięcia, pije jak mojego mleka zabraknie, i casem na noc 🙂 widzę że o kondonikach mówice, Maja wsuwa przez niego biszkopty no i jabło, banan.
basenowo idzie nam coraz lepiej no bo młoda uczy się nurkowania sekwencyjnego, ale brzmi nie 🙂
za to kąpiele w domu kończą się kałuża no i ogólnie dama chce siedzieć w wanience
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ja to sie ciesze, ze my szybko z chrzcinami sie uwinelismy, bo teraz nie wyobrazam sobie byc na mszy- mlody widzi obce osoby (ostatnio w kosciele tak było) i sie drze, a gdzie tu wyjsc na dwor jak pizdziawa 😮 a tak mlody mial miesiac, przespal prawie cala msze, byl 9 maja i pierwsza rocznica slubu byla taki ladny prezent sobie zrobilismy 😁

ciekawe co z Nadia???

ja tez zaczne wprowadzac Humane zwei 😁 ale troche musze podkurowac piers zebym znowu zastoju nie miala. a za 3 tygodnie do pracy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...