Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mlody wypil 120ml bebiko, hurra
juz sie nie martwie ze zaglodza mi go jak mnie nie bedzie 😜
bogusia ja stosuje linomag na przemian z bepanthenem i pomoglo, choc dzis Iggi znow 3 kupy mial i dupka czerwona wiec znow linomag.
sudokrem juz chyba na niego w ogole nie dziala.
iskra no ja mam o tyle dobrze ze co najwyzej bede pracowac 6 godzin (no w sumie to 5.5 bo uciekam na karmienie) a w pon bede tylko na 4 godziny, choc kuzwa dojazdy trzeba doliczyc w godzinach szczytu, ale lajt, choc moglam sie nie wyprowadzac od rodzicow to bym miala na piechote 2 minuty do pracy, a tak 10 km 😉

kahna trzymam kciuki za prace meza
a i chce autograf od Haniutka

spadam spac, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
W końcu udało mi się odpalić brzucha, wczoraj same errory mi wyskakiwały 😠
Jak znajdę chwilę to doczytam, bynajmniej nawiedziłam wczoraj Kutno, ciągnie wilka do lasu- pojechałam na trening ☺️ Wróciliśmy ok. 23 🤢
Jak na złość wczoraj jełop nade mną wiercił i to w porach drzemki małej, a z jego mieszkania ni wiem dlaczego tak cholernie się niesie, że mała mi się z płaczem obudziła. W konsekwencji dłuższą drzemkę chciała sobie strzelić po południu i musiałam Bidę wybudzić po 2h, b trzeba było się zbierać.
Urzekła Was moja historia? 😉 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Morf mnie urzekla 😉

klapi u mnie jest to samo
zreszta gadalysmy o tym ...
ciagle to samo, dzien jak codzien ...
momentami wkurwiajace, ale coz ...
uroki macierzynstwa ?
gdy moja LOli sie usmiecha, gaworzy, rozwija sie, jest zdrowa ... itp itd
a reszta to ciezki zapierdziel 🙂

u nas pobudka dzis o 7 !
len w wyrku do 8
wiec zle nie jest 🙂
teraz Dziecko "gra" na pianinku, ktore dostala od tesciowej ...
chyba na zlosc nam je kupila jest tak cholernie glosne 🙂

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i prosimy o GLOSY ! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, padam na ryj, moja mała od 20 do 7 rano przespala spokojnie moze jedna godzine, dalam czopka posmarowalam dziasla i chusteczka nic nie zadzialalo....
wiem dziewczyny o czym mowicie, ja mam dzien swistaka codziennie to samo, siedze w domu z dzieckiem lub wyjde z nia na spacer, sprzatanie, gotowanie, prasowanie i tak w kołko, a jeszcze jutro i w niedziele szkola bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka ja też mam dzień świstaka, dlatego cieszę się z
weekendu bo chociaż chłop w domu siedzi, ale on i tak mało pomaga 😜

Warszawianki i Morf może wpadniecie w poniedziałek do nas 🙂
zapraszam serdecznie 😉
mały mamy pokoik i nie dużo zabawek ale damy radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
nocka w miare oczywiscie na ranem trza bylo dziecko cycem przekupowac zeby zasnal 😜
jak juz mi sie udalo to meza budzik zadzwonil i dupa znow sie obudzil 😜

a teraz od 8mej lezymy na lozku i sie bawimy 😁
ide sie ubrac i zrobic sobie kawe 😉
a dzis mam pierwszy dzien opieki nad dzieckiem w zyciu (normalnie dzis pierwszy dzien w pracy bym byla, ale mam jeszcze opiekę)
wiec weekend i do boju praco 😜
milego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Kurcze powiem wam ze siedzenie w domu i rutyna daja sie we znaki ale jak sie wraca do pracy to tak jak iskra napisala dopadaja wyrzuty sumienia ze za malo czasu poswieca sie dziecku i jest najnormalniej w swiecie smutno. Wiec i tak zle i tak zle.

Ja zyje od poniedzialku do piatku z niecierpliwoscia czekajac na weekend zeby caly swoj czas poswiecic maludzie i postarac sie zrekompensowac czas kiedy jestem w pracy chociaz to oczywiscie nie mozliwe 🤢

Ale co zrobic takie realia i ciesze sie niezmiernie ze moge zostawic młodego z moja mama bo jestem o niego spokojna i wiem ze nic złego mu nie grozi.

A u nas nocka bomba pobudka o 6, butla i oczywiscie kupka. Pół godzinki młody pofikal i dalej kimono do 8.30.
Pogoda u nas cholernie dziwna ciepło jakby to był poczatek wrzesnia za to wiatr ze leb chce urwac, ledwo wozek pchalam 🙂

A przyszlo krzeselko do karmienia szwagier mi je zlozyl. No i młody jest nim zachwycony. Siedzi w nim jak krolewicz i wszystko teraz podziwia z wyzszej perspektywy i to mu odpowiada.

Teraz tylko musze poszukac łóżeczka do mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wkoncu mozna wejsc na brzuszka wczoraj jakis eror wyskakiwal i dupa blada 😜

dzien swistaka?hmmm skad ja to znam,nas tez dopadla monotonia i jest to czasem wkurzajace no ale co zrobic,korzystam poki jeszcze jaka taka pogoda jest ale jak zacznie padac to juz wogole bedzie do bani 🥴

klapi kiedys pisalas ze idziesz z mala do okulisty bylas juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...