Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie biedny Ksawi 🥴
ja jestem przekonana, ze moja tesciowa by kombinowala zeby LOlitte dokarmiac ...
juz ostatnio jak sie widzielismy to chciala jej kanapke dac 😲 🥴
te Baby w ogole nie mysla, ze zrobia cos glupiego a pozniej to Rodzice i Dziecko ponosza tego konsekwencje 😠
ja to w ogole mam wrazenie, ze czym bardziej tesciowej mowie, ze czegos nie mozna - tym bardziej to robi ... ale to jak zwykle - temat rzeka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moje Dziecko gada non stop kolor
tak jak bogusia piszesz
ale tez nie tak dokladnie jak w ksiazkach ...
bylo u nas juz co prawda "mmma mmma"
a dzisiaj np od rana bylo "baba"
na co moja Mama przez telefon posikala sie ze szczescia 😁
LOli po prostu wydaje z siebie rozne dzwieki o roznym natezeniu
najczesciej o tym najwyzszym i najglosniejszym ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja teściowa musi jeszcze ten kojec przeżyć.
narazie nie wie w ogóle, ze jest kupiony drewniany i turystyka nie będzie !!!
w sumie to, jak jej mówiłam o kojcu, to wyraziła swoja niechęć do drewnianego (nie mozesz kupić)
i zachwalała szmaciane.
moze powinnam była nazwać to zagrodą (przed psem) i wtedy inaczej by na to patrzyła.

czy wasze bachorki też drzemią z półotwartymi oczami czasam???
a a propos makowca, to Aro drzemie zesrany i chyba go tak zostawię do przebudzenia bo inaczej nie pośpi.
zalatuje od niego w całej sypialni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka to może jak Aro będzie w zagródce to teściowa się do niego nie zblizy 😉
No moja teściowa mam obawy też by coś małemu chciała dawać. Ona to tępa jest i kropka. Jak Misiek miał 3 miesiące to mówiła żeby mu dawać soki owocowe. No porażka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczyny'
moje dziecko od wczoraj superowe jak nigdy, wczoraj rano chore, a jak wrocilismy od lekarki to jakby mi dziecko podmienili, temperatura ustapila, dziecko dostalo apetyt, smiala sie piszczala, a najlpesza noc, przebudka o 24, 2, 4, o 6 cycek i spanie do 8:30..., ale to ona bo ja mialam koszmary i od 4 juz nic nie spalam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
różowy zarezerwowany.
emila, supcio, ze Lil zdrowa 🙂
bogusia - ja o tym nie pomyślałam, ze moze teściówka rzezcywiście ten kojec odebrała pod swoim kątem 😁
ale..... teraz doszedł mi jeszcze jeden i to najwększy pozytyw mojego zakupu 😁 😁 😁
co do wtrancania swoich 5 groszy to moja tylko non stop każdy płacz Aro komentuje tekstem: moze pić mu sie chce i wymusza na mnie zrobienie mu herbatki.
oczywiście nie musze pisać, ze Aro nie chce pić i zawsze robie ją na darmo.
natomiast nie da sie nie zrobić mu tej herby bo normalnie czuję, ze schodzi ze mnie powietrze - tak sie na mnie patrzy kobita wymagająco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyż ni mam 😞
Pocieszam się że wózio będzie. Ale mam z nim mały problem bo doczytałam na stronce że jest do 15 kg czyli teoretycznie do 3 lat 😮 A Misiek już dyche wazy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

U nas nocka rewelacja młody padł bez mleka o 19.30 sen do 1 butla i spanie do 7.
No i spał dużo spokojniej pewnie po kropelkach.

Jak dobrze mają ci ktorzy dzisiaj juz koncza tydzien pracy 🙂
Ja to mam przesrane niedosc ze w piatek do pracy to jeszcze arbeit w sobote mnie czeka.
Za to w niedziele gosci mamy.

Jak super ze Lili tak szybko chorobsko przeszlo oby kazda choroba tak sie konczyla.

Za tydzień mąż ma urodzinki i niestety bedziemy musieli je spedzic u tesciow bo maz jest z blizniakow i jego siostra prosila zebysmy przyjechali.
Mial dostac akwarium ale ze jak na razie srodkow brakuje tak wiec dostanie jaszczura 🙂

http://allegro.pl/orientalna-jaszczurka-z-indonezji-98cm-okazja-i1304384757.html

A tak sie sklada ze i mnie sie podoba i swietnie bedzie wygladal w kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...